Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aynı tarz muzıkler calmayın, baydı artık.

Simofle

Öne çıkan mesajlar

kavga çıkarmaya çalıştığının farkındayım.

sana söylüycek hiçbir sözüm yok.
[hline]All right, you egg-suckin' piece of gutter trash! You always did like pushin' around people smaller than you! Well I'm smaller! Try pushin' me!
Wolverine, To Sabretooth

[Bu mesaj Emaleth tarafından 12 June 2003 14:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında soyle yapılabılır,bır kactane radyo olusturabılırız.Bırısı ıste rock calar,dıgerı pop calar,dıgerı baska tarz calar.Ona gorede wj secılır.Pepelek radyo adı altında hos olabılır.Isteyen ıstedıgı yerı dınler.Gun gelır pop dınler,gun gelır rock dınler ya da dıger tarz muzık dınler.[hline]:utaniem: Simofle :utaniem:
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

sinirlencek bi olay yok ancak bi radyonun türü olmaz arkadaşlar programların türü olur böylece sonunda radyo kazanır popüler olur önce bunu anlayalım
ben pop ve hiphop dahil hiç bir müzik türünün dinlenmesine karşı değilim ancak bunlar iyi bir şekilde bu konuya özel seçilen wj yada djlere verilmeli ki değişik müzik zevkleri olan insanlar da radyo dinlesin
ayrıca çok başarılı, karizmatik metalci rockçı arkadaşlarımız da biraz arşivlerini genişletsin, 3 tane grubun bütün albümlerini mp3 yapıp radyoda döndürüp döndürüp çalıyolar 3 olmaz bu 4 olur 5 olur en fazla...
wj olmak kolay diil[hline][b][i]-->Four String Magic<-- Yenilendi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Belli saatlerde TR Pop vb. gibi $eylerde calinabilir.Ama radyonun asil tarzi Metal ve Rock olmali.Pop vb. gibi $eyleri dinlemek icin seceneklerimiz cok fazla ama Metal ve Rock icin ne yazikki yok.
wi$hmaster
[hline]Mixed Website
[email protected][/b][/i]

[Bu mesaj Prawler tarafından 12 June 2003 13:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
green_martian, 12 June 2003 13:48 tarihinde demiş ki:
sinirlencek bi olay yok ancak bi radyonun türü olmaz arkadaşlar programların türü olur böylece sonunda radyo kazanır popüler olur önce bunu anlayalım
ben pop ve hiphop dahil hiç bir müzik türünün dinlenmesine karşı değilim ancak bunlar iyi bir şekilde bu konuya özel seçilen wj yada djlere verilmeli ki değişik müzik zevkleri olan insanlar da radyo dinlesin
ayrıca çok başarılı, karizmatik metalci rockçı arkadaşlarımız da biraz arşivlerini genişletsin, 3 tane grubun bütün albümlerini mp3 yapıp radyoda döndürüp döndürüp çalıyolar 3 olmaz bu 4 olur 5 olur en fazla...
wj olmak kolay diil[hline][i]-->Four String Magic<-- Yenilendi!!!

hay ellerıne saglık[hline]:utaniem: Simofle :utaniem:
[b]-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-

Sosyal ağlarda paylaş

said:
green_martian, 12 June 2003 13:56 tarihinde demiş ki:
pop isteyen kim ki?
sanmıyorum yoktur[hline]-->Four String Magic<-- Yenilendi!!!

Pop'tan kastimiz Kylie Minogue vb. degil.Cokta populer olmayan ama aslen Pop. muzik yapan gruplar ve solistler..Ya da populer olsa da zamanla unutulmu$ ki$iler..(Sezen Aksu, Yeni Turku, MFO vb.)[hline]Mixed Website
[email protected]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Prawler, 12 June 2003 13:58 tarihinde demiş ki:
said:
green_martian, 12 June 2003 13:56 tarihinde demiş ki:
pop isteyen kim ki?
sanmıyorum yoktur[hline]-->Four String Magic<-- Yenilendi!!!

Pop'tan kastimiz Kylie Minogue vb. degil.Cokta populer olmayan ama aslen Pop. muzik yapan gruplar ve solistler..Ya da populer olsa da zamanla unutulmu$ ki$iler..(Sezen Aksu, Yeni Turku, MFO vb.)[hline]Mixed Website
[email protected]

bnm açımdan sorun yok ben popa fln karşı diilim çeştlilikten yanayım
kötü bi amacım yoktu o mesajımda[hline][b][i]-->Four String Magic<-- Yenilendi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

hmmm....
bi yemeğe gidip geldim, tepişe tepişe bir hal olmuşsunuz yine, hayır bağlantı da kötü, sağı solu editleyip cennet bahçesine de çevirecek halim yok buraları.
şöyle yapalım:
pop isteyenler sabretsinler, tatil dönüşü homo-pop programı yapıcam ben. bildiğim kadarıyla athe de kaliteli pop'a bulaşıyor gündüz saatlerinde, ikiyol'un ve abso'nun playlistlerine baktım, orada da metal ağırlığından bahsedemeyiz.

"o yok bu yok", "olmaz tabi çünkü suxxor", "ben seviyom", "ben sevmiyom"dan ayırmazsanız konuyu, burda bööle debelenip durursunuz, bu thread kilitlenir, siz birbirinize küsersiniz, başka da bişey olmaz oldu mu kuzucuklarım?

üzmeyin birbirinizi!

haa bi de, bu söylediğime sanırım athe de katılır, daha önce benzer demeçler verdiği olmuştu, katılmazsa da hemen yetişir söyler zaten lol:
birileri yukarda bi yerlerde radyonun amacını sormuş. şahsi kanaatimce şöyledir: gülmek eğlenmek!

bokunu çıkarmamaya çalışırsak, rahat ederiz.

öbdüm gitti :*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Emaleth, 12 June 2003 14:13 tarihinde demiş ki:
haa bi de, bu söylediğime sanırım athe de katılır, daha önce benzer demeçler verdiği olmuştu, katılmazsa da hemen yetişir söyler zaten lol:
birileri yukarda bi yerlerde radyonun amacını sormuş. şahsi kanaatimce şöyledir: gülmek eğlenmek!

bokunu çıkarmamaya çalışırsak, rahat ederiz.

öbdüm gitti :*

*!nods*

negzel demish ema aplaniz, hade opusun barisin =p

daha cok yeni bu radyo, daha cooook degisicek zamanla bisiler oturdukca[hline]"C" is for cookie - its good enough for me!
A round donut with one bite out of it also looks like a "C" but its it not as good as a cookie!

Sosyal ağlarda paylaş

ben yeni gordum su anda dinliyorum pepelek fm i cok guzel olmus tebrik ederim...
simoflenin dedigi dogru ve haklı ama konuyu farklı bir yone getirdiniz
demiski esit olsun yani metal ve rock seviyor olabilirsiniz ama diger muziklerede yer vermeniz gerektigini dusunmus...
sonucta bizde paticigin uyeleriyiz bu imkandan yararlanmak isteriz siz nasıl istiyorsanız ha dersenizki aramızda fark var biz daha ustunuz sizden ok ozaman bisey soylemeye gerek kalmaz
vede git kendi muzigini dinle diyorsunuz siz bu siztemi tum kullanıclar icin yapmadınız mı yani belli bi kitle varsa boyle belirtin biz hic takılmayalım muzik bolumune...
ilerde isterseniz bende wj lik yapabilirim ben yabancı pop tarzı turce pop da severim hos herturlu kulagıma guzel gelen muzigi dinlerim ama asıl sevdigim onlardır...
neyse basarılar dilerim pepelek fm e good luck...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...