Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aranıyor: Ankara'da psikolog

Gwiwkes

Öne çıkan mesajlar

Herkese merhaba,
2015'te başladığım yüksek lisansımı bir dönem uzattım. Uzattığım dönemin de sonundayım şu an.
Kalan zamanda yüksek lisansımı konu ile alandan soğuduğumdan ve bitiremeyeceğimi öngörerek sonlandırma kararı aldım.
Yalnız, hocalarımdan birine durumu anlattığımda öncelikle bir psikoloğa görünmemi önerdi.
Şahsen aldığım bu kararın psikolojik veya fizyolojik bir rahatsızlıktan dolayı olduğunu düşünmüyorum. Bu aldığım karar bir günde veya duygusal bir dürtüyle alınmış bir karar değil. Yine de bir uzman görüşü almak istiyorum.

Bu yüzden Ankara'da çalışan, tanıdığınız/yeteneklerine güvendiğiniz psikologlar varsa paylaşırsanız sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne guzel hocan varmis. Bitirsem nolcak muhabbeti yaptin mi kendisiyle?

Ben de sattim yl. Psikologa da gittim 3 ay falan (bu ikisinin baglantisi tam yok aslinda gerci :d) ama asiri yavas ve maliyetli bir surec. Silkerler diyip biraktim

Bakalim bu sonbahar gene sert gececek :D

---

Psikyatrist mevzusuna hep mesafeli durmusumdur psikologa gitmeden gidenleri itin gotune sokmusumdur ama gecen seyi dusundum,hizlica iki uc bira icince veya arada sirada asiri hype hissediyorum. Saniyorum bazi insanlar genel olarak boyle yasayabiliyor. Gitsem kanka boyle bana bu kafayi daimi yasatcak bisi ver yutayim bakayim hayatima desem oluyo mu oyle yetti gari
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...