Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Darksun said:

Profesyonel futbolcumuz Marcelo Antonio Guedes Filho'nun transferi konusunda Olympique Lyonnais kulübü ile anlaşmaya varılmıştır.
Sözleşme fesih bedeli olarak Olympique Lyonnais kulübü tarafından şirketimize 7.000.000 Avro garanti, 500.000 Avro performansa dayalı olmak üzere toplamda 7.500.000 Avro ödenecektir.
Oyuncunun Dayanışma Katkı Payları da Olympique Lyonnais kulübü tarafından karşılanacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

:(

Abv
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Valla ben Lens+Forvet'le kapatmaya fena bakmıyorum ama şunu da göz önünde tutmamız lazım. Geçen sene Caner'den başka ciddi sakatlığı olan olmadı, Talisca'da iki ay gitti o kadar (diye hatırlıyorum)

Pepe sakatlanırsa ilk yarı: RIP
Atiba/Ozzy/Tolgay'dan biri sakatlanırsa: RIP
Q7/Babel'den biri sakatlanırsa: RIP

Forvet'e hiç gelmedim çünkü forvet yok akü

Lens+Forvet ve ciddi sakatlık olmazsa bu takım ligi götürür.

pepe sakatlanırsa sıkıntı büyük katılıyorum. buraya marcelo gibi bir ucuz kupon transfer yapılabilir 1m'a felan ya da kira ücretsiz zouma felan gelebilir.

orta sahada sıkıntı olmaz bence necip de var arkada, bir şekilde döner orası. bu sene zaten çoğu maçta oğuzhan - tolgay ikilisi çıkaracak şg, atiba bayağı dinlenir.

kanatta sıkıntı olmaz pek bence quaresma zaten oynar sağda, solda babel ve olursa lens akar. dördüncü kanat zaten olabildiğince az maaş alan biri olması lazım. en ucuz bonservisli şekilde orkan çınar, adem büyük, yusuf, volkan gelebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

7.5 bence de az karşıdaki takım Lyon olunca da iyi kazandırdı. Net transfer başarısı en başından sonuna kadar, geçen de yazmıştım benim gözümde BJK tarihinin en iyi stoper transferidir Marcelo artık. Pepe'den bile iyidir.

Küme düşen takımdan kirala, 2 milyona takıma al. 1.5 senede 2 milyon euro maaş ver, totalde 4 milyona mal et ve 1.5 senede senin iki şampiyonluğunda önemli rol oynasın. Taraftarın kalbine otursun, kendini sevdirsin ve 4 milyona mal olmuşken totalde 7.5'a sat.

BJK tarihinin transferdeki en büyük başarısı olabilir ya büyük ihtimal. ama yok Demba Ba'yı 6'ya alıp tam bir sene bile dolmadan 13 milyon euroya satmak gerçi bence bir tık daha ileride halen sdafasd

edit:

Atınç - Mitrovic sevmediğimden değilde tecrübesizliklerinden ikisini bir arada görünce benim de kalbim sıkıştı. Keşke ikisini de oynatıp pişirsek ama olmaz. Bu sene belki de en önemli sene. Yine şampiyon olursak rakiplerden en az biri birkaç yıl sonrasını rahat rahat göremez. Lige yine odaklanmak şart bana kalırsa. Avrupa'da gidildiği kadar gidilsin, geçen sene gibi olsun keşke de işte lig önemli lig.
Sosyal ağlarda paylaş

Aga biz Pepe Tosic yeter mi lig için diyoruz.
Ahmet Çalık ve Maicon ikilisini görünce keyfim yerine geldi sdfgh. Birine 8m diğerine 5m mu ne verdiler. Bir de Serdar - Injury Prone - Aziz var sdfg. Orta sahada da Tolgba ve Xelcuk Beşiktaşlılara güven vermeye devam ediyor.

Fener'de Kjaer satılırsa defans olarak cidden öne çıkarız, satılmazsa da bunlar forvete adam falan alamazlar zaten.

Valla 2 düzgün transferle, Allah da ciddi sakatlık vermezse ligi süpürürüz inşallah bu sene de.

Haydi Lens + forvet
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

BJK tarihinin transferdeki en büyük başarısı olabilir ya büyük ihtimal. ama yok Demba Ba'yı 6'ya alıp tam bir sene bile dolmadan 13 milyon euroya satmak gerçi bence bir tık daha ileride halen sdafasd

Dark lütfen ama ya, adam 6 ya 1+4 taksitle alıp 13 milyona peşin sattı :p Bunun daha ötesinin olduğunu sanmıyorum heuahe.

-1.500.000 euro peşin,
-1.500.000 euro 31.12.2014 tarihinde,
-1.000.000 euro 30.06.2015 tarihinde,
-1.000.000 euro 31.12.2015 tarihinde,
-1.000.000 euro 30.06.2016 tarihinde olmak üzere
Sosyal ağlarda paylaş

cin'e forvet satmakla karlilik kapistirmak zor :P baska basari unsurlari var. ba gibi besiktas oncesi yuksek profili yok. ara transferle kiralandi. dusuk bonservisle alindi. daha iyi lige gitti.

atinc'i geri kiralamasak en tatli transfer oydu aslinda. kendin yetistir, cok iyi fiyattan sat. ondan otesi kendin yetistirip yildiz yapmak. o da bizde zor sdffgh.
Sosyal ağlarda paylaş

hadi bakalım vizyon iyi ama ne kadar başarılabilecek

said:
Siyah-beyazlı ekip, Çin'de yapacağı çalışmalar için 18 Temmuz Salı günü bu ülkeye gidecek. Beşiktaş, Çin'deki temasları kapsamında 19 Temmuz Çarşamba günü Zhuhai kentinde, Almanya'nın Schalke 04 takımıyla bir hazırlık maçı oynayacak. Beşiktaş kafilesi, Shangai ve Guangzhou şehirlerini de ziyaret edecek.

Kulüp başkanı Fikret Orman, Çin gezisi sırasında Çinli futbol yetkilileriyle temaslarda bulunacak.

Orman: "Globalleşme projemizi başlatıyoruz"

Çin temasları konusunda kulübün internet sitesinde açıklamalarına yer verilen Fikret Orman, 100 milyon taraftarla Beşiktaş'ı global bir marka haline getirmek istediklerini belirterek, şu ifadeleri kullandı:

"Bu hedefimiz doğrultusunda en önemli adımı atarak Çin’e gidiyor ve globalleşme projemizi başlatıyoruz. Beşiktaş olarak hedefimiz tüm dünyadan 100 milyon taraftara sahip olmak. Uzak Doğu pazarında attığımız bu adımlar, Türkiye ile Çin arasındaki ekonomik, sosyal ve sportif iş birliklerine de katkı sağlayacak. 2018 yılının Çin’de 'Türk Yılı' olarak kutlanacak olması da Çin’i bizim için çok daha cazip hale getiriyor. Çin, ekonomik büyüklüğünün dışında son yıllarda sportif anlamda da ciddi atılımlar gerçekleştiriyor. Beşiktaş olarak vizyoner bir bakış açısıyla Çin’deki gelişmeleri her zaman yakından takip edeceğiz."

Çin'in Ankara Büyükelçisi Yu Hongyang'ın Beşiktaş'ın şampiyonluk balosuna katıldığını hatırlatan Orman, "Beşiktaş; Demba Ba, Ersan Gülüm ve Ahmet Dursun gibi transferlerle Çin futboluna Türkiye’den en çok oyuncu transfer eden takım oldu. Önümüzdeki günlerde Çin’e gerçekleştireceğimiz ziyaretimiz neticesinde Çin, Beşiktaş’ın yıldız oyuncularını daha yakından tanıma fırsatı bulacak. Bundan sonra her yıl Çin’de bir turnuvaya katılmak ve futbolun ortak dilini kullanarak Çin ve Türkiye arasındaki ilişkilerin daha da gelişmesine katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Bu ziyaret aynı zamanda Türk halkının Çin kültürünü ve futbolunu yakından tanıması için de bir fırsat olacak." değerlendirmesinde bulundu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...