Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bursa Uludağ Teleferik

fenn

Öne çıkan mesajlar

NolaxThensbane said:

Şehirden uzaklaşınca mis gibi Bursa aslında. Yaklaşık 10senedir merkeze gitmedim nispeten kurtarılmış bölge olan nilüferde oturuyorum burasıda rezil oldu sağolsunlar. Ancak her fırsatta evden 10dk uzakta ormanlara barajlara göllere kaçış gerçekten inanılmaz büyük avantaj. En olmadı günlüğü 30-40 liraya külube kiralıyorum mangal ve soba veriyorlar içkimi falan alıp takılıyorum yada dağda bayırda geziyorum. İstanbulda olsun bunun için 3saat yol alıp Bursa'ya gelmen gerekiyor tekrardan =)

günlüğü 40 liraya kulube neresi?
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

NolaxThensbane said:

Şehirden uzaklaşınca mis gibi Bursa aslında. Yaklaşık 10senedir merkeze gitmedim nispeten kurtarılmış bölge olan nilüferde oturuyorum burasıda rezil oldu sağolsunlar. Ancak her fırsatta evden 10dk uzakta ormanlara barajlara göllere kaçış gerçekten inanılmaz büyük avantaj. En olmadı günlüğü 30-40 liraya külube kiralıyorum mangal ve soba veriyorlar içkimi falan alıp takılıyorum yada dağda bayırda geziyorum. İstanbulda olsun bunun için 3saat yol alıp Bursa'ya gelmen gerekiyor tekrardan =)

günlüğü 40 liraya kulube neresi?

https://www.google.com.tr/maps/place/%C3%87aml%C4%B1k+2+Et+Mangal/@40.1728916,28.9761194,16.25z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x71a8feb100da52ea!8m2!3d40.1686834!4d28.9774811
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...