Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Daily questler bayağı hayvani çıktı ya.
Daha ilk questte Heracles ağzımı kırdı.

11x Guts var.
ve hayır, öyle bi vurdun 7 canımı birden aldın yok :p

İşin kötüsü ileride bütün bosslar bunun gibi olacak, Guts değil multiple health bar şeklinde, ama mantığı aynı.

Neyse, CEleri toplayıp öyle deniyim bari. Lottery CEsi dmg event bonus veriyor, onu LBlemeden dailylere dokunmam bir daha.
Sosyal ağlarda paylaş

hag&cu o kadar zorlamadi bi excalibur a dağıldılar
ama heracles baya bi zorladi dün beni o kadar geniş bi pool olmadığı için 3x dodge yada jalter yok zaten.
doğru düzgün bi cu ekledim 2.tryda kestim zaten
x11 guts yerine hpsinix25 e çıkarsalar fittim amaç dmg vurmak değil çünkü survive :
yoksa jalterla bi turnde 2 guts proclatiliyor
100 hassani es geçerim heralde göt kanseri olmak istemiyorum medea'da yok zaten
Sosyal ağlarda paylaş

2 jalter ve 2 commandle herkülü geçtim, hasanları da lily med ve iris ile guts heal spamleyerek geçtim. en kolay hasanlar oldu. lakin mordred ve altera aoe dmg yetmedi keltlere, hp azaltmak için turn geçirirsem de gerizekalı evade açıyorlar unlimited. uğraşasım gelmedi o eziyetle henüz.

kutuları boşalttım, dmg ceyi maxlamadan 90+++++++++ olayıyla uğraşılmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Hasanlar nasıl kolay ya yarım saat bitmedi.
Gerçi Medea Lilym yok, support çağırmam gerekiyor, friend listimde tek kişi koymuş, o da çok gereksiz bi CEyle koymuş. Geri kalanı varsa yoksa Waver/Tama.
Iris in de skillerini kasmamıştım, onlara gem harcamak bayağı koydu.
Full support tekrar deniycem. Iris/LilyMed(sup)/Sanzang girmiştim, yetemedim. Sanzangı Waverla değiştirirsem belki daha iyi olur.
Tama olsaydı keşke, bayağı işe yarardı şu questte, ya da LilyMedim olsaydı Tama summonlardım filan.
Wikide Jeanne'ın/JAlter'ın invulu ile ilgili bir şey söylememişler, instakill debuffını counterlayabiliyor mu?

Sumanai-kun da çok kolay aslında ama gerekli servantlar yokken imkansız. Çok spesifik servantlar gerektiriyor.
Emiyayı levellamadım, damage CEli Emiya veya Kintoki bulamıyorum friend listte. Nero ve Shikiyle denedim olmadı.
Kendi Emiyamı levellıycam mecburen, xp cardlarıma, skill matlarıma yazık :/

Heraclesın 2 JAlterla ağzını kırdım damage CEsini fulleyince
(Sam de fullemiş, çok güzel dövdü ikisi. Her turn 2şer 3er indi Guts buffı)

Scathach/Cu yu da bi excalibur yetmese de 2 excaliburla dövdüm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...