Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mu Newbie Guide

Dev

Öne çıkan mesajlar

onları kendi otomatik kullanıyor lvl 300 üstü olmadan millete dalma tavsiyem illa dalcam diyosan sol ctrl ye basılı tutup dalıyon[signature][hline]Msn : [email protected]

[spo1=Gandalf Balrog Geyiği Okumak için Tıkla]- yuuu şaaaal naaat paaaaaasss!
- rahat ol canım gitti çocuklar bizbizeyiz...
- yuuu.. ha... hmm... ee naber aslan? dipte değişiklik var mı?
- yok be baba bildiğin gibi... biraz ateş biraz karanlık hiç bi numara yok... karıya kıza hasret kaldık aşşağıda...
- sorma be bize de istarisin dediler sonsuz kudret dediler ama yaş oldu üçbin... ötmüyor artık kuş...[/spo]

Sosyal ağlarda paylaş

olayı kısaca acıklayım ben bayadır oynuyorum 220 lvl wızard war bıde macıg gladıotor kasıom

ısın olayı dıablo gıbı ıtem kaybın olmuyo tek ısın lvl kas ıtem topla..
wızard lar bılındıgı gıbı buyuculer we saglam buyulerı war defense ve atak olarak gucsuz kalsada dıerlerınden buyulerle psıkopat kapıyolar en kral buyulerı ıse ınferno
knıght lar ezılır demeyın sakın knıghtlar en ezıcı ustunlukte bana gore buyu desen en saglam buyuler war ama buyuler ıcın sarı ve ısımlerı su olan taslardan bulmanız lazım
death stab
fury of lıght
twıstıng slash
fıre slash
bunlar bulabıldıgım buyuler ama en karızması bana gore fury of lıght:)
elfe gelınce genelde buyulerı defens ve summon olayında archer olarak kullanılıyo . arkım baya guclu oldugunu soledı ama denemedıgım ıcın bılemıcem..
macıg gladıator oyuna bı karakterı 220 lvl yaptıktan sonra cıkıyor.bunun ozellıgı ıse tam bır dark wızard ve knıght karması olması. ayrıca her lvl atlandıgında 7 stat werıyokı bu cok ıı bır kar saglıyor dıer charlara gore.kullandıgı buyuler tam bır dark wızard we knıght karması oluyo bazı armorları ve sılahları kullanamıyor ama genelııkle hepsını kullanıyo.
level sıstemıne gelınce lvlın sonu 350 . 350 . levelden sonra sıteden karaktere restart atıyosun ve butun statların eskısıne donuyo lvl 1 oluyosun ve sana 300 stat werıyolar..bunu yok ben neden lvl kastım bukadar sonra sılındı dıe dusunemyın cunku oyundakı pvpde asıl farkı acıklayan restardlardan toplanmıs statlar .suan darklords da atılıcak restard sayısı 10 we her ay 5 restard eklenıyor.
karızma setlere gelınce set olayı +1 den +11 e kadar suren bı olay.ayrıca luck ve add olayı war.normal bı ıtemı alıp onu soul ve bless tasları ıle 0 dan +11 e kadar cıkarta bılıyorsun.bunda olay sole.+0 +6 ya kadar bless tasını kullanarak atlıyorsun.faıl olayı olmuyo. soul tasını kullanarak +6 dan +9 a kadar kasıyorsun.faıl werırse +6 dan +5 e falan dusuyo . tabı +9 yapmaya calısırken faıl werırse ıtem butun ozellıklerını ve + sını kaybedıo.+10 ıcın 1 bless 1soul ve 1 chaos ıle bırlıkte 1000000 zen ıle ıtemını chaos goblın aletıne goturuyorsun . orda combıne yapınca +10 yapabılıyorsun.ama faıl werırse ıtem we taslar kayboluyo.+10 ıdan +11 e atlamaya calısırken 2 bless 2 soul ve 1 chaosa ıhtıyac oluyo.jewel of lıght ıse ıteme add ozellıgı katıyo we sadece 4 tane takılabılıyo..bu arada bı tıyo olarak sunu solıyım artılı yapcagınız ıtemı secerken lucklu olmasına dıkkat edın. bu sayede her %25 jewel luck u sayesınde daha kolay jewel cıkakrtırsınız
chaos machıne olayı ıse tamamen bırrlestırme olayına dayalı. her bırlestırmede 1 adet chaos jewel kullanıyorsun . ve chaos ıtem olayıda sole oluyo
''-Chaos silah yapma
+6 ve uzeri icinde option bulunan itemler ile bir adet chaos jewel gobline koyulur.yukarıda koydugunuz itemlerin
sayisi ve ozelliklerine gore sansiniz %100e kadar artar.%100 ile enchant icin 1 milyon zen bir ucret odemeniz
gereklidir.%100 ile denediginizde su itemler random olarak cikar;
Chaos staff

Chaos dragon axe
Chaos bow

-Dinorant yapimi
10 adet full lidea sahip kullanılmamş Horn of aquilla(eşek ),1 adet jewel of chaos,1milyon zen ile goblinde
%70 şansla cok gçlü bir ejderha bineğe sahip olabilirsiniz.

-1. tip kanat yapimi
kanat yapimi için;
+4 ve üzeri optionslu chaos item(staff,axe,bow)(shield ile olmaz)
+6 ve uzeri optionslu itemler(%de şansı artirmak icin)
1 adet jewel of chaos
%100 icin 1 milyon zen

enchant yapildiginda random olarak kanat cikar,class onemli degildir yani warriora elf kanadi cikabilir.
Bir tricki yoktur sansiniz olacak.

-2.tip kanat yapimi
1.tip kanat
+4 ve uzeri exceptional itemler
1 adet mavi tüy
1 adet chaos jewel
5 milyon zen
%100 sans icin olabildigince excellent itemlr koymalisiniz.
2.tip kanatlar oldukca guclu ozelliklere sahiptir.Gene random cikar ve warrior kanadi koyarsaniz warrior kanadi
cikacak diye bir sey soz konusu degildir. ''
questlere gelınce sadece blood castle ve dewıl square questlerını gordum. sonunda werılen jewel of creatıon ıle combıne yaptıgın nut adlı ıtemle stat kazanıyorsun.
olay benım gorusumle bundan ıbaret .olay son derece kolay . basta zewklı gelıyordu bana ama sonralar hep aynı seyı yapmak sıktı.yardımcı olduysam bıle yeterlı ..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 30 Eylül 2004 13:17 tarihinde demiş ki:
Hoba ;) olm bırakın oyunu yaramaz oyun bu diablo bile daha güsel oyunda quest yok can sıkıo ya

Yazık valla git devias'a level 90 olunca. Sana lost tower'da falan imparatorun fermanı var diyor. Git bul getir. Sora atlantis'te bi kolye var bi de bi adam. Falan diye devam edior , hem orijinal'de daha fazla var ama Dark Lords'ta quest yapınca 3 level fln atlıyorsun...[signature][hline]Efsane kalplerimizde yaşıyor... Ailenizin spamcısı devhochi ölmedi ölmeyecek...

[Bu mesaj darth_devhochi tarafından 6 Haziran 1996 06:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 125 oldum ama baylim baylim bayiliyorum ehehe losttowerda bi taraflarima veriyo yaratiklar simdi tek hedefim kaldı kanat sonra dayanabilirsem magic gladiator olurum sorada hic kasmaya niyetim yok simdililk ehe (:
2 chaos staf bı chaos axeım oldu
bırını arka verdım dıerlerı duruyo
axeı upgradelicem
bless arıyorum bakalım nolcak..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Mu'ya Laf Yok :D
Mu Rules In Paticik[signature][hline]Efsane kalplerimizde yaşıyor... Ailenizin spamcısı devhochi ölmedi ölmeyecek...

[Bu mesaj darth_devhochi tarafından 3 Haziran 1991 04:18 tarihinde değiştirilmiştir]
MetallordS Guildmaster (pati guild)
Sosyal ağlarda paylaş

book of kings elf tear. bide mavi bi kıristal daha var. quest item die atamıyorum satamıyorum cantada kaldı bunlar.. :( naapmalıyım?
player kill yapınca elimize birşey geçiyomu?
bide elflerin büyülerini kullanmayı bulamadım hala :( taşlar var.. taş taş duruyo... millet de bilmiyodu (gerçi kanatlar ve zırhlardan kim elf kim knight anlaşılmıyo ya..)
Sosyal ağlarda paylaş

Oncelikle o taslara sag tiklayip hafizana aliyorsun sonra yetenek ve buyu gibi ekranin altindan kullaniyorsun.. Onun disinda bahsettigin quest istemi soul of prophet galiba kolayca yere atabilirsin onu birdaha dene istersen, birde pk olunca eline birsey gecmiyor aksine vendorlarla alisveris yapamiyorsun ve guardlar tarafindan kesilme riskin var..

[Bu mesaj mikado tarafından 02 Ekim 2004 12:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu tutorial sticky yapılmalı bence :D[signature][hline]Tezahüratlar by 8/D
Müslüm baba sen bizi diskoya götür
-La hede hödö degetin...
Müslüm beeeey !
-ben bey değilim
not : Müslüm babamız okulumuzun saygıdeğer hademesidir...
Sosyal ağlarda paylaş

ama bu valla stick olmalı ne de tutorial :D[signature][hline]Tezahüratlar by 8/D
Müslüm baba sen bizi diskoya götür
-La hede hödö degetin...
Müslüm beeeey !
-ben bey değilim
not : Müslüm babamız okulumuzun saygıdeğer hademesidir...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
client 70 mb sanırım flash çıkmasın bu 70 mb oyun mu olur bu devirde bide eq2 yle karşılaştıralım harddiskte kapladığı alanları
mu online=70 mb
eq2=10 gb hehe bana çok komik gelior yawf ama bi denicez tabii[signature][hline]Işık öldü karanlıkta,
Ay söndü bulutların ardında
Ve ölümcül gece çöktü
Orta-Dünya'nın Topraklarına...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Arkadaşlar İlgilenen varsa bi muonline serverı biliyorum israil serverı adı MuIsrael internet adresini verem:
http://mu-israel.sytes.net/
Burdan Account alabilirsiniz....
Not:Serverlar genelde full oluyor ancak oyuna girdiğinizde yer boşalmasını beklediğiiniz her dakikanın değdidiğini düşüneceksiniz.ayrıca server ilerde version 0.99 oluyor yeni itemlerle oyuna devam edebilcez girmek isteyenler için şimdiden iyi oyunlar.(Oyunda beni bulursanız eliniz boş ayrılmazsınız oyundaki adım Kenji_BK)
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunu oynamayın 7 saate yakın bir uğraş sonucunda her türlü hilesini yaptıysam başka insanlarda yapıyordur ve üstüne üstlük yakalanmanın pek bir olasılığı yok.Her mu yazan yerde bunu söylüyorummmorpg oynayacaksanız paranızla oynayın para veremem diyorsanızda world of uo da ultima oyunayın.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
arkadaşlar iki şey sorucam. www.muonline.gen.tr kapandı.yeni sitenin adresini bilen varmı? launcherı açınca 9zen yazısını bekledikten sonra server geliodu..eskiden giriyordu artık açınca you are disconnec from the server diyor ne yapabilirim.eğğer bu serverda oynuan arkadaşlar vasa [email protected]

[Bu mesaj leke900 tarafından 06 Şubat 2005 11:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...