Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Daum, Anelka ve hodjonk'u yanyana oynatir mi?

ORANGINA

Öne çıkan mesajlar

Ya PvH ligde takımı götürürde açıklamasında avrupa için konuşmuştu. Birde takıma 2. bir sistem kazandırmaktan bahsediyodu. Sanırım rotasyonlarla oynicak her maca farklı rotasyon yada her yarıya.. Yinede Nobreye yazık olmasın diyorum. Öyle oyuncu işte 10 15 milyon dolara zor alınıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Büyük ihtimalle sezon sonu P.Van hooijdonk gidici bence ayrıca fenerbahce'nin Lucio'nun peşine düştüğünü duydum. Luciano da sezon sonu gidiyor we müthiş transferler geliyor. 2007'de tam bir yıldızlar topluluğu olcak bence fb
2007'de Fenerbahce
Kaleci => Rüştü
Defans => Ü.Ozat(sol), Lucio(sol iç), Servet(sağ iç), Önder(sağ)
O.Saha => Tuncay (sol), Alex(sol iç), Aurelio(sağ iç), Serhat(sağ)
Forvet => Anelka & Nobre
Bi de Dindane mi ne warmış onu da almakistiyormuş aziz başkan haa operasyonun ismi kod adı 100.yıl[signature][hline]Karlı yoldan yürümeyi biz seçmedik

[Bu mesaj Respectful tarafından 04 Şubat 2005 17:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

şu soL iç , sağ iç dedikLerin orta mı oLuyor yoksa fener 2007 de göbeksiz mi oynayacak ?[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

bence alex gelince hoojdongun değeri azaldı
anelka gelince hem hoojdong hem de nobre nin değeri azaldı

bence daum tuncayı ortaya koymalı
serhata kapıyı göstermeli
performansa göre anelkanın yanına hoojdonk veya nobre yi koymalı (ki bence nobre burada daha avantajlı; hoojdonk sakatlıktan yeni çıktı)[signature][hline]Saadettin Teksoy + Reha muhta = Atom bombasından 25.0000^38 güçlü enerji patlaması yani saadettin ile reha bir araya gelirse insanlık; köpekliğe doğru evrimleşecek

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Respectful, 04 Şubat 2005 17:28 tarihinde demiş ki:
Büyük ihtimalle sezon sonu P.Van hooijdonk gidici bence ayrıca fenerbahce'nin Lucio'nun peşine düştüğünü duydum. Luciano da sezon sonu gidiyor we müthiş transferler geliyor. 2007'de tam bir yıldızlar topluluğu olcak bence fb
2007'de Fenerbahce
Kaleci => Rüştü
Defans => Ü.Ozat(sol), Lucio(sol iç), Servet(sağ iç), Önder(sağ)
O.Saha => Tuncay (sol), Alex(sol iç), Aurelio(sağ iç), Serhat(sağ)
Forvet => Anelka & Nobre
Bi de Dindane mi ne warmış onu da almakistiyormuş aziz başkan haa operasyonun ismi kod adı 100.yıl

FB'nin transfer politikasını oldum olası eleştiririm. Her yerden takımın açığı varken tutar inadına forvet alırlar. Takımda 10 tane forvet olur. Sonra onları sağa sola yerleştirirler. Serhat sağa, Tuncay sola, pvH orta sahaya vs.. Sürekli forvet alınıyor takıma. Ha bu yüzden Tuncay gibi hem 10 numara hem forvet oynayan bir oyuncunun kanada çekilerek kendi özelliklerini kullanmasının engellenmesi de mantıksız, saçma bir şey.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wook, 04 Şubat 2005 17:58 tarihinde demiş ki:
@respectful
yazdığın kadro zaten bu yılın kadrosu....bence 2007 için başka transferler yapılacaktır...

Lucio ile Luciano'yu karıştırdın herhalde. ayrıca Ü.Ozat iyi bir oyuncu bence ama onun yerine daha iyisini bulurlarsa tabii yedeğe geçer ben de Tuncay'ın kalacağını pek sanmıyorum onun yerine Gökdeniz alınabilir[signature][hline]Karlı yoldan yürümeyi biz seçmedik

[Bu mesaj Respectful tarafından 05 Şubat 2005 15:09 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Respectful tarafından 05 Şubat 2005 15:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi gokdenizin filan ne oldugu ortaya cıktı bi oyuncuya o kadar para verilmez bence
tuncayıda satabilirler bence
daum ısrar etmicektir tabi devam edicekse bence
umit artık sol bekte yeni bir ekol yarattı kesinlikle vazgecilemez oyunculardan biir oldu
her ne kadar eskiden sevmesemde ortasahada gobekte oynarken simdi izlemesi keyif veriyor :)
hele ayagının dısıyla ve kayarak actıgı ortalar filan
arjen ozat oldu o
kesinlikle defans mevkine 2 3 transfer yapılmalı ne kadar yetersiz bir yedek kadromuz ortaya
SAMSUNSPOR macında tekrar cıktı
Fenerbahce gibi büyük bir camiyaya yakısmıyacak teknik te bir oyuncu
tabiki deniz servet pisicektir onder zaten tam gorev adamı oldu işte adı gecen lucio veya ba$ka bir defans ile olayı bitirebilirler
anelka ve pvh birlikte turkiye maclarında oynuyabilirler ki sanmıyorum nobreyi 2 side kesemez ama arada bir iyi olur oynamaları keske kaliteli bir turk defans oyuncusu olsada onu alsalar
en iyisi denizdi oda işte :([signature][hline]nick:Grry
race:Human
level:49
job:assasin
rage is the only freedom left me...
-gre lynx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 05 Şubat 2005 01:38 tarihinde demiş ki:
Tuncay'ın yerine Semih geçebilir

bence tuncay çok daha ıı bı oyuncu[signature][hline]tavuklar çiçek açmış poğaça nerede madem yuzme bılmıyodun niye çıktın ağaca?
23/7/2004 13:49 GMT +2 de şero demişki
İki kedi tanırım birisi Türk Şerafettin biriside Gavur Garfield.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
grelynx, 06 Şubat 2005 11:17 tarihinde demiş ki:
said:
-Wissy, 05 Şubat 2005 00:27 tarihinde demiş ki:
Lucio?
LOL...

anelka
alex de souza
lol ????

lucio dünyanın en iyi 5 defansından biri olarak gösteriliyor şu an ki bence ilk 3. fenerli basın iyice hayallere daldı lucionun parasıyla iki tane anelka alınır.[signature][hline][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Resimlerim || [i] Birşey yazın yahu :(
Sosyal ağlarda paylaş

lucionun parasıyla iki tane anelka alınır diyorsunuzda bizde o parayı verebilecek bir klubüz bkz aziz başkan ne güzel demiş:

'' isteyipde alamayacağımız oyuncu dünya üzerinde yok ''[signature][hline]Lucas | Indinolla

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...