Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Marilyn Manson dinleyen War mı?

Norak

Öne çıkan mesajlar

said:
mrproblem, 08 Şubat 2005 13:04 tarihinde demiş ki:
konu yukarı cıksın diye yazıyorum

YAZMA İŞTE YAZMA
adamla yarışa girme
moderator gerekeni yapar[signature][hline]-DoruK-, 03 Şubat 2005 21:16 tarihinde demiş ki:
ahah bunun şeyle bi benzerliği olabilir mi aliağada tansaçtan bikaç şey alıyodum kızın biri geldi benim sepete orkid attı aynı şey mi
Apache, 05 Şubat 2005 20:24 tarihinde demiş ki:
karnemde delikanlı kızlar ne ister gibi bir reklam görürsem yırtarım o karneyi
rexx, 05 Şubat 2005 18:17 tarihinde demiş ki:
Yarın bir gün okul çeketinin arkasında bu alana reklam verebilirisniz yazsını görürsen şaşma meb bu ..

arcane, 14 Ocak 2005 10:17 tarihinde demiş ki:
kola kokulu parfüm olmamalı, içecek hali bile yeterince tehlikeli.üstüne bir de bayanlar parfüm olarak kullanmaya başlarsa kendimi kontrol edebileceğime garanti veremem
Fistan, 19 Ocak 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
en iyi süt bi ineğin memesine eğilip cork cork içine cekmektir.ama yıkiycaksın önce memeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CriticalObject, 08 Şubat 2005 13:08 tarihinde demiş ki:
said:
mrproblem, 08 Şubat 2005 13:04 tarihinde demiş ki:
konu yukarı cıksın diye yazıyorum

YAZMA İŞTE YAZMA
adamla yarışa girme
moderator gerekeni yapar

Yaa sen nediyosun yaw. Kafan iyimi?
Kendine gel artık yaw lütfen yaa.[signature][hline]3 diyolar, 5 diyolar, hopluyolar zıplıyolar, bişiyler oluyo kafalarına göre...
Sosyal ağlarda paylaş

asıl sen ne diyosun hey yarabbim ya[signature][hline]-DoruK-, 03 Şubat 2005 21:16 tarihinde demiş ki:
ahah bunun şeyle bi benzerliği olabilir mi aliağada tansaçtan bikaç şey alıyodum kızın biri geldi benim sepete orkid attı aynı şey mi
Apache, 05 Şubat 2005 20:24 tarihinde demiş ki:
karnemde delikanlı kızlar ne ister gibi bir reklam görürsem yırtarım o karneyi
rexx, 05 Şubat 2005 18:17 tarihinde demiş ki:
Yarın bir gün okul çeketinin arkasında bu alana reklam verebilirisniz yazsını görürsen şaşma meb bu ..

arcane, 14 Ocak 2005 10:17 tarihinde demiş ki:
kola kokulu parfüm olmamalı, içecek hali bile yeterince tehlikeli.üstüne bir de bayanlar parfüm olarak kullanmaya başlarsa kendimi kontrol edebileceğime garanti veremem
Fistan, 19 Ocak 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
en iyi süt bi ineğin memesine eğilip cork cork içine cekmektir.ama yıkiycaksın önce memeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

ben eskiden ne bu ya böyle özentimidr nedir diye bakardım hep bu herife.. Şu ansa tek kelimeyle tapıyorum... O ne sözler tanrım... Golden Age of Grotesque bencede eskiye oranla kötü bi albümdü ama olsun yani Antichrist Superstar yeter bence..

Ha bu arada Troil un dediğine gelince.. şahsen bende katılıyorum yaa.. Gerçektende mmm "çekici" bi herif bence.. bilmiyorum çok farklı ve seksi bi havası var... ahh ahhh marilyn...[signature][hline]Cleanliness is next to goodliness..
Sosyal ağlarda paylaş

konu undead olmuş 2002ler 2003ler 2004ler falan :) nese madem up olmuş konu sölim the last tour on earth cdsini dinnerim arada hoştur bence[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Fistan, 12 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

Dinlerim;severimde...
Özellikle "Tainted Love" best of kliplerimdendir...
Ama hakkında çıkan hurafelere inanmam;tamamen yalandır...[signature][hline]Delanoresse, 08 Aralık 2004 13:57 tarihinde demiş ki:
reskille bagladigim gunleri unutma arcane, sen beni kestiginde ben hatuna gitmistim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...