Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telekom'dan son haber!

Saint

Öne çıkan mesajlar

yıl 2004.... haziran 11
Sayın Türk Telekom Kullanıcıları Denizdaki hat
Avrupa Cable
Avrupa Dial-up
Avrupa DSL
Amerika Cable
Amerika DSL
Amerika Dial-up
bağlantılarımız bir senedir malak gibi yattığımız için hala açılmamıştır siz en iyisi alın uydu muydu bakın ne kablo kesilmesi etkiliyo ne bişey
Saygılarımızla
TürkTelekom
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar ADSL ihalesinide iptal etmiş. Bombalıyasım geliyor binalarını herseferinde. Başka yolu yok.[hline]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.
Sosyal ağlarda paylaş

Sayın Abonelerimiz
Avrupa Cable
Avrupa Dial-up
Avrupa DSL
Amerika Cable
Amerika DSL
Amerika Dial-up
Bandırmada yaşanan 5.1 şiddetindeki deprem yüzünden 170217308127318273218093721087380217308217308921739021739217302173021730972107 kablonun kopması sonucu 1283721907321093721093721903721903721973921037219037129037219371290372093712093721093712 yılında hatlar geri gelecektir
Saygılarımızla
Türk TeleKOR
:(((([hline]Hayat Benle Sınırlıdır Ben İse Sınırsız....
Oynadığım Serverlar:
Excalibur
Broceliande
Avalon
Lyonesse
Ys
Prydwen
Stonehenge
Logres
Orcanie
Vortigern
Argain
Urkraft
Pendragon
Galahad
Lancelot
Percival
Palomides
Merlin
Guinevere
Bedevere
Morgan Le Fay
Gawaine
Bors
Iseult
Pellinor
Nimue
Kay
Tristan
Igraine
Mordred
Andred
Ve Açılacak Tüm Yeni Serverlar (Blx-Aptalmısın Kardeşim!!!!)
Sosyal ağlarda paylaş

evet... gelelim fiber optik kablonun sorununa....
singapur telekom daha agrizanin nerede oldugunu bile tespit edememis durumda..... kisacasi min 1 hafta daha beklememiz gerekmekte.....

ttnet bir devlet kurumu oldugu icin yunanistan gibi direk ingiltereden hat kiralayamamis..

ttnet yurtdisi cikisi icin 10gb lik ihale yapiyormus ve teklifler galiba bitmis.. her neyse iste bole daha min 1 hafta bekleyecegiz..[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (semi-retired)
Excuse Me lvl47 infiltrator - Grandmaster Tailor
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

Türk Telekomdan bugün yapılan açıklama:
Türk Telekom’dan yapılan açıklamada, kurumun, internet erişiminin yeniden sağlanmasına yönelik alternatif çözüm yolları aramaya devam ettiği belirtildi. Kurumun, daha önceki 189 Mpbs’lik kapasiteye ilave olarak, bugün, uydu üzerinden 34 Mpbs’lik bir kapasiteyi daha devreye sokacağı, 14 Haziran’da ise 155 Mpbs’lik bir kapasiteyi daha hizmete sunacağı kaydedildi.

Heberin tamamı: http://www.ntvmsnbc.com/news/219628.asp[hline]Shamar 50 Scout Hun
Bukalemun 50 Infiltrator Hun
Orhan Gencebot 46 Buffbot Hun
Darkface 50 Necromancer Hun
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Saint, 10 June 2003 12:12 tarihinde demiş ki:
Walla Sungur az evvel Kabloneti aradım kız aynen öyle söyledi, gerçi aynı kız dun bana aksamustu eski haline donucek te demişti, yani güven olmaz onun lafına ama genede insanın içine bi şüphe düşürüyo işte..

hatun milletine güven olmaz bence. ölme eşşeğim ölme oldu bizdeki internet.[hline]Obscurd Stormhammer 50th season ASq Paladin
Cherisha Supergirl 19th season Abermenai Nightmare, ASq Infiltrator
Felici A newborn wannabe Ministrel
Excalibur
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz önce internet sağlayıcı olan kablo şirketim İnteraktiften bir yetkili ile bayağı uzun süren bir muhabbet yaptım. Sonuç olarak öğrendiklerim.
1- Telekom'un arızanın giderilmesi için servis sağlayıcısına verdiği gün 20 haziran.
2- Konuştuğum kişinin yurt dışındaki sitelerde yaptığı araştırmalara göre arızanın temmuz ortasını bulması olasılığının yüksek oluşu.
3- Cumartesi denmesine rağmen pazartesiyi bulması düşünülen 155Mbit lik ek bağlantı (bunu biliyoruz zaten)
4- Daha sonra bir adet daha 34 ve 155mbitlik bağlantının daha devreye alınması. Böylece şu an 365mb lerdeyiz, öyleyse;
365+155+155+34=709 mbit toplam çıkışa ulaşacağız.
Zaten normaldede 850 lerdeydik. Eski halimize yakın bi hıza ulaşacağız. Hatların düzelmesinden sonra toplamda 2GB lik bir bağlantı bekleniyormuş. Ama yetkili kendisine göre bunun sadece bir göz boyama olduğunu ve Türkiye'yi ancak 10gbitlik bir bağlantının feraha çıkaracağını söyledi.
Anlaşılan çok bekleyeme olasılığımız var arkadaşlar. Hepinize allahtan bol sabırlı günler diliyorum :)[hline]Sungur - Scout of Hun (LvL 50)
Necrocks - Necromancer of Hun (LvL 44)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...