Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iphone'u mac üzerinden yönetmek

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

gereksiz bir başlıkla karşınızdayım farkındayım. neyse wondershare ile daha önceden windows üzerinden iphone u kontrol edebiliyordum. işte vs çok işime geliyor. ama ben bunun aynısını mac'te bulamadım. iphone mouse klavyeyle kullanmak istiyorum macos üzerinde. 

quicktime vs denedim istediğim bu değil. bana baya baya mouse'la app'leri açıp, yazışma not almalar yapmama yardımcı olan bi uygulama lazım ?

var mı ki ?

Sosyal ağlarda paylaş

O dediklerinin hepsini mac uygulamalariyla yapabilirsin, macteki her native app iphone uzerinde eszamanlanabiliyor. Atiyorum notes uzerinden bir sey yazdiginda telefonuna da cikiyor.

Mesaj atmaktan telefon acmaya, iphone’da kopyaladigin bir seyi mac’te yapistirmaya ya da iphone’u kullanarak mac’te resim cekmeye kadar her seyi yapabiliyorsun.

Onun otesinde cogu uygulamanin mac versiyonu da var. Ben mesela notability kullaniyorum. Yazdigim her sey, manipule ettigim her metin tum cihazlarimda eszamanlaniyor yine.

Bunlar oldugu icin huawei tarzi monitorde telefon ekranini goreyim olayi bildigim kadariyla mac’te yok. 

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, deadwoll dedi ki:

O dediklerinin hepsini mac uygulamalariyla yapabilirsin, macteki her native app iphone uzerinde eszamanlanabiliyor. Atiyorum notes uzerinden bir sey yazdiginda telefonuna da cikiyor.

Mesaj atmaktan telefon acmaya, iphone’da kopyaladigin bir seyi mac’te yapistirmaya ya da iphone’u kullanarak mac’te resim cekmeye kadar her seyi yapabiliyorsun.

Onun otesinde cogu uygulamanin mac versiyonu da var. Ben mesela notability kullaniyorum. Yazdigim her sey, manipule ettigim her metin tum cihazlarimda eszamanlaniyor yine.

Bunlar oldugu icin huawei tarzi monitorde telefon ekranini goreyim olayi bildigim kadariyla mac’te yok. 

Bunlar oldugu icin huawei tarzi monitorde telefon ekranini goreyim olayi bildigim kadariyla mac’te yok. ,

aynen dediğin gibi buna müsaade etmiyor hani belki vardır diye şansımı deneyeyim dedim olmadı. geri kalan eşzamanlama olayını kullanıyorum ve çok çok iyi bir kolaylık olmuş.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...