Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cnbc-e yeni yayin donemi ve 6 yeni dizi ...

Disappear

Öne çıkan mesajlar

Evet cnbce artik ayin 16sinda 6 tane yeni dizi yayina sokmu$ oluyor boylece tabiki bir cok dizide sezon finali ve final nedeniyle yayindan kalkiyor
Dizi Adi - Biti$/Ba$langic Tarihi - Yayin Gunleri
Kalkanlar
Arrested Development (31.01.2005) (20:30) (Pazartesi)
Las Vegas (08.02.2005) (21:00) (Sali)
Angel (6.02.2005) (20:00) (Pazar)
24 (20.02.2005) (22:00) (Pazar)
Two And A Half Man (15.02.2005) (20:30) (Sali)
Significant Others (16.02.2005) (20:00) (Car$amba)
Gelenler
Cold Case (20.02.2005) (20:00) (Pazar)
CSI : New York (27.02.2005) (22:00) (Pazar)
Listen Up ! (7.02.2005) (20:30) (Pazartesi)
Miss Match (23.02.2005) (20:00) (Car$amba)
Joey (22.02.2005) (20:30) (Sali)
Desperate Housewives (15.02.2005) (21:00) (Sali)

$ahsen en cok two and a half man , angel ve las vegas'in biti$ine uzulecem. Yeni gelen dizilerden birtek listen up gozume guzel gozuktu benim ama tabiki hepsinin ilk bolumunu izlemeye cali$acagim. Herkese iyi seyirler

[Bu mesaj Disappear tarafından 08 Şubat 2005 12:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Şu Significant Others gidiyormuş, iyi oldu.[signature][hline]NTV'deki NBA Stüdyo programından bir diyalog:
- Evet, Amerika'daki seyircilerimizden de bize sorular geliyor. Şimdi Middle East Technical University'den gelen soruyu sizinle paylaşacağım.
- Ya, o bizim ODTÜ değil miydi?
- O_o
Sosyal ağlarda paylaş

Arrested Development'ı sevmezdim, Altın Kürelerden sonra iyice gıcık oldum :)

Ayrıca (sadece reklamını izleyerek konuşuyorum, izlemiş olan varsa dalga geçmesin lütfen :)) Desperate Housewives, Sex and the City'yi mi andırıyor yoksa bana mı öyle geliyor?

Ha bi de Missmatch'e de kıl oldum reklamından dolayı. Alicia Silverstone mudur nedir, reklamında direk "sarışınım, güzelim, üstelik çok zekiyim, hiçbi sorunum olmadığı için milletinkilerle uğraşıyorum artık. Mükemmel miyim neyim!!" imajı yapmış gibi geldi bana.

2003 sonbaharındaki reklamlar (Scrubs, Coupling, Malcolm in the Middle, Boston Public vs.) çok daha ilgi çekiciydi, Seinfeld hariç reklamı yapılan dizilerden hiçbirini izlemediğim halde deliler gibi bekliyordum yeni yayın dönemini. Boston Public biraz fos çıktı gerçi.
Tabi CNBC-E ne yapsın diziler bunlarsa.

Diziler başlayınca çok feci şekilde patlamak ve yamulmak dileğiyle.[signature][hline]horacegoesskiing, 14 Ocak 2005 18:48 tarihinde demiş ki:
iki şey söylicem. birincisi kargaya yavrusu şahin görünürmüş, ikincisi kedi g..ünü görmüş ben bu yaradan ölürüm demiş. :) evet bu kadar.

[Bu mesaj Eraq tarafından 08 Şubat 2005 14:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

scrubs, coupling, malcolm in the middle, hepsi berbattı doğrusu, hepsinin toplamı bir arrested development eder.. :-)

ben ER'a ne oldu en çok onu merak ettim, halen yayında mı?[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Joey'i getirmeden önce friends'i yayınlasalarmış keşke.
Öyle daha bi zevkli olurdu izleyenler için.[signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

:hrr:"Öğretmek kendinde başlar.İlk önce kendine öğret sonra başkasına" :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

Listen Up fena değildi ama kahkaha efekti olduğu yerlerde ekrana bön bön bakınca iğrenç geldi bazı yerleri.
Ama Soccer Blows süperdi eheh.

Ayrıca ben de Sam'i kınıyorum burdan :-P[signature][hline]horacegoesskiing, 14 Ocak 2005 18:48 tarihinde demiş ki:
iki şey söylicem. birincisi kargaya yavrusu şahin görünürmüş, ikincisi kedi g..ünü görmüş ben bu yaradan ölürüm demiş. :) evet bu kadar.

[Bu mesaj Eraq tarafından 08 Şubat 2005 16:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

E.R. devam ediyo bu arada
sam oha ciddi cok sacma dedigin coupling ve scrubs , arrested developmentdan kat kat daha guzeldir neyse 24 , nip tuck , las vegas ve diger dizilerin yeni sezonlari sonbaharda yayina giricek . evet oha =p[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 08 Şubat 2005 16:34 tarihinde demiş ki:
scrubs, coupling, malcolm in the middle, hepsi berbattı doğrusu, hepsinin toplamı bir arrested development eder.. :-)

ben ER'a ne oldu en çok onu merak ettim, halen yayında mı?

Kınnnn..

Scrubs, Coupling çok güzeldi valla =)[signature][hline]Never come near me again..
Do you really think I need you.. | Spidee FM
John_Petrucci, 23 Ocak 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
Neil Armstrong muson du zaten.Beklenir ondan
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 08 Şubat 2005 16:34 tarihinde demiş ki:

ben ER'a ne oldu en çok onu merak ettim, halen yayında mı?

coupling' bence hakaret ediosn.. harika bi diziydi[signature][hline]ilex globus... gustus abs æther.. amen
Sosyal ağlarda paylaş

Coupling'in bu sene gösterilen sezonu berbattı.[signature][hline]NTV'deki NBA Stüdyo programından bir diyalog:
- Evet, Amerika'daki seyircilerimizden de bize sorular geliyor. Şimdi Middle East Technical University'den gelen soruyu sizinle paylaşacağım.
- Ya, o bizim ODTÜ değil miydi?
- O_o
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 08 Şubat 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
sam'e kafam girsin. ozellikle coupling ve arr. development hakkinda yaptigi yorumlara.

PUH SANA! :P

hoca unuttun mu, ben arrested development'çı kesimdenim.. :-p o diğer üçü birleşip voltranı oluştursa ancak denk olur diyorum yani.. :)

valla coupling berbattı cidden, hiç sakınmıyorum sözümü, malcolm in the middle kötüydü, scrubs ile vasat altıydı. hepsini tek bir kelimeyle anlatmam karışıklık doğurmuş gibi, şimdi her birinin hayranı saydırabilir bana istediği kadar.. :-)

biz cosby ailesi'yle, jeffersons'la büyümüş insanız, scrubs ne ki.. :horace:

bu arada missmatch merakla bekliyorum, alicia'nın o hali için izlenir sırf hiçbişi yoksa bile.. 8-) (aerosmith klibinde hareket çekmekten nerelere hey gidi hey)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...