Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Coolest Monkey In The Jungle

Biyik

Öne çıkan mesajlar

sort giydigi icin sozle taciz edilen kadina karakoldaki memurun, "cogu kadini sozle taciz ediyolar, sen niye rahatsiz oldun da sikayet ediyorsun?" demesi gibi bir sey sizin savundugunuz durum. rave gayet hakli, hakarete ugrayan kisinin ne dedigi onemli, baskasinin bu hakareti nasil degerlendirdigi degil.
Sosyal ağlarda paylaş

Lancelion said:

neden banlandi diye baktim baktim hala kafam basmadi. 'noldu lan fasolar' dedi diye mi yoksa di ile 'penis boyu' yaristirdi diye mi ?

neyse kulaklara kupe oldu artik title'i gorunce tartismamak sdf

Nasil yani? Forumda tartisirken diger uyelerle anlasamayinca `noldu lan fasolar` diye girmek normal mi? Ilgincmis.

Uslubundan dolayi uctu. Sevmeli falan mesajini sildim, sonra `kardes` ve `penis` boyu geldi, en son `noldu lan fasolar`.
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

monkey yazıyor diye ırkçı diyen maldır lafı da senden çıktı. adama tartışmayı bilmiyorsun falan derken 2 kere düşünmen lazım.

Konunu ilk mesajindaki twit'i okuyunca o gecti aklimdan, o twit'e istinaden yazdim ama yazmasam daha iyiydi tabi. Diger turlu konuyu okuyan da okumayan da gelip herseyi es gecip buradan giydirmeye calisiyor iste.
Sosyal ağlarda paylaş

rave zencinin hakkini zenciden cok savunmus sdfsdf

yalniz abi bu her seye bir kulp bulup offended olmanin iyice suyu cikti. sjw aptallari sagolsun herkes special snowflake anasini satayim.

zamaninda zencilere neler yapilmis, hatta halen zenci populasyonunun egitimsizlik, suc, uyusturucu, siddet gibi cok derin sorunlari var. Ama konu olan sey bi kiyafet firmasinin reklam cekiminde cocuga neden maymun yazan tisort giydirildi. Bu kadar sig ve gerizekali oldukca insanlar hicbir sorun cozulmeyecek. Bu kafayla zenciler hapishaneleri doldurmaya devam eder daha uzun yillar.
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

imam osurunca

Imam-cemaat iliskisi yok burada. Bunu konuya yedirmeye calisan, empoze etmeye tek kisi sensin su anda. Neden yapiyor oldugun muamma ama iyi niyetli gorunmuyor benim tarafimdan bakinca cunku hakaret etmek ya da argo konusmak, atilan kisinin uslubuyla konusmak genel tavrim degil. Forum kullanicisina hakaret etmek de oyle ama diyorum ya, isine geleni okuyor, ya da hic okumadan, daha onceki bilenmisliklerinizle gelip saldirmayi seciyorsunuz. Hani ilk yapisin degil sunu, belli ki son da olmayacak, alakali alakasiz her yerde `ben bu kisiyee uyuzum` kafasi yasamaya devam edeceksin gibi.

Yaptigini `ben bu kisiyee uyuzum` kafasi olarak degerlendiriyorum cunku tartismak ya da ayni fikirde olmamak degil bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Irkcılık maymun yazısı bulunan bir tshirt u giyen bir zenci cocugu gorunce insanların "normal"den farklı hic bir sey dusunmemesiyle sona erecek. Resmin kaldırılmasıyla, fotografı cekerken cocugun rengini tshirtle sıkıntı cıkartmasını dusunup dusunmemekle degil.

Yine sadece kelimelere ve en yuzeysel olana takılıp tatava sov yapılmıs sosyal medyada.

Cok alakalı degil ama ırkclılık gibi konular acılınca, son olaylardan sonra cok sevilmeyen bir adam haline gelse de, louis c.k. in su videoları geliyor aklıma

[video]http://youtu.be/yzh7RtIJKZk?t=58s?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...