Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Birisi allah askına yardım etsin

whissinn

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar simdi bakın valla bu topici cok sinirli olarak acıom y azıcagım sacma seyler ıcın lütfen aldırış etmeyin :( simdi neyse ben d&r dan bu oyunu alıcam 84ytl ne kadar kazık yersem yıım yeterki alım fakat söle bi sorunum var bu oyunu oynarken 1 ay beleş sonra accountum ıcın her ay 6€ mu ne ıstıorlar ya sımdı ben bunu ne nası anlatsam anneme bi türlü anlatamadım yok senin dandik oyunların ıcın kredi kartımı riske mi atıcam falan filan deli etti valla sanki kocaman blizzard bizim dandik kredi kartına kaldı neyse sımdı bunu peşin nası ödiyebilirim ödeniormu ona göre alıcam lütfen bu konuda bilgisi olmayan ve gereksiz mesaj atıcakları başka bir topicte agırlıyalım..yardımcı olucak arkadaşlar msj atsın lütfen çok rica ediyorum.[signature][hline]benny benassi-change style
somethins never change

peşin verme gibi bir ihtimal yok peşin olarak sadece oyuna verirsin geri kalanis oynadığın her ay para vermek zorundasın aynı olay benim içinde oldu annem öle dedi bende ben vercem dedim aylık paramla susdu oturdu yani peşin para şansın yok[signature][hline]KARANLIĞA KÜFÜR EDECEĞİNE BİR MUM YAK

[Bu mesaj slayer77 tarafından 16 Şubat 2005 19:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya adaş :D benım öle bi derdim yok simdi bak ben parsını verım annem ceksin öle de olmiyor anlatabildimmi kredi kartını hicbir sekilde sözkonusu bile ettirmior yani kullandırtmaz hacking macking den korktugu icin cok inatcıdır kadın hep bu yüzden kavga edioruz hicbirseyde anlasamıoruz anne ogul ya vala dıorum bi gün ne desem tersini dior artık bıktım bunlardan ya da neyse işte ben bi banakaya peşin havale etsem olmazmı?[signature][hline]benny benassi-change style
somethins never change

gidiyorsun bir bankaya. kendine web için hesap açtırıyorsun. yaşını bilmiyorum ama 13 yaşına bile açıyorlar galiba ama veli imzası filan isterler mi bilmiyorum.

işte neyse açtırınca bu hesabına kullanacağın zaman para yatırıyorsun ve ödüyorsun. kendi işini kendin yapmış oluyorsun.

bunların hiçbiri olmadı. kartı olan bir arkadaşını buluyorsun. ona para veriyorsun o senin için ödüyor :) kabul etmezse yemek fln ısmarla ekstradan :P
Sosyal ağlarda paylaş

ya anladım yasım 17 yanı 87 doumluyum 17 bıttı bu yıl 18 olcas :) neyse sımdı ben antalyada oldum icin ve bu game card mıdır nedır urasamam bana bu yuzden topic falan koymayın arkadaşlar lütfen.bide sanal kart actırdım bu kredi kartı gibi mi olior yani kredi kartı numarası ıstedıler mesela benden demi aynı sekilde sanal kart numarasımı ıstıcekler yoksa kredi kartı numarası yerıne sanal kart numaramı mı vericem bide bunların fiş i falan varmı cektiklerine dair vböle dandik işlere girmiyelim yani mesela cekerler sonra unuturlar dekont tarzı belge vs veriorlarmı hic baska bi oyunda böyle sanal hesap kullanan oldumu?[signature][hline]benny benassi-change style
somethins never change

• Yeni Oluştur...