Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

sayılmaz o ya. :/

ss mordred çıkartmakta en zorlandığım sercant oldu ya. 102 ticket ve 180 quartz. :( o esnada sevmediğim ne kadar servant varsa yağdırdı resmen. helena, asasino emiyo, ibaraki douji, kazıklı bey. tek bonus eon vermesi oldu. neyse artık çıktı önemli olan, yakında başka istediğim de yok, 325 quartz daha var.

şu mordred bannerı en sona koymasalardı, iki düzine event ce düştü. geçen hafta çok iş yapardı.
Sosyal ağlarda paylaş

Limit break deniyor ona, bonusları artıyor.
Mesela Kaleidescope 80% yerine 100% charge veriyor, 2030 8 star yerine 10 star veriyor. Event CElerde fark daha da abartı, loot droplarda 1 yerine 2 bonus veriyor.

Summer kadrosu da belli olmuş.
https://www.youtube.com/watch?v=XqwSgVu258k
http://fategrandorder.wikia.com/wiki/Servant_Summer_Festival!_2018

Welfare 4* JAlter Berserker :3

wtb time machine
Sosyal ağlarda paylaş

jeanne babane bikinisi, alter da anane bikinisi gibi sanki ama hepsini görmem lazım alter için net konuşmam için. çok dümdüz tasarımlar geldi bana esas kostümleri o kadar başarılıyken. gbf jeanne için gittiler bikini seçtiler iki saat kumuyu ve izmir, burada hiç gidip bakmamış, seçmemiş kimse sanki, scathach'ın yaptığı gibi havadan rastgele giydirmişler. :/

yani böyle gbf jeanne'ı görünce ekrana uçtum resmen, burada böyle düz düz baktım yani albeni yok. kostüm bir vov dedirtmeli biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

archuria için şansımı denesem mi dedim ama musashi'ye 4 ay kalmış, şimdi bitirirsem o zaman açıkta kalırım. 2 5* saber, 1 5* archerım var gerçi, ondan biraz tereddüt ettim. tavsiyeniz var mı?

merlin demeyin. :p support alırım çok istersem zaten herkes rollar ona kesin lol.
Sosyal ağlarda paylaş

Merlin.
Çünkü en game-changer servant.

Merlin.
Çünkü Buster Meta.

Merlin.
Çünkü alternatifi yok.

Merlin.
Çünkü god tier.

Merlin.
Çünkü buffstacking diye bir şey var: 2 Merlin > 1 Merlin

Bende düzgün Archer olmadığı için Archuria bayağı kritikti benim için ama Orion olsa çok kafaya takmazdım. Ama güzel servant tabi.

Musashiyi ben de istiyorum ama Merlin kadar kritik değil o yüzden anca Merlinden geriye bir şey kalırsa rollarım.

Tier List'e de çok sadık kalmak şart değil. Fikir versin diye kullanılıyor tabi ama mutlak bir liste olarak görmemek lazım. Mevcut challenge contente göre yazıyorlar, sürekli değişiyor o yüzden. Bufflananlar filan da oluyor arada.

Gallant ta haklı bir yandan, ama şu anda önceliğim powerplaying benim. O yüzden sevdiğim servantlara quartz yetiştirme konusunda arada kalıyorum. Neyse ama, Merlin gelene kadar quartz harcamam şu noktadan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

şu oyunda oturup rollayacağım tek erkek belki gil olabilir, grubumda iki tane merlinle oynayacağım gün gelirse silerim oyunu herhalde. sadece sevdiğim charlar için oynuyorum oyunu zaten. (:P) o yüzden hani musashi ile arthuria arasında seçim yapabilirim de merlin kimseye karşı alternatif değil. başka birşey çekerken düşerse ancak.

kazıkçı mesela düştü diye kullanacağım ama düştüğüne üzüldüm yani kullanacağım diye. nightingale düşseydi keşke yerine.

işte orion var, nobunaga var, atalante var. mordred, okita, rama var. summer artoria mı musashi mi ondan arada kaldım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...