Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampire - The Masquerade Bloodlines

xantia

Öne çıkan mesajlar

ehea ocean hotel dedim konunun akışı değişti =P
bi de şöyle bişey var. oyunu 800*600 32bit çalıştırıyorum. detay falan full. gel gelelim görüntüler uçuk olmamasına rağmen hayvani yavaşlatıyor bi süre sonra...[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlr donanım tartışmasını diğer başlıkta yapın lütfen en başta yazdım burda sorunu olanlar takıldıkları yerleri yazsın diye açtım , donanım tartışılsın diye değil . Ben son olarak şunu söyliyeyim artık her oyun grafik istiyorsa ekran kartı upgrade i lazım demektir , Ram zaten Allah ın emri on 512 yapmak zorundasınız ki oyun oynayabilin fakat bende 1024 ram var ıvır zıvırla bazen 850 e çıkıyor bu oyun açıkken kullanım . İşte size benim pc takılma nadiren var 1-2 kere de monitörü kapattı ama reset yeterli düzeliyor . Benim yaptığım tek şey pc mi tanıyorum neyi kaldırır neyi kaldırmaz bildiğimden yüklenmiyorum .
Asus p4p800 anakart /2.6 p4 işlemci / 1024 DDR ram (Dual) /120 gb hd ./leadek Fx5200 ekran kartı (upgrade zamanı geldi )
Sosyal ağlarda paylaş

özür dileyerekten konuyu çeviriyorum. ocean hotel'le alakalı 2 görev fail oldu. çünkü ben ordan aldığım hedeyi jeanette'e (yamuluyosam düzeltin) verdim (sırf daha çekici die). benim bi kaybım oldu mu şimdi? hep iyi mi olayım oyunda anlamadım. ventrue bu arada clan.[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xantia, 04 Şubat 2005 09:52 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlr donanım tartışmasını diğer başlıkta yapın lütfen en başta yazdım burda sorunu olanlar takıldıkları yerleri yazsın diye açtım , donanım tartışılsın diye değil .

topic i sen actin diye icinde neler tartisilacagina sen karar veremezsin..oyunla ilgili bi topic te oyunla ilgili hersey tartisilir donanim vs dahildir bu tartisma konularina..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Way, 04 Şubat 2005 16:13 tarihinde demiş ki:
said:
xantia, 04 Şubat 2005 09:52 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlr donanım tartışmasını diğer başlıkta yapın lütfen en başta yazdım burda sorunu olanlar takıldıkları yerleri yazsın diye açtım , donanım tartışılsın diye değil .

topic i sen actin diye icinde neler tartisilacagina sen karar veremezsin..oyunla ilgili bi topic te oyunla ilgili hersey tartisilir donanim vs dahildir bu tartisma konularina..

[spo1=Way e yanıt]Waycim hemen kızma bana aynı topicli 2 başlık daha var , bunda bari tartışılmasın istedim .Zaten onlarda yeterince donanım tartışılmış hemen yargılama lütfen . [/spo]
[spo2=oecean otele yanıt]Bu esnada failed olan görevleriniz varsa tekrar yükleyin derim .İnanın 1 xp bile çok önemli oyunda . Bende janette inanmıştım bende failed olmadı hiçbir görev ? En son odadan kolyeyi istiyordu ona verdim bende ama diğer kimliği çok zorladığı halde ona vermemiştim . [/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

yani oyun dengelemez mi hiç bi şekilde? jeanette'e verince olayın akışı deişti vs. gibi...[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
Sosyal ağlarda paylaş

evt oyunun akışı değişiyor eğer sen jeanetteye hep iyi davranırsan ve seductionun 2 nin üzerindeyse ve ikiz kardeşler arasında gelecek bi questte jeanetteyi seçersen aranızda bir şeyler yaşanacak 2 exp point bence çok önemli değil doğru seçimler yaparsan öle büyük bi kayıp olmaz[signature][hline]Ghost1989, 10 Aralık 2003 15:29 tarihinde demiş ki:
I FUCK ALL AREA MASTERS
YOU ARE SON OF A BITHC[ hline ]HACKED BY PROCAST HACKING TEAM
Sosyal ağlarda paylaş

hooo çabalarımın sonuçsuz kalmiyacaanı biliodum =D
son sorum seçtiimiz klan oyun akışına çok etki ediyor mu?[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
Sosyal ağlarda paylaş

ben başardım bu gün oyunu baştan açıp 3 saat uğraşarak
yaptım ama beklediğim gibi olmadı görüntü yok sadece ses var hayır oyun 18+ ne olcak bi video koysanız de mi?[signature][hline]Ghost1989, 10 Aralık 2003 15:29 tarihinde demiş ki:
I FUCK ALL AREA MASTERS
YOU ARE SON OF A BITHC[ hline ]HACKED BY PROCAST HACKING TEAM
Sosyal ağlarda paylaş

said:
OneWayStreet, 06 Şubat 2005 16:27 tarihinde demiş ki:
hayir yapmicaksin brujahlar revolt hareketi için embrace ettikleri insanlarin kalitesini düşürdüler bundan dolayi clanin kalitesi düştü adamlar kartaca kartaca diyorlar ama kartacanin nasil bir yer oldugunu tam olarak bilen birisi yok ^^;

clan book brujah ile anarch guide var tavsiye ederim
Zaten bende eski hallerine gönderme yaptım. Şuanki haliyle Dark Ages'deki hali arasında dağlar kadar fark var.[signature][hline]"Zayıflar, bizi kendi gücümüzden utanmaya zorladıkları için kazandılar." - Friedrich Nietzsche.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...