Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

halloween princess limit breaklemeye bakın, aşırı iyi bir CE. gecen sene LB için kasmadığıma soylendim durdum 1 yıl boyunca :D

caster gem yetmiyor bu arada, tamashit ile hala gelmeyen merlin arası seçim yapmam lazım. merlin için saklarsam kesin merlin çıkartamıycam o yüzden tamamoya yediriyşmde merlin garanti olsun :D
Sosyal ağlarda paylaş

Halloween Princess cidden en çok kullandığım CElerden. Bu eventte de 2.sini yaptım belki lazım olur diye.

Welfare servantlardan Rare Prism gelmiyor değil mi? Fazlalık EliCasterları alıp yaksam mı dedim de normal MP için o kadar kasmaya değmez.

Tama için de gz.
Ben bütün ticketları gömdüm, yetmedi bir de 30 quartz gömdüm çıkmadı kaltak. 70 SQ filan kaldı, daha harcayamıyorum o yüzden. Save for Merlin dedim o kadar ama son birkaç bannera dayanamadım elim kaydı yine :p
Sosyal ağlarda paylaş

Düşmesine düşer de tek eventte 5 tane düşürmek zor. Ben ilkini geçen sene yapmıştım, 4 store 1 drop, bu eventte de aynısını yaptım işte. Sadece dropla 5 tane düşürmek bayağı ciddi farming gerektirir, drop rateler bayağı az.
1 LB kasmaya kesinlikle değer de 2. si çok aşırı ihtiyacın yoksa uğraşılmaz bence.
Sosyal ağlarda paylaş

2030 inat etti düşmüyor bana, 1 tane var sadece. Gerçi tek başına bile kullanılıyor, 4 star veren event CEler vardı, onlarla birlikte kullanıyorum idare ediyor. Ama yine de +16 ve +24 crit star arasında bayağı fark var.

Yalnız bana Kaleidescope yapıştı, bırakmıyor. 6 tane oldu birini LBledim.

Victor of the Moon yerine Umufestten gelen Joint Recital var, o daha iyi değil mi? 15% Buster/25% Crit yerine 20% Buster/20% Crit.

Bir de Babylon Chapterda şu gelecek Demonic Bodhisattva. +2 Overcharge, 50% NP charge.
Gil, BrotokiRider gibi Damage bonus Overcharge servantlar için aşırı OP.
Sosyal ağlarda paylaş

QP tankladı benimde diplere :( tamashitin 3. skillini bodozlama 8 yaptım, 9 a yetmedi :D

yılbaşı iki tane lottery gelicek. hem skill gem geliyor hem QP hem MP hemde EXP CE. o gelene kadar çok burnout yememeye bakın, baya 50 kutu filan grindlıycam elmaları hazırlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Welcome to Fate Grand Order, where your real life luck rating matters.

Walla bone farmina gectim ben, artik ap doldukca 10 ap free questi yapiyorum. Biriktirdigim kadar biriktiricem artik, nedense elimdeki ascension yapmak istedigim veya skill yukseltmek istedigim butun charlar bone istiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

gene ne kadar az kart kullanırsam o kadra great success. 20 kaertlara tık yok, tek karta hoop success. lvl csp dibindeyse hele kesin. lvl capten uzaksa, çok kart kullandıysam asla. hiçbir işe yaramadı sözümona bonus, bonussuzken de bu kadar kötü zaten. 200 kart havaya.

neyse jeannelı xmas event ufukta belirmiş bugün wikide nihayet, onu görünce ya sabır çektim geçtim.
Sosyal ağlarda paylaş

Olay sırf 2 Merlin 1 Attackerla oynamak değil ki.
Kendi Merlinin olmazsa Support slotunu Merline locklayacaksın mecburen.
Ama sende varsa support slot serbest kalacak, istediğini seçebileceksin. Support slot önemli bayağı.
Başka Attacker seçebilirsin, bir boss için Gil gerekecek, diğerine Ozy gerekecek, bir diğerine CuAlter gerekecek filan. Bunların hiçbiri yok bende, hepsini ayrı ayrı düşürmektense 1 Merlin düşürmek çok daha makul.
Hadi diyelim başka Attackera ihtiyacın yok, Event CEli support çağıracaksın bu sefer, yine daha iyi.

Ama tabi 2 Merlin 1 JAlter ile 1-turn boss kill de işin ayrı bir boyutu ^^
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...