Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Kış İndirimleri 2016

Darksun

Öne çıkan mesajlar

INSIDE özellikle oyunlarla çok haşır neşir olmayana uyacak bi yapım gameplay konusunda. o yüzden çok eleştirmiyorum. her oyun gameplayde tavan yapacak diye bişey yok. yani sonuçta stat'ları dağıtıyorsak her alanı 10'a vurdurmasak da olur, aksi halde zaten game of the decade falan oluyor. normalde oyun oynamayacak oluna sırf kaliteli içeriği nedeniyle kolayca aşılanabilecek bir yapım, o yüzden gameplay'i arkada tutuyorum sadece bu oyunda. ha bizim için oyundan çok biraz daha experience kaçıyor.

sanat hikaye diyip güzeldi ya demek de biraz hakkını yemek oluyor. sadece sesleri bile teknik anlamda inceleme gerektiriyor, yarın öbür gün oyun geliştiriyor olacaksam mutlaka adamlar ne yapmış diye bakıcam. veya limbo'dan yürümüşler demek de basite indirgemek oluyor biraz. Oyunun adı çok satsın mantığıyla limbo 2 de olabilirdi sonuçta ama adamlar yapmamış. ve üzerinde 6 sene çalışmışlar. oyun bittiği zaman oturup da üzerine saatlerce konuşabiliyorsun, bir dünya teori dolanıyor ortalıkta. ve eksikliğini de çektim konuşacak birilerini bulma konusunda.

o yüzden ders vermek için sadece teknik anlamda değil, yapımcısının da örnek alınması için işletirdim öğrencilere.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...