Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heheeh Abso 1 TTnet 0 (Genel kesinti varmış :) )

Absolut

Öne çıkan mesajlar

Arıza bildirimi için aramıştım ama sorun şantiyedekilerin filtreyi çıkarmış olmalarıymış. Online olmak için telefonla konuşmam gerekiyordu. Neyse sorunu görüp çözdükten sonra arıyıp iptal ettireyim dedim arıza bildirimini. Ama kadın nasıl yani beğfendi şu TRnin tüm çapında internet göçtü genel arızamız var siz nasıl internete giriyorsunuz. Girmemeniz lazım olamaz öyle şey falan dedi.
Hehehe fareye bile can veren rabbim şu TTnete biraz akıl verseydin ne olurdu.
EEE ne zaman düzelir dedim yarım saattir bütün Türkiye Down dedi kadın bende. heheh herhalde geçikmeli bir down daha ulaşmadı diyince karşılıklı güldük. Kapatırken de sizinkininde en kısa sürede down olması dilekleriyle diye şirinlik bile yaptı. Kısacası TTnet ADSLde ve her türlü internette bugün problem olacakmış.Bilginize

[Bu mesaj Absolut tarafından 09 Şubat 2005 11:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sabah giremedim direk kafa atıyodum bilgisayara sora modeme res fln attım en son gene çalısmadı aradım ttnet i İygünler ben Pınar hede hede Genel bi arıza varmı dedim yok dedi kapadım direk suratına 10 dk sora geldi net ilginç..[signature][hline]
Retired Cla.Jackal on Dv
Uçan Kaz Cintonick on Pati
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bazen sayfalar açılmıyor ama öyle büyük bir sorun yok, her zamanki leşliğinde...[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

Esas komik olan ise benim sabahtan beri internete girmek için birilerini teleofnla aramamdı heheh. mailler için eşimle baya uzun konuştum, kızcağızda şaşırdı hayırdır sen uzun konuşmazsın falan dedi bende özledim dedim. Çakalım ben çakallll.[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Kızımız Duru
Yeni Yılınız kutlu olsun PATİ abilerim ablalarım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 09 Şubat 2005 11:36 tarihinde demiş ki:
Esas komik olan ise benim sabahtan beri internete girmek için birilerini teleofnla aramamdı heheh. mailler için eşimle baya uzun konuştum, kızcağızda şaşırdı hayırdır sen uzun konuşmazsın falan dedi bende özledim dedim. Çakalım ben çakallll.

:lol:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 09 Şubat 2005 12:52 tarihinde demiş ki:
eheh yengeye atalım hemen url'i akşam banklarda yat o zmn :)

:tup: :lol:[signature][hline]freeedom, 15 Ocak 2005 19:35 tarihinde demiş ki:
beyler kotulemeyin nargileyi sutlu nargilede var peki o damı zararlı o nası zara veriyo acaba sutle su farklı maddeler o zmn o alveollere ne yapıo bunacaıklık getirin
Sosyal ağlarda paylaş

ne şirin :) 4 ten beri online ım daha düşmedim :)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 November 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tabi o mesajı yazdıktan yarım saat sonra baglantım 10 saniyede bir olmak üzere göçmeye başladı

telekoma kafalar mı istersiniz artık, ayaklar mı[signature][hline]Notwist fi tarihinde demis ki:
Trouble that we've come to know will stay with us

bad religion xxx tarihinde demis ki:
A smile on the lips and a hole in the head
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cintonick, 09 Şubat 2005 11:31 tarihinde demiş ki:
sabah giremedim direk kafa atıyodum bilgisayara sora modeme res fln attım en son gene çalısmadı aradım ttnet i İygünler ben Pınar hede hede Genel bi arıza varmı dedim yok dedi kapadım direk suratına 10 dk sora geldi net ilginç..
ulan bana niye hep kart sesli bi adam çıkıyo :(
Sosyal ağlarda paylaş

hehe çok güldüm o gecikmeli kesinti olayına
seneler önce netten mechwarrior oynarken benzer bişiy gelmişti başıma.56k modemim bağlantı kesilince tık diye ses çıkartıyrdı.netten oynuyorum tık sesi geldi modemden, oyun 1,5 dakika devam etti eheheu.[signature][hline]"Zz.. Me busy, go away!"
Arcane, Lazy Peon
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 09 Şubat 2005 11:36 tarihinde demiş ki:
Çakalım ben çakallll.

Koptum =)

Öle bişey benimde başıma gelmişti uoda ilk zamanlar lostlands de kaybolmuştum, superonline'n bağlantı programı uyarı verdi ama oyun devam ediyo all alla dedim 15 dakka sorna yolumu bulmuştumki connection lost =)[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...