Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kira sözleşmesi cayma

Red

Öne çıkan mesajlar

emlakçı aradı yine geçen gün. ev sahibi görüşmek istiyor bu akşam dedi. ayarlayalım dedi. tamam dedim. bi daha aramadılar hahaha. taşak geçiyorlar bildiğin. eylül ayı geldi. 3-5 gün sonra eylül ayı kirasını ödemedin diye ararlar.

yalnız niyetlerini bir kere bile belli etmediler. hadi imzayı attık diye haksızız ok, ama demiyorlarki kardeş imza attın otur ya da oturma 1 sene ödeyeceksin. onu deseler ben zaten belki taşınırdım. bi gü anlaşalım diyip ertesi gün kayboluyorlar. aaa eylül olmuş neyse sen eylül'ü öde biz anlaşırız diyip ekim'e kadar kaybolurlar. sonra bi bakmışız 1 sene olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

madem ev sahibi falan konuşuluyor bişi sorayım. bu dolu-fırtına sırasında apartman boşluğunun tepesindeki cam kırılmıştı daire başı 150 tl, onu ev sahibi ödüyor.
Bi de arka bahçeye ağaç düştü onu kestirip kaldırttılar, ona da 60 TL ödenecek de, bunu sizce benim mi ödemem lazım ev sahibinin mi? pintilik yapıyor gibi olmak istemiyorum ama sanki ev sahibinin masrafı gibi geldi?

Ev sahibi tabi ki .
Sosyal ağlarda paylaş

Şurayı az buçuk okuduktan sonra karar verdim ki bizim ev sahibi melekmiş. Ne sözlrşme , ne depozito vardı. Elektrik . Su , doğalgaz bile bana ait değildi. Çok pintiydi ama pinti olmayan ev sahibi mi var ! Ev sahibi olmanın ilk ve en önemli maddesi pinti olmak !!!

Bi arkadaş evini kiralarken , yüklü bir miktar senedin altına imza attırıyor. Konuşurken diyordu ki mahkemeye versem neyle karşı karşıya olduğunu biliyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...