Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

istanbul

Sufi

Öne çıkan mesajlar

Aceace said:

Geçen sene geldik İstanbul'a. 1 yıllık kiracıyız. Eşimin işi Beşiktaş'ta. Tek vesaitle gidiş geliş yapıyor.

Tüm olay kıçını kaldırıp sokakları tek tek arşınlamakta. İnternetten sahibinden.com'a girerek ev ararsan güzel ev bulmak imkansız. Eşime kalsaydı saçma sapan Çeliktepe'de, Mecidiyeköy'ün en leş kısımlarında ev bakacaktık. Ben (bir kaç yüz kilometrecik arşınladıktan sonra) burayı buldum. Hem de sahibinden. Ev arama döneminde 3 kilo verdim.

Cidden zengin falan değiliz yani.

saıryerde oturup neyin havasını atıyorsun abi.
olay tek vesaitle bir yere gitmek değil yanlış anlaşılma olmasın. sarıyreden beşiktaşa 2.5 saatte gittiği gün tekrar konuşalım yaz da geldi hazır fasd

ki şahsi görüşüm şu kodfumun şehrinde kira vereceksen geldiğni yere geri git.
burda doğmasam öpseler gelmezdim şu lanet şehre ya. yansın amk
Sosyal ağlarda paylaş

2.5 saat değil 3 saatte de geldiğimiz oldu çünkü tam şarjımızın bittiği gün cumbabamızın İstanbul'a gelmeye karar verdiği güne denk geldik. Yolu kapattıklarını öğrendiğimizde inip metroya yürümek zorunda kaldık. Ayrıca yaz demek okullar tatil demek. Daha az trafik demek. Asıl sıkıntı mayıs ve eylül ayları. NŞA'da Beşiktaş'a gitmek 45 dakika alıyo. Beylikdüzü'nden Beşiktaş'a gitmekten daha kolay her türlü :D

Ayrıca hava falan attığım yok. İstanbul'da yaşamak demek, leş/daha çok leş/daha az leş yerler arasında seçim yapmak demek.
Sosyal ağlarda paylaş

şaka değil gerçekten istanbulun abv yukarıdaki arkadaşın dediği gibi. e-5'e çık, gebzeye doğru yol al, istanbul sınırından çıktığın anda ferahlığı huzuru hissediyosun. iş burada güç burada arkadaşlar burada sevgili burada anane burada herkes burada, sorsan hepsi teker teker abv istanbul der ama organize olup hep beraber aynı yere gidemeyeceğinden eşşek gibi yaşıyoruz işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...