Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battalion 1944

Tridz

Öne çıkan mesajlar

Oyunun Kickstarter'ı başladığı günden bu yana dedikleri şey COD2 ve/veya COD4 Pro Modu modernize edebilecek bir oyun yapmaktı.

https://www.youtube.com/watch?v=p37reXHPUJU

Şu videodan görüldüğü üzere hedeflediklerini yapmışlar. Çamur motor ve grafiklerden kurtarmışlar COD2 severleri.

Release edebilecek noktaya kadar getirmişler. Bundan sonra community feedback'leri ile şekillenecektir oyun.

Sereglin oyunu eleştirirken "abi zıplayarak vuruyorlar, yürürken ses çıkarmıyorlar" diye eleştiriyordu da dün. O yüzden belirtmekte fayda duydum LEL.

İnsanların oyunu alırken, incelerken, denerken COD2 Remake/Remaster olduğunu anlayarak bakması gerekiyor. Ondan sonra COD2'de de var olan mekanikleri eleştirirsiniz. Şu yukardaki video'dan daha iyi Battalion 1944 bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

grafik olarak iyi olabilir de bence halen o kadar eski olmasına rağmen cod2 genel olarak bundan çok daha iyi, geçen yıl yükleyip oynamıştım birkaç hafta. Gerçi bu cod2den çok cod4 remake olmuş, sadece ww2 diye cod2'ye daha yakın sanıyor insanlar ki çok alakaları yok silahlar ve setting dışında. movement direkt cod4 zaten, cod2'nin biraz daha yavaş ve hoplamasız zıplamasız stili daha güzeldi imho. onda da havada falan düşerken vuruyoduk da bu kadar 360noscopedoritosmlgfazeclan styla değildi
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Oyunun Kickstarter'ı başladığı günden bu yana dedikleri şey COD2 ve/veya COD4 Pro Modu modernize edebilecek bir oyun yapmaktı.

https://www.youtube.com/watch?v=p37reXHPUJU

Şu videodan görüldüğü üzere hedeflediklerini yapmışlar. Çamur motor ve grafiklerden kurtarmışlar COD2 severleri.

Release edebilecek noktaya kadar getirmişler. Bundan sonra community feedback'leri ile şekillenecektir oyun.

Sereglin oyunu eleştirirken "abi zıplayarak vuruyorlar, yürürken ses çıkarmıyorlar" diye eleştiriyordu da dün. O yüzden belirtmekte fayda duydum LEL.

İnsanların oyunu alırken, incelerken, denerken COD2 Remake/Remaster olduğunu anlayarak bakması gerekiyor. Ondan sonra COD2'de de var olan mekanikleri eleştirirsiniz. Şu yukardaki video'dan daha iyi Battalion 1944 bu arada.

çok gereksiz wot.

battalion mekanik olarak cod4 pro modea benziyor cod2'ye değil, 6 yıl mp cod2 oynamış biri olarak söylüyorum bunu. oyun cod2'den KAT VE KAT hızlı, silahlar çok bayık hissettiriyor.

FPS ALAN YETKİLİSİ: "cod2'nin gameplayi battalion'dan kötü"

NASIL BİR ŞAKADIR BU ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...