Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

grubumuza eleman arıyoruz

diho

Öne çıkan mesajlar

merhaba ben 89luyum ve 2 senedir davul çalıyorum.o kadar profesyönel olmasam bile bişeyler çalıyorum acaba aranız bas çalan ve lead çalan arkadaşlar var mı?şu anda biz 2 kişiyiz ben ve ritim gitar var.yaş konusu ise şöyle olacak 89-88'li olabilir.çalacaklarımız şu tarz gruplar olacak him,black sabbath,the cranberries vs.asıl isteğimiz sepultura,tesmanet,savatage vs.ama daha o kadar süper değiliz :).[signature][hline]Roots Bloody Roots
Sosyal ağlarda paylaş

Him, Black Sabbath, The Cranberries ....

Maşallah konsept bayaa geniş. Neyse umarım aradığınızı bulursunuz.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hep grup kurmak istemişimdir de daha kalsik gitar öğrenmeye yeni başladım biras öreiim elektroya geçicem o zmn beni alırsınız gruba :)[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

-------------------------------------------
En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

hatfield mi mustain mi? ben de öle insanlar tanımıorum ya

hetfield ve mustaine olmasın onlar?[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!

[Bu mesaj Mortis tarafından 07 Şubat 2005 01:16 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Mortis tarafından 07 Şubat 2005 01:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Elvyn +1
Bizim grupta aslında Nightwish gibi bi grubuz hatta eleman sayımız ve cinsiyetleri falam bile aynı :) Yani kemancımız var bide fazladan okadar.. Power Metal yanılmıyosam Nightwish ama biz Mor ve Ötesindende çalıyoruz , Chuck Berryde çalıyoruz Cranberries de çalıyoruz (yanlıs yazmıs olabilirim bişiler ehue) Yani çalmak isteyen istesiğini çalar.. İlla laf yetistirmenizmi lazım :)[signature][hline]Blind Guardian
Eğer organize olabilseydim çok tehlikeli olurdum...

Bu mesaj yeterince akıllı olamadı ve birileri onu değiştirdi :)

[Bu mesaj obacan tarafından 07 Şubat 2005 03:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yaş 25, genç bünyelerle birşeyler yapmak fena olmayabilir gibi :)[signature][hline]
sevdasız bir iklimde çember çeviriyordu yüreğimki sen çıktın gene ağaçların köklerinden. Her yıktığım ağaç sen büyüdün. Yüreğimi çizdiğin bir bardak biradan, içerimi sildiğin bir silginden külleri savurdum rüzgara, kalanları diktim tekrar kestiğim boynundan çıkan kanlarla suladığım çınara. Kustum, tiksindim sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

numb çok sitiyorsan kuralım senle bir grup:)sen onu bırak hiç icqda görmüyorum nerelerdesin[signature][hline]Saeros, 16 Ocak 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
otobüste kıza aşık olunmaz. otobüste kıza karşı hormonlar azar.
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
karakedi, 14 Ocak 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
merak etme türkiyede sevişme teklifini reddeden erkek pek bulunmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...