Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultimate World Yenilendi

ygtkms

Öne çıkan mesajlar

Eğlencelerle dolu bir sunucu
birçok farklı ve yeni sistem ile yeni maceralar yaşayıp sınırları aşabileceğiniz, sınırları aşırı yüksek bir dünya
başlangıçta sizleri yeteneklerinizi geliştirmeniz için olanaklar sunulan alanda karşılıyoruz.
sonrasında da bir çok seçimi siz yapıyorsunuz (örnek: pet level atlayınca "Npcİnfo" ile gelişmesini istediğiniz özelliğini siz seçiyorsunuz)
bu eğlenceli ve sınırları yüksek dünyada sizleride aramızda görmek isteriz.

Oyun Özellikleri:
Luck Sistemi 
Luck puanınız ne kadar yüksekse o kadar çok puan(df, paragon) ve iyi eşya alırsınız. 
3 kademe Luck vardır 1200, 1500, 1800, (1800 ve sonrası her türlü şansınızı çok fazla artıraccaktır.

Şampiyonlar:
12 standart şampiyon ve 1 büyük şampiyona ek olarak
1 büyük Crafter şampiyon mevcuttur.

Artifact ve Özel Droplar:
Doom boss major artifactları, çalınabilir artifactlar,
Minor artifactlar, Tokuno Artifactları, Şampiyon hediyeleri,
ve çok daha fazlası sizleri bekliyor

Limitler ve Özellikler:
Spel Damage İncrese (Büyü hasarı Artışı) %15
Fcr, Fc (Büyü hızı) 6/2
LowerMana Cost (Büyü Manası Azaltma) %45
SwingSpeed (Silah Svurma Hızı) minimum 1.75sn
Hit Chance increase (Vuruş isabeti Şansı) %45
Defnce Chance increase (Sıyrılma Şansı) %45
Reflect Physical Damage (Hasar Yansıtma) %100
Kendine bandaj kullanım hızı (Petlerinize 1 Kendinize 180 Dex = 2 sn)
diğer oyunculara bandaj kullanma hızı (Dex-> 100 ise 2, 40 ise 3, daha az ise 4)
bonded süresi 3 gün

(Ve hiç bir sunucu da görmediğiniz yenilikler)

IP: login.ultimateuo.com
Port: 2593
Web site: ultimateuo.com
Emulator: ServUO
Sunucuya giriş için gereken Ultima Online sürümü: 7.0.98.0 (uo.com üzerinden oyunu indirmeniz lazım)
Oyun Sürümü: ML - Mondain's Legacy - Zamanla bir üst expansion'a geçiş yapılacaktır, değerli oyuncularımızla beraber yeni sürümlere yelken açacağız.

Sunucumuza Nasıl Bağlanırsınız:

Kendimize özgü Web client ve clientimiz, mobil bağlantı dahil olmak üzere bağlanmanız için her yol var.

Web Clienti Nedir? sunucumuza bağlanmak için bilgisayarınız da Ultima Online kurulu olmasına gerek duymayan hatta hiç bir dosya
indirmenize gerek kalmadan sadece internet sitemizden "Web Bağlantısı" seçeneğine tıklayıp oradan sunucumuza bağlanmanızı sağlayan
bir sistemdir. Ultimayı sildiniz ve yüklemeye üşeniyorsanız sizin için en iyi seçenek Web Clientimiz olabilir. 

Discord Sunucumuz: https://discord.gg/yfCkMhBUap
Youtube Kanalımız: https://www.youtube.com/@ultimaonlineworld

Sosyal ağlarda paylaş

On 02.02.2023 at 18:52, Oce4n dedi ki:

bizim derdimiz arayüzle 😄 

luck arttıkça critic vurma şansı da artsaydı daha iyi olmaz mıydı?

Öneriniz için teşekkür ederiz 🙂 ancak önerileri discord sunucumuzdan ekibimize iletmeniz gerekmektedir. Oradan iletirseniz dönüş sağlanacaktır.

Sosyal ağlarda paylaş

Konu günceldir. +++

Ultima Online dünyasına yeni bir sunucu katıldı. Bu sunucu diğer tüm sunuculara göre farklı olacak, peki nasıl diyecek olabilirsiniz. Şuanda sunucumun sürümü Mondain's Legacy zamanla sürüm atlayacağız ultimanın son sürümüne kadar gideceğiz, ve sunucu hiç sıfırlanmayacak kapanmayacak yıllarca devam etme planlarımız var, oyuncuların reel satış yapıp asgari maaşın üstünde kazanmasına, işten güçten gelip canı sıkılan kafasını dağıtmak isteyenlere yönelik bir sunucuyuz.

Şimdi bizde olmayacak risk faktörlerinden bahsedeyim;

Bir sunucu nasıl patlayabilir?
1) İtem birikmesi
2) Edit yapılması
3) Sunucunun parasının ödenmemesi adminin bırakıp gitmesi
4) Pay to win yapılması

1) İtem birikmesini engelleyen bir çözümüm var, en aşağıda anlattım fikrimi.
2) Edit asla olmayacaktır edit gören olursa yasal yollara başvurabilir, adminlerimiz tamamen kurallara uygun davranmaktadır.
3) Sunucunun ödenememesi gibi bir durum söz konusu değildir, şuanda vds kiralıyoruz ancak yakında kendi fiziksel sunucumuza geçiş yapacağız.
4) Pay to win asla olmayacak, eğer bir oyuncu aldığı şeyi gerçek parasıyla alıyorsa, aynı şeyi vakit ayırıp oynayan biriside alabilecek.

Şimdi anlatacaklarım sayesinde sunucudaki artifact, minor, item birikmesini önlemiş oluyoruz ve bu şekilde item birikiminden dolayı kimsenin canı sıkılmıyor. Bizim bir ileri sürümümüzde yani Stygain Abyss adlı ultima sürümünde item imbuing adlı sistem geliyor ve sadece gargoyle ırkı kullanabiliyor. Bu sistem ile itemi büyüleyip sınırlı sayıda props basabiliyorsunuz. Bu sayede props basan birisi diğer oyuncudan daha güçlü olacağı için diğer oyuncularda props basacak ve sürekli bir birine geçme yarışması gibi bir konuya dönecek çünkü en iyi props kimdeyse o herkesi keser. Şimdi tabikide her props başısında başarılı olamıyorsun % yüzdelik şans olayı var her bastığınızda bu %'lik oran daha çok tehlikeye giriyor ve itemin patlama riski oluyor. Bu risk ile item patlarsa itemi tekrar çıkarmak için uğraşman gerekiyor. Böylece herkes birbirini geçmeye çalışırken itemi illaki patlayacak bu şekilde tekrardan kasabilecekler ve item birikmesini engellemiş olacağız.

ve yeni başlayan kişilerin çantasına Skill ve stat ball, drake ve dragon konuluyor. Skill kasmadan anında item toplayıp acitona girilebilir.

2 Adet PROMOSYONumuz var

1- 5 ve üzeri olan Guildinizi sunucumuza taşırsanız *(Guild ücreti karşılanıp, Kişi başı savaş atı, 1 adet kale* verilecektir.

2- 2-4 arası Arkadaş grubunuzu sunucumuza davet edip sizin belirlediğiniz referans koduyla kayıt olurlarsa *Kişi başı 150 Luck robe, Kişi başı boded deed, Lunada 1 adet ev*

Website: https://ultimateuo.com
Discord Sunucumuz: https://discord.gg/yfCkMhBUap

Sosyal ağlarda paylaş

3) Sunucunun ödenememesi gibi bir durum söz konusu değildir, şuanda vds kiralıyoruz ancak yakında kendi fiziksel sunucumuza geçiş yapacağız.

Nasıl söz konusu değil bu? paranız bitince kapatacaksınız işte... ilk önce kapatmayalım diye edit satacaksınız vs.vs.

Sosyal ağlarda paylaş

Oce4n, 07.02.2023 17:27 tarihinde dedi ki:

Nasıl söz konusu değil bu? paranız bitince kapatacaksınız işte... ilk önce kapatmayalım diye edit satacaksınız vs.vs.

Paramız bittiği gün görüşürüz o zaman mutlaka konuya tekrardan yazın kapandığımız gün ama o zamana kadar boş boş konuşmayın. 🙂

Sosyal ağlarda paylaş

incredibull, 08.02.2023 17:09 tarihinde dedi ki:

ben sistemlerinizi inceledim çok beğendim kayıt olmaya çalışıyorum ama servere bağlanamıyorum yardımcı olurmusunuz

Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz, nasıl bir hata alıyorsunuz, yaşadığınız sorunun görselini buradan gönderebilir misiniz. Veya discord sunucumuzdan da ulaşabilirsiniz.

Sosyal ağlarda paylaş

sardalya, 08.02.2023 17:41 tarihinde dedi ki:

😄

site gercekten temizmis yalniz UO sitesine girince insanda bir goz kanamasi basliyor normalde, tertemiz 2023 yili sitesi.

Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz, güzel bir tasarım yapmaya çalıştık. 🙂 memnun kaldıysanız bizde çok sevindik. ❤️

Sosyal ağlarda paylaş

monoscope, 08.02.2023 18:51 tarihinde dedi ki:

webden oynamayı deniyorum şu anda bakalım güzel bir deneyim olursa devam ederim

Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz, memnun kalacağınızı düşünüyorum, her hangi bir sorunuz olursa istediğiniz zaman oyun/discord/websitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Sunucumuzdaki her bilgiye UOGuide tarzı sitelerden ulaşabilirsiniz. Sunucumuzdaki tüm sistemler bu sayfamızda bulunmaktadır : https://ultimateuo.com/bilgi.php

Sosyal ağlarda paylaş

Saeros, 08.02.2023 21:51 tarihinde dedi ki:

ya site güzel uğraşmışsınız ekip olarak tamam, ama böyle müşteri hizmetleri gibi konuşmayı bıraksan olmaz mı 😄

rahat ol hocam bizbizeyiz zaten şurda, servera da baktım 5 kişi var online. gerek yok bu kadar resmiyet kasmaya

önünüz açık olsun inş ❤️

Teşekkür ederim, resmi konuşmak kanımda var 😄

Sosyal ağlarda paylaş

Erlik projemizde yöneticidir, Erlik UO ile, Ultimate World tamamen ayrı bir sunucudur. İkisini bir tutmanız hiç doğru bir şey değil ve yukarıda gördüğünüz kadarıyla x sunucusu Ultimate World'ün devamıdır şeklinde bir yazımız geçmiyor. Biz kimsenin güvenini kaybettiğimizi düşünmüyoruz. Çünkü yeni bir sunucuyuz ve ilk sunucumdur. Umarım kendimi anlatabilmişimdir ve sizi de Ultimate World'ün bol maceralı dünyasına bekliyorum. 🙂

Sosyal ağlarda paylaş

incredibull, 09.02.2023 15:45 tarihinde dedi ki:

ben daha önce erlikuodada baslamistim servere. onu kapatip burayi actiniz demek. erlikteki emeklerimiz nolacak? cokbuyuk guven kaybettiniz su an erlik varsa ben yokum... 🤮😡

dostum daha önce oynadığın sunucu muhtemelen pvpdir 1 tane server açtım oda pvp idi onda 1 saatte full item oluyordun 🙂 benim 2. bir sunucum olmadı açacakken projelerimizi birleştirdik yalanlarını başka yerde dillendir biraz uzakta olsun ama

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...