Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

skillden ziyade iris np ile kurtarıyor daha ziyade, lily de ağır heallediği için ikisi beraber öldükçe guts reslenip doldurdular ama gene son char hariç herkes öldü. lily, iris, davinci, helena, medea kullandım. ilk denemede yaptım ona rağmen. ilk denemede gerçi bir tek keltleri yapamadım sanırım.

invul dmgye karşı ama instant death o debufflar, sanmam yaradığını.
Sosyal ağlarda paylaş

Skill kasmak bonus değil de cooldown için lazım oluyor ya. Arada sırada kullanılacak servantları Lv.6, favorileri Lv.10 yapmak lazım.

Fin beni ekle, Waver var.
401,488,552

Sumanai-kun u ucu ucuna kesebildim. Emiyayı maxlamak için o kadar xp gömmeme rağmen yetemedi, Nero kesti sonunda :p

Thot queeni de Jack supportla kestim. Uğraştırdı ama pek zor sayılmaz, en azından diğerleri kadar absürd değil mekanikleri.

Sırada Hasan var.
Sosyal ağlarda paylaş

wellfare servant olmayan eventlar meh gibi bisi ya gerci assasin siso kacirdim farkinda olmadan bide cok diverse setuplar cikaramiyorum yeterli setup yok mesela hic riderim yok
japan serveri cidden baya iyi tablete kurdum tavsiye ederim o kadar cok ssr varki bu neymis lan diye baktigim oluyor bilmem nerenin 5milyon subi oldu diye na'ya verilmeyen trilyon tane SQ cabasi.
Sosyal ağlarda paylaş

ratein yüksek olmasi cok cazip
atiyorum extradan 50tane ssr var daha cok ssrli bi gachada roll atiyoruz
NA'da ssr sayisi az paso giles mephistop falan geliyor 30SQ rolldan Jp öyle değil starterdan bile SSR + SR geldi mesela
np3 jack the ripper oldu loli drop rate baya yüksek
Sosyal ağlarda paylaş

hay ben bu oyunun super success sistemini napayım, inanılmaz birşey yani frapslayıp koymak lazım:

kawaii hasanı levelladım 50ye kadar, her defasında ascension limitindeyken super success oldu 29, 39 ve 49da sadece, şaka gibi. iğrenç harbiden şu sistem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...