Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Manga adlı grup...

Llama

Öne çıkan mesajlar

ve de en önemlisi, bu dişe dokunur işler kendine özgü oluyor. o işi yapan kişilerin-beğenin veya beğenmeyin- bi şeyler katarak şimdiye kadar yapılmış işlerden birazcık olsun farklı bişeyler ortaya koyması gerekiyor. mangada bu var mı?

maalesef hayır[signature][hline]acı çekenler ile acı çektirenler aynıdır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
trgdy, 04 Şubat 2005 20:03 tarihinde demiş ki:
eger klip manga olsaydı hepten lp ozentisi olurlardı

bu nasıl bir sacmalamadır: boyle sacmalanır mı? linkin park manga grup yaptı diye baskası yapamayacak mı? sacmalanır da boylesini ilk defa goruyorum ben.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

piyasa derken bazen bunu bi grubun çok satması ve popüleritesinden duyulan rahatsızlık olarak algılayanlar da oluyor ama eğer gerçekten müzik yapıyolarsa ne kadar "geniş kitlelere" duyururlarsa seslerini o kadar iyi. ama sırf para için bu işi yapmak...çok ayıp![signature][hline]acı çekenler ile acı çektirenler aynıdır
Sosyal ağlarda paylaş

Yok olmaya mahkumlar bence.Tabi bi anda parlayabilirler o ayrı[signature][hline]-Cömertlik ve yardım etmede akarsu gibi ol
-Şefkat ve merhamette güneş gibi ol
-Başkalarının kusurlarını örtmede gece gibi ol
-Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol
-Tevazu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol
-Hoşgörülülükte deniz gibi ol
-Ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol--Hz. Mevlana
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lord_elvyn, 05 Şubat 2005 16:19 tarihinde demiş ki:
said:
trgdy, 04 Şubat 2005 20:03 tarihinde demiş ki:
eger klip manga olsaydı hepten lp ozentisi olurlardı

bu nasıl bir sacmalamadır: boyle sacmalanır mı? linkin park manga grup yaptı diye baskası yapamayacak mı? sacmalanır da boylesini ilk defa goruyorum ben.

linkin parka zaten yeterince ozeniyolar klipleride aynı olsaydı bir kat daha fazla dikkat cekerlerdi ama şimdi mor ve otesi manga klip yapınca olmaz ama manga zaten ozenti bide odamı aynı olsaydı[signature][hline]aramaya inanmıyorum
post kasıyorum
kufrediyorum
kavga ediyorum
:hrr: nihahahaha yasasın kotuluk :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

Linkin Parka istedikleri kadar özensinler. Ben bugün dinledim Manga'yı. Ve Türkçe bu tarz müzik dinlediğim için son derece memnunum mangadan. Linkin Parka benzemeyelim diye başka müzik yapacaklarına böyle devam etsinler. Sadece her şarkısında daha sert bir distortion tonunu yakıştırıyoprum o kadar.[signature][hline][b]If you shake my hand you better count your fingers[b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...