Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

YARDIM!!KISIRLAŞTIRMA SONRASI

ozkalphilall

Öne çıkan mesajlar

Herkese merhabalar bahçede baktığım ama her gun eve girip çıkan dişi kedim yemek yiyemedigi icin veterinere götürdüm ve dişlerinin çürük olduğunu söyledi 1 hafta antibiyotik tedavisinden sonra çekeceğini söyledi istersen ameliyat esnasinda kisirlastirabiliriz dedi bizde Fatih hayvan hastanesinde bugun hem dişini çekip hemde kisirlastirdik baygın halde eve getirdim ameliyattan 3 saat sonra uyanmaya ve saga sola sallanarak  yürümeye başladı yakalik takmaya çalıştım 3 4 kere kendi çıkardı asla taktirmadi bende yarasina sıkı olmayan bir giysi giydirdim fakat biraz once bi anda koşmaya duvarlari tirmalamaya çalıştı direk bahceye saldim koşmaya devam etti zar zor yakalayıp kutusuna koydum ve gece boyunca orda tutmayı düşünüyorum bi zararı olur mu bu konuda yardımcı olabilecek yorumunuz varsa rica ediyorum sizden herkese iyi günler 

Sosyal ağlarda paylaş

2 dakika önce, goldbären dedi ki:

ameliyattan sonra söylemediler mi ya nasıl davranmanız gerektiğini? nasıl hastaneymiş. dişi kedisi kısırlaştırılmış birileri yazar birazdan. ama bir süre dışarı salmamak kesin.

Yan etki olarak sallanarak yürüyecek kusma yapabilir 9da yemek verin yarasina dikkat edin dediler ama hic rahat durmuyorki yakaligi taktigimda çıkarmak icin taklalar attı bildiğiniz 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...