Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darling in the franxx

Cuce

Öne çıkan mesajlar

Evet ya pacingte bi sıkıntı var. 24 bölüm olacak, 5 bölüm kaldı nasıl bağlayacaklar ki bu kadar açık ucu?

Olaylar hep birikti birikti daha bir çözüm yok çünkü.
Klaxosaur Princess var, hikayeye nasıl bağlayacaklar, derdi nedir belli değil. Last boss muhtemelen APE olacak. Tabi en önce şu sarı piç ve ekibinin dayak yemesi lazım. Yan karakterlerin hikayeleri de bir yere bağlanmadı. Bayağı sıkışık olacak gibi gözüküyor, 5 bölüm aralıksız combat verseler anca yeter.

Belki bu sezon hikayeyi bitirmezler daha sonra 2. sezon filan gelir.

Sosyal ağlarda paylaş

Abi kalan bölüm sayısı belli olmasa pacing affedilebilir olucaktı da yok gerçekten hala backstory info dump.

Bizim ekip te apayrı bir seme, zero two'yla memory'leri geri gelince gelmesi gereken devrim hala gelmedi, anı sildiler brolardan hala gelmedi, neyi bekliyo hiro anlamadım, kapıyı kırıp zero two'nun ırzına mı geçsinler ne yapsınlar

ATEŞ EDİN OLM YUMRUK ATIN AAAAKİKİKİKİ.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

20

Ben de bir eksiklik var diyorum, Gainax/Trigger animesi olur da uzaylılar konuya bodoslama dalmadan durur mu hiç :p
https://i.0imgur.com/0gbva3F.jpg

001 açık ucu çözüldü, hem hikayeye bağladılar hem niyetini belli ettiler. Zero Two cuck lanetinden nasibini aldı, Hiroyu kaptırdı.

Açık uçlar APE(VIRM?) kaldı.
Bir de sarı piç hala hak ettiği dayağı yemedi. En kısa sürede yesin pls.

Sideplot olarak Kokoro/Mitsuru/Morning sickness meselesi var, muhtemelen epilogueda bağlarlar herhalde.
Ama Nana meselesini çözmeleri şart.

Geri sayım: 4 bölüm

Sosyal ağlarda paylaş

Drama: <---------->100+
Couple issues: <-------...> 70
Mecha: <-..........> 10
Darling: N/A
Japanese Birth Rate:

Bu arada 2. sezon falan lazım abi yolunu yapmak için mi düşürüyolar pacing'i anlamadım gerçekten. 2 bölüm ne abi? Hani kötü değil bölüm, sadece 3 bölüm önce patlaması lazımdı herşeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...