Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Redalldan Demo Kayıdı V.2

RedallHoor

Öne çıkan mesajlar

Efendim bu benim 2.grubum şuan grub dağılmıştır eskie dair olcak biraz :) buyrun zevkle dinlersiniz umarım DAvullar gene bana aittir...

Burdan Hayat Niye Böyle Adlı parçayı ve Gitme Adlı Parçayı Çekebilirsiniz... Korax tekrar saol

[Bu mesaj RedallHoor tarafından 08 Şubat 2005 00:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Nakarat bölümüne daha hos sözler bulabilirsiniz
Onun disinda eglenceli sarki olmus
Ama nakarat bölümü degisebilir
Hafiften bulutsuzluk özlemi tadinda olmus begendim o açidan
Yine de nakarat bölümünden bahsetmismiydim?

Nakarat niye böyle?
Niye böyle nakarat?
Böyle nakarat niye?[signature][hline]Volfied, 04 May 2003 08:18 tarihinde demiş ki:
A mug of ale, and a fine tale!
Gimli yönetti
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe abi grup dağıldı şarkılar söyleyenin :)

Grup nie dağıldı
Dağıldı nie grup
Bu grup nie dağıldıı[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

En azından Kız solist gibi değil zuhauaha[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gimli, 08 Şubat 2005 00:45 tarihinde demiş ki:
Nakarat bölümüne daha hos sözler bulabilirsiniz
Onun disinda eglenceli sarki olmus
Ama nakarat bölümü degisebilir
Hafiften bulutsuzluk özlemi tadinda olmus begendim o açidan
Yine de nakarat bölümünden bahsetmismiydim?

Nakarat niye böyle?
Niye böyle nakarat?
Böyle nakarat niye?

hakkaten daha iyi bi açıklama olamaz[signature][hline]Saeros, 16 Ocak 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
otobüste kıza aşık olunmaz. otobüste kıza karşı hormonlar azar.
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
karakedi, 14 Ocak 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
merak etme türkiyede sevişme teklifini reddeden erkek pek bulunmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar gitmeyi de dinleyin bu arada onu da sevin...[signature][hline]------------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

gitmenin sözleri güzel..
o daha güzel bence hatta..
hatta yolladım msn den bir kaç kişiye..

ayrıca şarkıyı bir daha dinleyeyim derseniz 7sn kala 5 e basıp öle yenileyin sanki gitarla ufak bir şov yapılmış gibi oluyor güzel oluyor..[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür.(chE)
I'm not fat!I'm big-boned..(obeLix)
Üstüne Şehir Örten Şehir

[Bu mesaj Cthulhu_ tarafından 08 Şubat 2005 01:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

gitme'nin girişi güzel..şarkı arasında ritm gitar güzel..fakat sözler yine oturmamış bence..onun dışında bateri fln hepsi güzel[signature][hline]Saeros, 16 Ocak 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
otobüste kıza aşık olunmaz. otobüste kıza karşı hormonlar azar.
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
karakedi, 14 Ocak 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
merak etme türkiyede sevişme teklifini reddeden erkek pek bulunmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Beni biliyosun elyvn neysem oyum oysam neyim.[signature][hline]------------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

şu anda hayat niye böyle ( nie hayat böle ? ) yi dinniorum fonda müzik çok güzel ama solist'in sesi çok sade ve çok normal kalmış konuşurmuş gibi yani arkadaki sesin çok üstüne binmiş bence biraz reverb'dü bişiydi effect koyulsa cidden çok güzel olurmuş ki melodi fln çok güzel, gitardaki effect deli :) çok zevkli bi parça olmuş vokal biraz daha şarkı söyler gibi sölese daha iyi olurmuş ama dier kız vokalden iyidir :-P[signature][hline]life is unfair, kill yourself or get over it.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada bi kaç kez dinledikten sora sölemeden gecemicem :)
40 - 15. snyeler arasında ritim kaçırmısın bi yerde.. ama belli olmuyo fazla :) Bide üstüste çok dinledim çok komik bi şarkı diye kafayı bozdum :D
Hayat niye böle!?
Niye böle hayat!?
Böyle hayat niye!? x)
ehue :)[signature][hline]Blind Guardian
Eğer organize olabilseydim çok tehlikeli olurdum...

Sosyal ağlarda paylaş

Nightwish "come cover me" başlıyor sandım. Gitarlara daha fazla compressor ve madem iki gitar kaydettik (ikinci gitar kısık kalmış) gitarları kanallara dağıtman lazım, tek kanal yapıyorsan kanalı kopyalayıp pan yap ikinci kanala delay ver ki ses phazer almasın. Bass ı duyamıyorum. Davul da snare ve zillerden ibaret geliyor önceki kayıt daha iyiydi bana kalırsa. Parçanın trafiği fena değil.

Sert girmiş olmiyim, yapıcı eleştri olsun diye göze batanları yazim dedim.[signature][hline][b]Don't mistake lack of talent for genius.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence davulu olması gerektiği gibi yani bende olsam aynını yapardım ki söliyim ben nightwish hastası bi insan olarak idolümde jukkadır ehue bu şarkıda daha fazla bateriinin gereksiz oldunu düşünüyorum :) Sen diyosan ben jukkanın çaldını isterim burda diye ozaman haklısın :) Ama bence yeterli yani burda :)[signature][hline]Blind Guardian
Eğer organize olabilseydim çok tehlikeli olurdum...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
obacan, 08 Şubat 2005 04:14 tarihinde demiş ki:
said:
obacan, 08 Şubat 2005 03:03 tarihinde demiş ki:
40 - 15. snyeler arasında ritim kaçırmısın bi yerde..

bu arada pardon yanlıs yazmısım 40 45 olcaktı elim kaymıs :)
evet 44te var bisiy geciste sasırıyor redal da cok sorun degil bence herkes yapar.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Olur öle arada(Herkez Ritm kaçırır)....

Bu kayıt inanılmaz kötü idi zaten aynı alet le yapsam inletirdimde ahh ahh :)[signature][hline]------------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...