Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

valla jalter & raikou denedim de ilk turn sonunda raikou %40 hp lvl 90 lumber yerinde. pek olmuyor off element.

boss yerine geldim, raikou %10 hp ve np'ler dolmadı yani backlineda da lvl10 çapulcular var bonus için.

ucu ucuna halloldu da yani biraz şanssızlık olsa wipe direkt.

kartlı combat o kadar iğrenç ki yani bütün setup kurup da gelen bütün kartların arts & quick olması o turnde bossun 8k crit atması jalter'e filan. raikou öldü, jalter de 1k hp ile bitti.

neyse bu kadar dövünmeye oyun carm CE verdi, CE'yi tamamlamış oldum en azından sanırım bir de iron için kasmam.

yok tamamlanmamış, sadece 4 tane veriyormuş event zaten drop olmasa açıkta kalacak. hay beyinsiz tasarımcılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Walla lumber en kolay farmladigim mat oldu. Birazda Mama Raikou etkisi midir nedir. Benim takimlar soyle

Lumber: Arash(lvl1)-Support(lumber+lumber ce)-Mama-Sakata(rider)-Chu(lancer)-hektor(lvl1)
Water: Mash-Support(Archer olsa iyi olur)-Hans-Eon-Hassan Hundred Personas(lvl15)-Billy kid(lvl1)
Stone: Tamacat-Support(kesin saber olucak)-Hasan 31-Marie-Euryale-Medea
Iron: Lancelot-Support-Siegfried-Scathach-Anna&Marie(rider lvl14)-Babbage(lvl1)
Food: Robin-support-tamacat-Scathach-Iris(lvl50)-Fuuma(lvl40)

En cok stone zorladi beni, cunku support a cok bagliydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim party şöyle:
Waver/JAlter sabit.

3. servant duruma göre, mesela çok fazla rider varsa Shuten Douji filan, ya da listedeki whalelardan birisi güzel CEli iyi kasılmış bi support koymuşsa onu frontlinea alıyorum. Ama eğer çok karışıksa Berserker seçiyorum bir tane.
CEler de 2030, 2x İskender (%50NP, 4 Crit Star vereni)
Benchi de bonusuna göre dolduruyorum işte, pek önemli değil.

Frontline gücü için bonustan biraz feragat ediyorum ama bu şekilde hızlıca ve minimum riskle kesildiği için en mantıklısı bu bence. Storm tierde bile pek zorlanmadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Shopta benim için temizlenecek pek bir şey yoktu, sırf Medal/Scarab aldım diğerlerinden bayağı bi birikmişti zaten. Birkaç tane Fou ve Ember kaldı onları alır gerisini bırakırım herhalde.

Ilya eventi gelsin ya, Chloe lazım bana. Nobu yetemiyor contentin çoğuna. 5* olmasa da Nobudan daha iyi en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...