Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lanet olsun internet'e!

Joker

Öne çıkan mesajlar

Ya bu nedir bıktım artık koparacam neti sonunda :hrr:
2dk. firewall'u kapadım açtım çakışma oluo sandım, abartısız 3741241287 tane virüs worms ne ararsan girdi... :hrr:
Bıktım sonunda koparacam kobloyu atacam makineyide sokağa!! :hrr:
:-| kav yuklersin cpu'nun yarısını kullanır, Firewall yuklersin 281735612 tane uyarı verir 1271452 tane şeyle çakışır, Bıktım VAlla Bezdim!![signature][hline]Hatalıysam Lütfen Uyarın!! 0535 854 24 69
http://forum.paticik.com/view.php?id=105586[/b]
-Mix-, 06 Şubat 2005 16:12 tarihinde demiş ki:
ehe benimde peşimden 3kız 5 erkek kosuo ama vermedim daa
Sosyal ağlarda paylaş

ya windows gibim işletim sistemi,
ama hiç bi win32 uygulaması çalışmıyor, tabi virüslerde dahil :lol:[signature][hline]Hatalıysam Lütfen Uyarın!! 0535 854 24 69
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FakeAccount, 14 Şubat 2005 18:45 tarihinde demiş ki:
Ya bu nedir bıktım artık koparacam neti sonunda :hrr:
2dk. firewall'u kapadım açtım çakışma oluo sandım, abartısız 3741241287 tane virüs worms ne ararsan girdi... :hrr:
Bıktım sonunda koparacam kobloyu atacam makineyide sokağa!! :hrr:
:-| kav yuklersin cpu'nun yarısını kullanır, Firewall yuklersin 281735612 tane uyarı verir 1271452 tane şeyle çakışır, Bıktım VAlla Bezdim!!
nolursun modemle, pc i bana ver atma sakın kapıya dua ederim sana :D[signature][hline]imza
Sosyal ağlarda paylaş

Linux'te GUI yok bildiğim kadarıyla. Bu saatten sonra MacOS da kullanırım (bir ara kullandırmışlardı bize Macintosh, çok eskiden), bir düğmeli mouse'lara alışırım da, GUI'siz OS kullanmam, ne o öyle dos gibi.. dır /p /w yazalım bi de tam olsun :D

bi de windowsta çalışan programlar oyunlar linuxte çalışmaz.. aman aman kalsın :)
linux programlarını windows'ta çalıştırırım daha iyi
misal: mozilla firefox.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gokkkan, 14 Şubat 2005 20:42 tarihinde demiş ki:
win98 se kullan.Xp ye yarm saatte girmeyen virüs kalmıyo.
AYRICA işletim sistemin ne olursa olsn www.bitdefender.com

+1, windows 98'e pek kimse elleşmiyor. xp daha yaygın kullanıcı kitlesini oluşturduğundan herkes xp'ye saldırıyor. ayrıca pc çok iyi birşey değilse win98 kullanmak çok daha akıllıca..
Sosyal ağlarda paylaş

bone 4 yasimdan beri bilg lerle ic iceyim hayatimda 5 bilgim oldu 2 pc 3 macintosh ve soyluorum ortlaama bir imac bile gayet iyi bir pc yi ezer gel aramiza katil[signature][hline]Ardeth 10 Şubat 2005 00:38' da demişki:
''herşeyin ölçüsü insandır''(sofistlerden alinti)
Ve gene Ardeth Bence en tehlike olan Raistin, zeki olmak değil, zeki olduğunu düşünmektir.
Ve son olarak sevdigim laflar:Nietzsche "Hayat bir savaş okuludur. Öldürmeyen yaragüçlendirir" Nietzsche Edmund Husserl "şeylere dönelim!"
ve son olarak Stuart Mill " Kendinden hoşnut bir domuz olmaktansa, hoşnutsuz bir insan olmak yeğdir, memnun bir aptal olmaktansa hoşnutsuz bir Sokrates olmak yeğdir."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 14 Şubat 2005 22:39 tarihinde demiş ki:
Linux'te GUI yok bildiğim kadarıyla.
bi dakka bi dakka linux garip zor bir sistem de GUI var hem de istemediğin kadar. ayarlarıyla da bolcana oynayabildiğin için istersen xp den çok çok daha estetik durabiliyor. dıkınız;
http://forum.paticik.com/view.php?id=109312

linux sever arkadaşların bi kısmı siyah ekrana aşık o kadar. halk arasında mazoşist denir bu arkadaşlara ama tabiki biz bu hitabı hiç ama hiç tasvip etmiyoruz. :D[signature][hline]h u m a n i t y - i s - t h e - o n l y - s u p e r p o w e r !

[Bu mesaj Rahan tarafından 15 Şubat 2005 04:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Çözüm basit . Çift işletim sistemi :). Ama diyosanki Windows kullanıcam ozaman , guvenlik olarak hiç bir şey kullanma . Linüks de zaten bişi kullanmana gerek yok :-)

Benim pcde Ad-ware ve spy-bot un dışında hiç bir şey yok . Pc ye daha hiç bi halt girmedi eşşekler gibi çalışıyo . tu tu tu nazar deymesin

*!tahtaya vurur*[signature][hline]| Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! |
--------------------------------------------------------------
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufaklıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
--------------------------------------------------------------
| Sahip olduğun gücü asla gösterme !
|
| CARPE DİEM|
Sosyal ağlarda paylaş

said:
harvester, 15 Şubat 2005 03:04 tarihinde demiş ki:
KAV yüklü ve 10mb ram yüzde 1 işlemci kullanıyor, sendekinde problem olmsın?

ya full %50 kullanıyor, benimki 5.0.19 version.[signature][hline]Hatalıysam Lütfen Uyarın!! 0535 854 24 69
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 14 Şubat 2005 22:39 tarihinde demiş ki:
Linux'te GUI yok bildiğim kadarıyla. Bu saatten sonra MacOS da kullanırım (bir ara kullandırmışlardı bize Macintosh, çok eskiden), bir düğmeli mouse'lara alışırım da, GUI'siz OS kullanmam, ne o öyle dos gibi.. dır /p /w yazalım bi de tam olsun :D

bi de windowsta çalışan programlar oyunlar linuxte çalışmaz.. aman aman kalsın :)
linux programlarını windows'ta çalıştırırım daha iyi
misal: mozilla firefox.

mis gibi gui de var, file manager da var.. ama linux bileceksen konsol kullanacaksın o da ayrı.
(hatta bana sorarsanız KDE'nin file manager'ı, konqueror windows'un explorer'ından çok çok daha başarılı.)

bilgisayarlara ilgiliyseniz, hele hele meslek alanınızsa linux bilmek artık zorunluluktur bence. linux bilmeyen adamı işe almamaya başlarlar yakında.

eğer geçmeyi düşünenler varsa uyarayım, başta sizi delirtecek, "ulan windows bile daha güzel bundan, bu ne bi bok yapamıyorum" dedirtecek, ama zamanla aslında windows'un size hiç bir şey yaptırmadığını anlayacaksınız. başlarken bir kaç ay sabır ve kararlılık gerektirir. okumadan, uğraşmadan, zaman ayırmadan olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...