Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2. Türk titanı patladı (bildiğim)

megetege

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
corp zengin corp .5 sc patladı şimdiye kadar dert değil + 1 dane de nyx sefl distraktır çekildi + 2013 te de bir nyx self çekildi. 4titanı var +5 tane de titan alınacak 2 ay içinde 20-25 sc var 3 t isk de asset ve nakiti var
patlasın gene alacan patlasın gene alacan B)-
Sosyal ağlarda paylaş

megetege said:

Var ama buraya bakıyorlar mı bilmiyorum.

16blik bir türk gemisi daha aramızdan ayrılmış. Wardec varken JF ile empireda napıyor merak konusu tabi.

https://zkillboard.com/kill/67652450/

Ben sanıyorum ki gitmek üzereyken yol üzerinde yakalamış olabilirler. JF kullanan birisi acemi olacağını sanmıyorum. Sağlık olsun. Başkası patlasa üzülmem ama bir türk kullanıcı böyle bir zarar yaşadığında üzülüyorum 😁
Sosyal ağlarda paylaş

megetege said:

Isikano sisteminde patlamış, bi yanı low sec.

Yani muhtemelen low sece cyno ile atlayıp jitaya doğru başlamış empiredan yayan gitmeye. Tabi ilk sistemde yakalamışlar ne yazıkki.

biraz inceledigimde bu adam 9 kişiye patlamış. herhalda low sec den çıkınca high sec de rahat rahat giderim diyerek önden gözcü yollamış ve yakalanmış.
Sosyal ağlarda paylaş

ya yeri değil ama en güncel eve topiği bu olduğu için burdan sorayım.

Ben bi wormhole'a girdim, girerken save location yapmamışım o yüzden girişi kaybettim. Sonra yeni bir tane buldum ona da girdim. Ben içerdeyken diğeri çökmüş sanırım geri dönemiyorum. Neyse burada birkaç tane daha yeni wormhole buldum ama hiç biri high sece açılmıyor. Şu an J224217 diye bir sistemdeyim ve high sece geri dönemiyorum help.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...