Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Seed Of Chucky (Bebek)

StRencher

Öne çıkan mesajlar

11 Şubat 2005'te yeni Chucky filmi sessiz sedasız vizyona giriyor.
Chucky ve Kuklacı Tiffany kendi standartlarına uygun bir şekilde çocuk yetiştirmeye başlıyorlar. Bir çeşit Next Generation Chucky diyebiliriz.

İşin tek kötü yani filmin mizah yönünün korku yönünden daha ağır basıcak olması. Film Korku/Komedi türünde olucak...

işte bazı afiş resimleri

[Bu mesaj StRencher tarafından 06 Şubat 2005 16:24 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
StRencher, 06 Şubat 2005 16:39 tarihinde demiş ki:
ehe, işte bu scary movie'lere dönmez işallah ama

inşallah dönmez dönceğini sanmam...[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
BenCss ateş ederek yaptığım amblem
Sosyal ağlarda paylaş

said:
axedice, 06 Şubat 2005 16:48 tarihinde demiş ki:
Belki bu sayede Sam Chucky korkusunu üzerinden atabilir :-P

sayfayı açar açmaz resim ikonlarını görünce direkt stop'a bastım, ne diyorsun.. :-p

en iyi çaki filmi çekilmeyen çakidir.. :horace:

yok valla, bunda garip bir durum var. komik gelmesi normal ama buna bakamıyorum bile kardeşim, yer etmiş.. diğer bütün korku filmlerine gülüp geçer oldum ama cidden hastalıklı bir beynin ürünü bu çaki.. :-o[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

eee napalım, anamızdan bugünkü yaşımızda doğmuyoruz hiçbirimiz.. :-)

bu çaki'yi de seyredebilmiş değilim işin komiği, fragmanını mı ne görmüştüm ama 14-15 yıl oldu herhalde.. ama gene de takdir ediyorum kim düşünmüşse, amacına hizmet ediyor sonuçta.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

İlk matinesine gittim valla:) Filmde korku ya da gerilimden eser yok komedi filmi. Öyle tüm film boyunca gülmüyorsun ama kopartan sahneler çok. Film çok süper değil ama ben beendim çünkü çaki ye sempati beslerim yanımda olsa sever, okşar, bağrima basarim ondan olabilir yani:D Kısacasi gidin görün derim ;)[signature][hline]Nargilenin dumanına benzer hayellerim sadece beni zehirler ve uçup gider...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...