Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Paid Gacha Listesi burada var: https://fategrandorder.fandom.com/wiki/2017_New_Year_Lucky_Bag_Summoning_Campaign

Ne rollasam bayağı kararsızım. Poollar bayağı diluted.

Saber - Altera/Mordred istiyorum, 2/3. Arturia var zaten, NP2 olabilir ama olmasa daha iyi.
Archer - Orion/Tesla/Arjuna istemiyorum, 0/3. (Orion/Tesla çok iyi gerçi, 2/3)
Lancer - Karna/Lancuria/Enkidu istemiyorum, 0/3. Lancuria olabilir gerçi, 1/3, ama çok gerekli değil.
Rider - Bu en iyi gacha sanırım, Ozy/Quetzelcoatl ikisi de çok iyi, 2/4. Drake tekrar çıksa da üzülmem, en çok kullandığım servantlar arasında, NP2 işime yarar, 2,5/4. Ama Thot Queen çıkarsa cidden en kötü.
Caster - Tama lazım aslında ama Waver ve Sanzang var zaten ve NP2 lerine de gerek yok, rollamam herhalde.
Assassin/Extra - Jack çok lazım, Jeanne var zaten, 1/2. Jeanne'ın NP3ü işe yarayacak bir şey olsa neyse de azıcık Def Buff veriyor, çok gereksiz.
Zerker - CuAlter en iyi, Nightingale situational olarak iyi, Uncle Vlad var zaten. 2/3

Jack rollarım herhalde.
Rider rollamak istiyorum aslında ama kesin ThotQueen çıkar ondan, telefonu kırdırmasın şimdi durduk yere :p
Sosyal ağlarda paylaş

Gallant said:

Walla bende hic support yok (4* Helena var gerci), default olarak caster a rollayabilirim. Ama Jack le Jeanne de yok. En iyi assassin im, 31. ve welfare Scathach. Zaten swimsuit Martha da cikmadi. Bayagi kararsiz kaldim simdi :)

Yeterli ya :) assasin en kotu class oyundaki, support yoksa gayet iyi bir secim caster gssr banneri
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

Gallant said:

Walla bende hic support yok (4* Helena var gerci), default olarak caster a rollayabilirim. Ama Jack le Jeanne de yok. En iyi assassin im, 31. ve welfare Scathach. Zaten swimsuit Martha da cikmadi. Bayagi kararsiz kaldim simdi :)

Yeterli ya :) assasin en kotu class oyundaki, support yoksa gayet iyi bir secim caster gssr banneri

şu an jtr öyle bir np chargeliyorki essek gibi star cabasi
az bi survivali olsa blsck graillerdim direk
dodge heal var gerci ama guts lazim :D
Sosyal ağlarda paylaş

Obullet cok onemli diil ya solomona kadar :P 4 tane oldu bende ama allahin belasi kaleidescope bir kere bile dusmedi :(

Extra CCC pre eventi icin quartz biriktirin

Pre Event Banner

Hani rate upi kotu olan birsey yok bunda holy king haric

DB - en cheat CElerden biri duruma gore
Victor from the moon: LB lenirse en iyi buster CE
Another ending: en iyi arts CE
2030- oyunu 500IQ ile oyniyanlarin vgecilmezi

Usune rotating bride nero ve gil-kun

WHAT MORE DO YOU WANT MONGRELS?
Sosyal ağlarda paylaş

Save for Merlin'den sonra Save for Gil moduna girmeyi planlıyorum zaten, o da bir Musashi bannerıyla birlikte gelecek; Merlin'den quartz kalırsa Musashi'ye gömmeye yeminliyim, Gil'e rollayamıyorum onda.
Sonraki gelişi de o dediğin bannermış.
(Musashi'ye de yazık ama ya. Önünde Merlin var, arkasında Gramps, yetmiyor Gil'le aynı gruba koyuyorlar. Bir sonraki gelişi de Ekim ayında.)

DB cidden en hayvani CElerden birisi. Sırf bunun için bile bi bannera rollarım açıkçası. 2030 da aynı. Bayağı game changer CEler bunlar.
Victor of the Moon iyi ama gerek yok, daha yeni NeroFest'ten Joint Recital geldi. Bunu alıp LBlediysen daha iyi bence.

Laurelin said:

WHAT MORE DO YOU WANT MONGRELS?

Merlin
Sosyal ağlarda paylaş

Lotteryi kısmaları kötü olmuş, mat farmlamak için iyi oluyordu. 8 defa da fena değil gerçi.

Asıl christmas eventten sonra 2 chapter üst üste çıkacak Babylonia ve Solomon, onları bekliyorum.
Bir de şöyle bir şey yazıyor, ben Camelota hala başlamadım half AP bekliyorum diye ama Solomon chapterda şöyle bir şey demişler, bize de aynısını yapabilirler dikkat etmek lazım.
said:

Any player who cleared Babylonia's Main Quest before the chapter release date will gain 30 Saint Quartz.

Final Battle Pre-Release Campaign altında da yazıyor.
said:

30 Saint Quartz Giveaway!
Duration: December 22, 2016 19:00 JST~December 30, 2016 3:59 JST
30 quartz will be given to those who clear Babylonia before 22 December 2016 13:59JST
Gifts will only be received once.

Bir de Solomon raidinde Bond Level bonusu varmış.
said:

Bond Levels of your Servant that you will give stat bonus for any Servants you fielded in this chapter, starting from BOND LEVEL 5. Bond level increases bonus damage starting from +20% to +100% at Bond Level 10. Mashu Kyrielight is considered Bond Level 10 for this order.
It is advisable to strengthen Mashu Kyrielight for the final battle.

Ben Waver hariç hiçbirini maxlayamadım, Bond en kolay nerede farmlanır? JAlter ve Heraclesı maxlasam iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...