Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Sevmedim bu eventi, gereksiz grind vardı çok fazla.

Ilya eventi düzgün gelse bari.

Ilya Event servantların hiç biri bende yok yalnız, ama farming bonus değil DMG bonus olduğu için çok önemli değil, hem Event DMG CEleri var, onlarla kurtarırım herhalde, hem de listedeki servantların çoğu tırt, dmg bonus kurtarmaz, olsa da kullanmazdım herhalde :p
Yalnız en kötü yanı Medal yok eventte, 10 tane daha lazım, Camelotla uğraştırmayın şimdi beni ya.
/edit: Yanlış alarm, varmış. Mission reward olarak eklemişler Zero/KnK eventleri gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

ayni herolarla np upgrade ediyoruzda 5sr ce noluyo

limit breaki yeni öğrendim :(

20/20 lvl olan CE kart limit break olmuyor sanirim pefff.

merlin / jalter gelene kadar saveliyorum zaten artik roll moll bitti
bide bu grailler sadece singularitylerden mi dusuyor 30 grailli adam var su an camelota kadar geldimde 4 tane grail gömeyimmi artoria'ya 92lvlda kaldi 100 max sanirim :}
Sosyal ağlarda paylaş

limit break eger maxliyamiyorsan yapma

ayni CE den 5 tane yoksa cogu senaryoda degmiyor breaklemeye, ozellikle event CE leri event devam ederken genellikle breaklememek daha iyi

graillar waifular icin, kimi seviyorsan ona ver. power level cok farketmiyor min max yapmaya degecek kadar. dusuk rarity servantada basabilirsin seviyorsan ama oncelik waifular. ozy ile gil 100ledim o yuzden. bin kat helal olsun

https://i.imgur.com/5eRuYeZ.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Vakit konusunda sadece yeni başlarken öyle, sık kullanacağın birkaç servantı maxladıktan sonra grind azalıyor bayağı.
Ben artık bir tek eventlerde grindlıyorum, onun haricinde pek kasmaya gerek kalmıyor.

Para konusunda da guaranteed 5* gacha haricinde para harcanmaz, normal gachaya tek kuruş bile basma sakın.
Sosyal ağlarda paylaş

Vakit olarak shadow un dedigi dogru. Baslangicta cok kastiriyor. 1-2 karakteri maxladiktan sonra direk event takip ediyorsun. O da zaten AP yada BP nen kadar yapabiliyorsun.
Para olayina ben daha girmedim. Guaranteed gacha yi bile es gectim. Benim free to play e para verme mantalitem bana verdigi oyun suresi ile alakali. Su an icin bana gore FGO nun ederi senede 30-40 usd. Ama dolar olmus 6-7tl, insan iki kere dusunur bu parayi vermek icin.
Sosyal ağlarda paylaş

vakti geçiyorum çünkü bu oyunlarda hep grind var, jrpg'nin eti budu grind daima.

ama kabak tadı verdi biliyorum ama para namına şu oyuna para verilmez, highway robbery çünkü. fate adına güvenip adamlar maksimum kazığı basmışlar. milleti de char başına 70k$ harcayan görünce aynen devam ediyorlar. hani herkesin kendi keyfi, herkes için ederi başka keyfin ama bilin ki gacha endüstrisinde bile kazıkçı bu oyun. hazır hesap satın almıyorsanız, aniplex'ten "5* ama sürpriz" bile almak maksimum kazık. ben şahsen arap şeyhi veya almanaklı biff tannen filan değilsem para vermezdim bu oyuna $ 1:1 bile olsa.
Sosyal ağlarda paylaş

ben baya bi baitlendim eheuh baya gömdüm hatta en son kendimi tutamadim kredi kartini iptal ettim yenisi gelenek kadar banner gider.

hic biriktiremiyorum bide 3SQ oldu mu rolla kosuyorum yenisi yok abi bi servanti max lvl 10/10/10 yapacak ne mat ne zaman var 1/2 ap guzel oldu her gun daily farmliyorum baya bi mat birikti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...