Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

https://danbooru.donmai.us/data/__miyamoto_musashi_fate_grand_order_and_fate_series_drawn_by_damow_myway83522__e75365adcb95d3f49ac623e6be2e92ca.jpg
neyse ki ilk 10'lukta çekmiştim jalter'i de, musashi'yi bekleme lüksüm var ehu. sonra da mhx alter'ı filan beklerim artık, saber harici sınıflardan birşey beğenememek çok kötü. :/
Sosyal ağlarda paylaş

Hicbirseye rollamiyorum ben ticket disinda, tristan, carmilla ve simdide vlad geldi ticketlardan. Merlin garantiledikten sonra yolo rollara baslicam ya

Su paid gacha gelsin hazir, zamaninda aldigim paid sq duruyor yerinde. Extra+Assasin rollicma artik Jeanne veya Jack, ikiside okay benim icin daha oncede yazdigim gibi

Son paid gachadan medb gelmiyeydi iyi idi :(
Sosyal ağlarda paylaş

Benim elim kayıp duruyor, Merline biriktiremiyorum. 90 quartzım filan kaldı :'(

Neyse ama şu noktadan sonra biriktirmek biraz daha kolay, istediğim çoğu banner geçti. Önümdeki tek engel Quetzelcoatl ve Ishtarin, onları da sadece ticketları kurban ederek atlatabilirsem iyi olur.
Bir de arada Jack ve Altera var ama kesin kararlıyım sabredicem, onlar limited değil nasıl olsa. Gerçi Quetzelcoatl da limited değil sanırım.

Paid gacha ne zaman gelecek?
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen seferki event oyun daha 2-3 aylıkken filan gelmişti, bu seferki daha zordur tabi.
EliSaber var işte welfare servant. Pek iyi değil gerçi, ama completionism adına alınır işte. Loot olarak ta farmlaması zor matlar için işe yarıyor işte Medal, Heart falan filan gibi.

JP serverında da Shuten Caster gelmiş welfare servant olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

En sonu da mükemmel ahahahah(tu)

SURPRISE JOJO REFERENCE!

Sezar'ı söylesek mi muhabbetine de ayrı koptum.

Cidden şu dialogları animede izlemek/dinlemek lazım

Sam said:

bu yeni event kolay değil galiba geçen seferki gibi? almaya değecek birşey göremedim ce/servant, pas o zaman.

Grail verdi eventin sonunda, listede farketmemiştim, o pas geçilmez. Main questler de çok kolay zaten.

Challenge questlere daha başlamadım ama wikiden baktım, onlar da pek zor gözükmüyor. Servant kısıtlaması var o problem olabilir bir tek, ama onun haricinde bosslar 100k hpli filan.
Sosyal ağlarda paylaş

ehh, bilmiyorum belki bakarım. başka birşeyler oynuyorum da hiç özlemiyorum şu anda ehu. bugün bıraksam mı diye bir düşündüm hatta. aslında 8-bit jrpg teması da ilgimi çekmedi değil ama çok uğraşı cidden.

hani böyle event bitişine beeline yapıp sonra bize bıraksa farmlamayı istiyor muyuz istemiyor muyuz ama herşeyi finale doğru herşeyi unlocklamak için kastırması tükenç. şimdi yapmaya başlasam ap bitecek sonra tekrar bekle dolsun, doldu hadi canın hiç çekmiyor ama tekrar oyna, autoya da bırakamazsın optimal kasman lazım vs off nasıl gözümde büyüdü var ya şu gidişatı hayal ederken.

walkthru'ya bakayım, 87217861325762153 adım yoksa belki yaparım. varsa eksik olsun bir grail, zaten jeanne'lar hariç birşeye basasım yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...