Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

X-Men: The Animated Series ve X-Men '97

Bone

Öne çıkan mesajlar

Disney Plus'ta kalmasın, eski X-Men topicleri dışında güncel bir topic de görmedim.

İzleyenler vardır eminim, en azından topluca konuşmuş oluruz.

X-Men '97 ilk tanıtıldığında çok dandik olur diye korkuyordum, özellikle Spectacular Spider-Man ve Avengers EMH sonrası çıkan serilerin hayal kırıklığı olmasıyla da alakası var. Çıkan ilk fragmanlar, orjinal serinin son sezonundaki gibi düşük bütçeli dandik animasyonlar görürüz korkusu yaratıyordu.

Ama düşündüğüm kadar kötü çıkmadı, hatta 90'larda sevdiğim Jim Lee'li X-Men çizgi romanlarının ruhunu çok iyi tutturmuş. Çizimler, renkler, animasyonlar, hatta hikaye anlatımı tam bir nostalji fırtınası. Hem çizgi roman hem çizgi film serisi açısından.

Ayrıca son bölümde:

Spoiler

Cable geri geldi. Geliş sahnesi de epey badass hazırlanmış.

• Tesekkurler 1
Sosyal ağlarda paylaş

Harvey, 24.04.2024 14:04 tarihinde dedi ki:

abi şu 97yi izlemeyi çok istiyorum da 90lardaki seriyi baştan izlemeye üşeniyorum ya.

şimdiye kadar izlemeye değer görmediysen, sırf bu yeni seri için izlemek zorunda değilsin. 97 serisini hazırlarken hiç x-men bilgisi olmayanlara göre yapmışlar, bazı yerlerde kısa kısa bilgi veriyor ve karakterleri tekrar tanıtıyor. o yüzden yabancılık çekmezsin.

• Tesekkurler 1
Sosyal ağlarda paylaş

Bone, 24.04.2024 14:30 tarihinde dedi ki:

şimdiye kadar izlemeye değer görmediysen, sırf bu yeni seri için izlemek zorunda değilsin. 97 serisini hazırlarken hiç x-men bilgisi olmayanlara göre yapmışlar, bazı yerlerde kısa kısa bilgi veriyor ve karakterleri tekrar tanıtıyor. o yüzden yabancılık çekmezsin.

çocukken izlemiştim de unuttuk üzerinden 20 küsür yıl geçti.

Sosyal ağlarda paylaş

Harvey, 24.04.2024 14:57 tarihinde dedi ki:

çocukken izlemiştim de unuttuk üzerinden 20 küsür yıl geçti.

o zaman yabancılık çekmezsin. yeni bir hikaye başlatmışlar gibi düşün. eski hikayelere bağlantıları zaten ufak ufak tekrar hatırlatıyorlar.

• Tesekkurler 1
Sosyal ağlarda paylaş

Harvey, 24.04.2024 14:04 tarihinde dedi ki:

abi şu 97yi izlemeyi çok istiyorum da 90lardaki seriyi baştan izlemeye üşeniyorum ya.

bende öyle düşünüp ilk sezonu izledim sonra 2.ye geçtim ama baydı sonra düşünüp dur lan recap vardır dedim bunu buldum, gayet yeterli.

bu arada yeni animede rogue'un götüne nolmuş ya götü yok kadının artık.

GONDARCENGIZ tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...