Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Semra Hanım Dizi Olmuş

Mandoo

Öne çıkan mesajlar

Sorun tgrt'de deilki. Kimse tepki vermeyince azıttılar. Ülkecek tv'yi bi daha açmazsak akıllanırlar. Semira'nada Semra'nada tvnede.......[signature][hline]Duyduk duymadık demeyin Cem_Jedi yeni bir nickle gine hortlamıştır!! Kutlamalara başlayın. Birilerinede ip ne işe yarar öğretin.
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç izlemedim benzerlikler ne derece bilmiyorum ama bariz taklit dizisi olduğu aşikar. Semra denen kadını harhangi bir şekilde halka arz etme yetkisini elinde bulunduran (diğer bir değişle Semra'nın telif haklarına sahip olan) kişi yapımcıları dava edebilir.

Türkiye hukuk tarihinde benzeri bir dava Emrah'ı taklit eden Emral adıyla piyasaya sürülen bir adama karşı Emrah'ın avukatları tarafından açılmıştır ve Emrah'a tazminat ödenmesi sağlanmıştır.

Yukarıda bahsettiğim dava örnek gösterilerek açılacak bir dava sonucunda dizi yapımcıları ve TGRT tazminat ödemek durumunda kalabilir.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

puhaaa supermiş arkadaşları ayarlayıp hemen hastası olalım dizinin ahahahaa[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ; de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

Offf sonunda bütün medya camiasına b o m b a atıcam o olacak (umarım mülayim bana yardım eder) :D[signature][hline]Ben ayaktaki dikenim, Kapıdaki cüzzamlıyım, Ensendeki çıbanım, Çorbandaki sineğim,
Korku ve dehşetin habercisi...

[Bu mesaj ursusarctos tarafından 06 Şubat 2005 10:05 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj ursusarctos tarafından 06 Şubat 2005 10:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

başka yapılcak bişeymi var abicim bunlardan adam olmaz aslında bu programlar tutuluyor ben görüyorum bizim büyük anneye gitigimde yok Sabah Sabah Seda Sayanlar yada Kuşum Aydın gibi programları izliyor ne yapcan işte yaşlı başlı kadın artık hayattan bir beklentisi kalmamış öyle geçinip gidiyor ahh ahh![signature][hline]hastasıyım!!!! neyinmi? ahada : The Kovenant - (1999) Animatronics
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...