Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa Ligi Top 8 | Beşiktaş - Lyon | 20 Nisan 2017 22.05

Llama

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

ben takımı beğendim, şl de gayet iyi hazırlanmıştı. tosic ve mitrovic'te maç genelinde iyiydi. herkes iyiydi aslındaki maçın en iyisi de net şekilde quaresma'ydı.

istedi mi nasıl oynayacağını gösterdi, minimum derecede bencillikle gayet iyi maç çıkardı. savunmaya da geldi hırsıyla vs... şöyle oynasın tek laf edemeyiz de işte...

abi carpilirsin, fabri reyis var
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

saçmalamış onu yapan. daha iyi yönetilen bakkallar biliyorum abi işte sıkıntı burada bizim takımda. sezon sonu artık bi el atılmalı ya yeter.

Dursun un açıklaması tatmin etti beni. Zamanlama yanlış olmuş, gereken yapılacak dedi, Beşiktaş'a da geçmiş olsun dedi. Sosyal medya yöneticisi işgüzarlık yapmış işte.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

fresia said:

https://www.instagram.com/p/BTIw-qvA9Yx/

Şu resmi maçtan önce paylaşmış olsa , hatta altına hadi Bjk sen de al da görelim falan gibi bişey yazsa bi espirisi olur.
Rakibin elenmesini bekleyip, maç biter bitmez paylaşmak nedir abi? Yok böyle bi eziklik. Her Beşiktaş maçında fotografı upload edip gönder e tıklamak için son düdüğü mü bekliyomuş koskoca GSnin sosyal medya yöneticisi?

Iıh... Azıcık bekledim ki soğusun diye.

Tam tersi 10 numara mesaj olmuş. Maalesef 2017 yılında kulüpler bazında futbolu "Vatan millet Sakarya" olarak gördüğümüz için ilerleyemiyoruz. Neymiş... Yurtdışında Türk takımı maç yaparken tutacak mışım. Yok öyle bir şey. Kimse kulüpler bazında kendi takımından başkasını tutmak zorunda değil. Ben Beşiktaş'ın Avrupa'daki başarısından "gurur" duyarsam kendi yönetimime kanalize edebileceğim bir kıskançlık kalmaz. (Ayrıca evet. Beşiktaş'ın çok güzel futbol oynamasını kıskanıyorum. Başarısız olmasını da istiyorum. Ama benim istemem Beşiktaş'ın başarılı olmasını değiştirmiyor. Daha da dolup kendi yönetimimden çıkarıyorum)

Konuya dönecek olursak... Galatasaray sosyal medya hesabını yöneten adam Beşiktaş'a resmen orta açmış. Gel kaleyi açtım gol at diye. Aynı fotoğraf twitterda da kullanıldı. Beşiktaş kulüp hesabından o fotoğrafın altına:

"Önümüzdeki sene dinlemek isterseniz stadımıza bekleriz
https://www.youtube.com/watch?v=941RDTKy6hs
"

Şeklinde mesaj atılsa tam bir gol olmaz mıydı? Bunu düşünebilecek bir tanecik bile sosyal medya uzmanının Beşiktaş'ta olmaması daha kötü.

Eğer Türk futbolunu ilerletmek asıl gaye ise bunu hayata geçirebilmek lazım. Bunu da 3 harfi yanyana getirmeyi öğrenince sosyal medyadan küfreden leş taraftarlar değil, spor kulüpleri hayata geçirecek. Mesela bu zamana kadar Türkiye'de gördüğüm açık ara en güzel tezahürat "Kümede kal Galatasaray"dı. Çünkü "Annesi şöyle, babası böyle, şunun bunun çocuğu X takımı" ile arasında çok ciddi bir fark var.

Ya şimdi düşündüm de... Forumda bile kimin söylediğini hatırlamıyorum ama "Sarışın kız kardeşler" diyenler var gerçi...
Sosyal ağlarda paylaş

ffp her zaman var, üç yıllık periyotları kapsıyor. bjk'nin imzaladığı formalite icabı bir şey yaptırımı, imzalanan sezonda olmaz aşsak bile.

taahhüt veriyorsun ama geçmeyeceğim diye, geçersen önüne koyarlar ileride sen bizi iplemedin birader ne ayaksın diye laf edemezsin.

zaten 2 senedir kar ediyoruz. bu sene de 0.1 milyon euro bile kar etsek sıkıntı yok ki edeceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

açıklama geldi zaten kısmi uygunluk dediği sürenin bitmemesiymiş

said:

Kulübümüzden Açıklama

Dün UEFA'nın yaptığı açıklama üzerine basın yayın organlarında 'UEFA'dan Beşiktaş'a Kötü Haber' başlıkları ile yer alan haberlerle ilgili kamuoyunu bilgilendirmek isteriz.

Kulübümüz, finansal fair play kriterleri çerçevesinde UEFA ile 3 yıllık anlaşma yapmıştır ve bu anlaşmada geriye 1 yıllık süreç kalmıştır.

Bazı basın yayın organlarında zaman zaman FFP Kriterlerinin bu yaz sona ereceği haberleri üzerine, Başkanımız Fikret Orman en son geçtiğimiz haftalarda yaptığı bir basın toplantısında konuya açıklık getirip, 'UEFA ile yaptığımız anlaşmanın 2 yılının geride kaldığını ve önümüzdeki sene de devam edeceğini' net bir şekilde ifade etmiştir.

Kulübümüz, UEFA ile yapılan anlaşmada ilk 2 yıllık süreçte fesih ve ceza getirebilecek tüm hedefleri tutturmuş ve verdiği sözleri tutmuştur.

UEFA'nın yazılı metninde geçen 'kısmi uygunluk' ifadesi sadece kalan süre ile alakalı olup, kulübümüzün zaten bilindiği gibi 1 yılı daha kaldığının ifadesidir. UEFA'nın kulübümüze herhangi bir yeni kısıtlaması bulunmamaktadır.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...