Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş - Gençlerbirliği

uncla

Öne çıkan mesajlar

tekrar edilirse ki edilicek maçın en başından değil , hatanın yapıldığı dakikadan itibaren tekrar edilir. yani maça 1-0 beşiktaş üstünlüğüyle başlanıcak. dakika ise golün atıldığı dakika.

ancak şunu merak ediyorum ben. o anda sahada olan kadrodan bir oyuncu , ertelenen maç tarihinde sakat olup oynayamıyacak durumda olursa ne olucak? acaba değişiklik hakkımı kullanmış sayılıcak beliktaş/gençlerbirliği. ilginç bir nokta değil mi?[signature][hline] MSN : [email protected]
--
SWG : Heyd Spinner (Tatilde)
CoH: Kartal AR/Energy Blaster LvL 28
Hüsamettin Invul Tanker LvL 18

Sosyal ağlarda paylaş

Kural hatası maçı baştan başlanmasını gerektiriyor, maç herhangi bir şekilde yarım kalır oynanamazsa sanırım o dakikadan itibaren tekrar oynanıyor. (sanırım samsun-bjk maçı patates tarlasında oynandığı zaman futbolcuların ayakları kırılabilir ihtimali yüzünden belli bir dakikadan sonra iptal edilmişti).[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 08 Şubat 2005 04:43 tarihinde demiş ki:
o dakikadan başlamaz maç. fenerbahçe maçıjnı baz arlarak konuşuyorum eh

fener maçı baştan mı başlamıştı? haa tamam o zmn ben onuda o dakikdan iti baren başladı sanıyorum. tamamdır patron :D[signature][hline] MSN : [email protected]
--

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 08 Şubat 2005 16:43 tarihinde demiş ki:
hehe tunch geçen sene fener, rizeyi 85 ten sonra nasıl yensin :)

ne var abi real madrid sociedadı 3 dakkada yendi. biraz abartı bi örnek oldu gerçi :)

neyse güzel maçtı bizimkiler derslerini daha iyi çalışıp GB de tembellik ederse daha rahat kazanırız :D[signature][hline] MSN : [email protected]
--

Sosyal ağlarda paylaş

1-1 biten Beşiktaş-G.Birliği maçının yeniden 90 dakika oynanacağı cuma günü resmen açıklanacak. Kuddusi Müftüoğlu, hakemliği bırakmayı düşünüyor. Merkez Hakem Kurulu, Beşiktaş - Gençlerbirliği karşılaşmasında hakem Kuddusi Müftüoğlu’nun kural hatası yaptığına karar verdi. Gözlemci Taner Yalçındağ ve FIFA kokartlı hakemin ayrıntılı raporlarını inceleyen MHK, “58. dakikada yaşanan pozisyonda hakem Futbol Oyun Kurallarını ihlal etmiştir” görüşünü içeren kararını Futbol Federasyonuna bildirdi. Federasyon Başkanı Levent Bıçakcı da kural hatası yapılan maçın tekrarlanması konusunun cuma günkü yönetim kurulu toplantısında görüşüleceğini ifade etti. Bu toplantıda müsabakanın tekrarlanması kararı resmen açıklanacak.

Bıçakcı’ya da söyledi

Federasyona gönderdiği raporunda Ali Tandoğan’ın kullandığı serbest atış sırasında Tayfur’un baraj ihlali yapması üzerine düdük çalarak pozisyonu tekrarlatmayı düşündüğünü, ancak topun ağlara gitmesi üzerine ikinci düdükle gol kararı verdiğini belirten Müftüoğlu, dün öğle saatlerinde telefonla görüştüğü Bıçakcı’ya da aynı ifadeleri tekrarladı. Bıçakcı’nın açıksözlülüğü ve dürüstlüğü nedeniyle FIFA kokartlı hakeme teşekkür ettiği bildirildi. Bu arada MHK Başkanı Sabri Çelik dahil hiçbir kurul üyesinin Müftüoğlu ile görüşmemesi dikkat çekti.

Kartlar, goller geçersiz

Beşiktaş’ın, “Maç 58. dakikadan sonra ve skor 1-0 olarak oynansın” yolundaki itirazının ise kabul edilmeyeceği belirtildi. Hukuk Kurulu’nun müsabakanın yeniden başlamış gibi tekrarlanması görüşünü savunduğu öğrenildi. Tayfur, Ömer ve Skoko’nun gördüğü sarı kartların cuma günkü yönetim toplantısında ele alınacağı ve büyük bir olasılıkla geçersiz sayılacağı, karşılıklı atılan gollerin de değer kazanmayacağı vurgulandı. Asgari 8 hafta dinlendirilmesi gündemde olan Müftüoğlu’nun hakemliği bırakmayı düşündüğü ve bunu yakın çevresine ifade ettiği ileri sürüldü.

Fanatik[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Horozzz, 08 Şubat 2005 16:49 tarihinde demiş ki:
mac ankarada oynanacakmis öle diyolar...

niye ki mantığı nedir??fb-rize maçıda kural hatasından yeniden oynandı ama maç yine saraçoğlunda oynanmıştı...ayrıca onu diyenler kim?kaynak gösterir misin??[signature][hline]Fistan, 22 Ocak 2005 13:37 tarihinde demiş ki:
neye inanmadıgınızı anlamadım ben. neye inanmadınız?

cs:WooK[cVk]wook o'hara
Sosyal ağlarda paylaş

bir insan 2-3 saniyeLik kısa bir diLimde çok bariz bir kuraLı ihLaL ediyorsa iki ihtimaL vardır;

1. Basireti bağLanmıştır
2. Kasıt vardır.

Sizce hangisi var kudduside ?[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

uncla sana mantığın hangisini doğru seçenek olarak kabul ettiriyo?
ne saçmalıktır 58. dk dan sonra oynamak ya..baştan oynasınlar..gençler birliği koyacak tabi...yemiyo...çok ama çok saçma olur 58. dk sonra oynanırsa maç...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wook, 08 Şubat 2005 21:25 tarihinde demiş ki:
said:
Horozzz, 08 Şubat 2005 16:49 tarihinde demiş ki:
mac ankarada oynanacakmis öle diyolar...

niye ki mantığı nedir??fb-rize maçıda kural hatasından yeniden oynandı ama maç yine saraçoğlunda oynanmıştı...ayrıca onu diyenler kim?kaynak gösterir misin??

http://spor.mynet.com/022005/08fut7.asp[signature][hline]*Bu yaziyi farkedersen, ki farkedeceksin ki, bu yaziyi farketmen ya da farketmemen hiç fark etmez.Sen en iyisi bu yaziyi hiç fark etme...*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...