Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3

diho

Öne çıkan mesajlar

Blizzard'ın resmi sitesinde yer alan ilanlardan ilki Lider Oyun Tasarımcısı olarak verildi. Diablo ve Diablo 2'yi yaratan takıma lider olabilecek birini arıyorlar.

İkinci iş ilanı 3D Karakter Yaratıcısı için. Bunun için "bizim oyun dünyamıza ve karakterlerimize yardım edebilecek" ifadesiyle eleman aramaları bir ipucu olarak değerlendirilebilir.

Üçüncü ilan Teknik Çevre Tasarımcısı için. Işık, model, doku ve FX için her detayı çalışabilecek insanlar arıyorlar.

Son iş ilanı ise, oldukça fazla miktarda veriyi toparlayarak anlaşılır bir hale getirip rapor halinde sunabilecek programcılar için.

Tüm bu ilanlar sizin için tek tek birşey ifade etmiyorlarsa bile, Blizzard'ın North stüdyoları için bu ilanları vermesi akla ister istemez "Diablo 3'ün yolu yapılıyor" düşüncesini getiriyor. İlerleyen zamanlarda bu konuda daha belirgin ipuçları, hatta resmi açıklamalar ile karşılaşabiliriz.[signature][hline]Roots Bloody Roots
Sosyal ağlarda paylaş

Haha süper Azmo
Hem paticik te olan WOW char satılık durumlarına yerinde müdahale olur. Senden iyisini mi bulacak adamlar
Ha öms den gelecek abudik gubudik msglara hazırlıklı ol Azmo bab edikle bizi diye :)[signature][hline]
With each kill I grow wiser
With added wisdom I grow stronger / A.E.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hangman, 08 Şubat 2005 16:18 tarihinde demiş ki:
diablo 3 ün yapıldığı fln yok

said:
malsahibi, 08 Şubat 2005 16:41 tarihinde demiş ki:
doğruluğu tartışılır ama.

buraya dikkatinizi çekmek istiyorum arkadaşlar.
diablo 3'ün yapıldığı felan yok.

adamlar sadece iş ilanı vermişler
direk gidip www.blizzard.com 'a bakarsanız tüm iş ilanlarını görürsünüz.
Çıkacak oyun Warcraft da olabilir, Starcraft da, Diablo da hatta başka bir oyun da. Sadece basit bir iş ilanı. Oyun haberi değil.

En ufak bir fake resimde bile ortada "blizzarda sordum diablo 3 kesin çıkıyormuş abi" dedikodusu döndüren topluluğu coşturmak için level'ın yapmış olduğu basit bir haber sadece.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

evet beyler gerekte yok zaten diablo 3 e. o oyun artık misyonunu tamamladı. mesala bir dungeon siege en az onun kadar güzel devasa haritalar ve guestler ve adı üzerinde dungeonlar müthiş hem 2 inciside çıkcak nisanda.ama sizi anlıyorum diablo hepimizin ilk göz ağrı idi ama artık biraz önümüze bakalım bazı şeyler istemesekte eskir aynı biz insanlar gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 16 Mayıs 2003 13:22 tarihinde demiş ki:
benim favori bir lafım vardır:
"ilkönce world of warcraft
sonra starcraft 2
en sonunda diablo 3 çıkacak"

said:
Bonecrusher, 12 Aralık 2003 07:30 tarihinde demiş ki:
diablo 3 en çok geyiği çevrilen şeydir.

her ay düzenli olarak LEVEL, TRgamer, sanane (kapatıldı ama oynasana diye açıldı şimdi de) gibi yerlerde "Diablo 3 ne zaman çıkcak"

gibisinden yazılar görürsünüz..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 08 Şubat 2005 17:35 tarihinde demiş ki:
ben geyigine WoW GM basvurusu yaptim ztn. cv falan yolladim. heueheueh.

Amanınn...
Bide Bonepart gelsin hatta yesil orc acsın ama ismini hulk yapıp alttan RP Zorunludur yazısı geçirsin sonrada etrafta ben hulk ım diye gezerek milleti kessin..[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Eğer Haksızlığın Önünde Eğilirseniz....
Hakkınızla Birlikte Şerefinizide Kaybedersiniz.!!
Cray Totem/sNaKe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...