Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şip-Şak Resim

arcane

Öne çıkan mesajlar

said:
arcane, 19 Aralık 2004 22:20 tarihindeböle böle demiş ki:
speedpaint yapalım buradan.böyle pek bi hızlı süratli bişiyler yapıp 5-10 dakikada bitirip buraya koyuyoruz çalışmaları.

Haliyle bende paint diyorum. Başka mediumlarla paint yanyana durmamalı farklı kavramlar bunlar.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 23 Aralık 2004 15:57 tarihinde demiş ki:
isteyen istedii şekilde yapabilir. yarışmıyoruz. :)

Yarışmamıza gerek yok çünkü benimki herkesinki herşekil ezer... Ustayla yarışamazsınız ona göre boşuna kasmayın :P[signature][hline]Bana yağmuru anlatma, yağdır.
[/b]

Wow:Hordish Manner

Hellnar - Über Orc Shamadin (level 60)
Sosyal ağlarda paylaş

e herkes ps veya open canvas çeksin o zaman. paintte çok az seçenek var ve çizmek oldukça sıkıcı.[signature][hline]treat me devil, treat for fury, heat, rage. treat for a chance to show this hate to all humans, treat for a chance to show them real sorrow. treat for a chance to live. I don't want to be sick no more. treat me devil, treat me...

[Bu mesaj lord_elvyn tarafından 23 Aralık 2004 17:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

speedpaint = hızlı boyamak.paint programıyla alakası yok yanlış anlamışsınız.benim öküzlüğüm ingilizce yazmışım tabii..

amaç = kısa sürece çalışma yapmak böylece baymamak sonra forumda yayınlayıp daha da bi eğlenmek :D[signature][hline]Nefr, 01 Ocak 2003 20:13 tarihinde demiş ki:
Bi de benim takkem kaldırılsa bile solucanımın şapkası kalsın mümkünse, onun da ayrıca hastasıyım ehü.

[Bu mesaj arcane tarafından 23 Aralık 2004 17:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...