Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gerçek Rock

Grom

Öne çıkan mesajlar

Ortalıkta çok fazla ben rock yapıyorum diyen grup doldu... Bence Deep Purple, Jimi Hendrix, Pink Floyd, Led Zepplin ve diğer birkaç az grupdan başka gerçek rock yapan grup yok. Zaten çoğuda dağıldı... Onun için ben rock yapıyorum diyen gruplar bence ilk önce bu grupları dinlemeli ve rock ın ne demek olduğunu anlamalı... Bu sadece bir fikir yoksa kimseyi aşağılıyo ya da küçük düşürüyo ya da hakaret ediyo değilim... yanlış anlaşılmasın...[signature][hline]TO LIVE IS TO DIE - Cliff Burton
Sosyal ağlarda paylaş

rock ın çıkış noktası onlar belki e, hiç mi bunlardan teslim alan yok bayrağı, bir de böyle bak olaya. bi şekilde rock müzik de bi yerlerden bi yerlere geldi ki teknik olarak ilerledi olarak bakmamak lazım buna da, çeşitlendi, zaman zaman arındı, zaman zaman çeşitlendi, ama şu anda beklentilerle şekillenmiş bir halde bence.[signature][hline]evryone expects u to perform but u cant. copy/paste but nothing happens. undo but cant undo. get text ha ha ha. Im a very busy person im srry youll have to wait until tomorrow or maybe the next day if u re lucky. if im lucky. if im lucky ill still be here. hello how are you is evrything

**no more dinosaurs@ montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nedanko, 04 Şubat 2005 18:45 tarihinde demiş ki:
Gerçek Rock budur..

O daha çok boka benziyor. Bu arada Ac/Dc, Elvis, Rolling Stones, The Who, Chuck Berry, The Doors, Black Sabbath, The Clash, Queen, Van Halen, Rush, Janis Joplin, Bob Dylan gibi insanları saymaman da küfür gibi olmuş... (Elimden böyle çıktı)[signature][hline]"Mph Rmph !!"
Lamerlere Cevap Yok!

[Bu mesaj Popeye tarafından 06 Şubat 2005 03:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Senin dediklerin klasik rock grupları ama rock dinleyen herkes ilk once onları bi dinler sevilir sayılır o grupların hepsi. Ayrıca eklemem lazım queen olmadan rock olmaz, bunun dısında da o kadar guzel grup var ki karpuz saymıs bikac tanesini. Rock'ı bikac gruba ozetlemek esas hata olur bence.[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

Bu olaydaki karmaşa önceleri benimde dikkatimi çekmişti ancak sonradan olayı "Modern Rock" olarak adlandırdıklarını ve sadece Rock diyenlerinde kendi cahillikleri olduğunu anladım. Yok öyle bir olay Rock müzik dedinmi yüzbin tane tür girer içine.

Ha bu arada bi başka aklıma gelen komplo teoriside şöyle olurmu olur durumu. Bu "Modern Rock" diye sınıflandırılan grupların büyük çoğunluğu underground olup aynı anda alttan alta piyasa olmayıda sürdüren gruplar. Dolayısı ile bir takım Rock gibi altından kalkılması zor bir başlığa sahip çıkma gibi ve dolayısı ile sahip olduğu kitleyi sahiplenerek satma mantığı güdülüyor olabilir buda benim şüphemdir. Öyle ise çok komik derim çünkü dönemsel müzikler kalıcıdeğildir ama ana türler hep kalıcı olmuştur. Bu tip bir girişim bir kaç kişiyi zengin ettikten sonra hepberaber batmalarına neden olur nede olsa geldik 2000 li yılların ortalarına yakında birileri yeni türler ortaya atmaya başlayacak.[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...

[Bu mesaj SadButcher tarafından 04 Şubat 2005 19:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yaa uf zaten o yuzden her cıkan iki tane rock'n'roll riffi olan gruba guns n rosesın devamı acdc'nin bayragını tasıodiyolar ama sonucta arz talep meselsi insanlar nasıl muzigi severlerse mzik ona gore sekillenir[signature][hline]aramaya inanmıyorum
post kasıyorum
kufrediyorum
kavga ediyorum
:hrr: nihahahaha yasasın kotuluk :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

bunu gorunce aklıma bişi geldi google dan kiss resmlerine bakmak için kiss yazdım sadece opusen insan resmleri cıktı bende kiss grubunu istedigim için kiss rock azdım karsıma kayayı open bi kız resmi cıktı cok gulmustum[signature][hline]aramaya inanmıyorum
post kasıyorum
kufrediyorum
kavga ediyorum
:hrr: nihahahaha yasasın kotuluk :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

Tarih Deişti Devir Deişti bununla beraber Müzik de deişti.Tmm onlar Rock Müziğinin Emektarli Başlangiç Noktasi ama artik Rock denmio direk olarak Alternatif-Glamm Rock denio yani ayriliyorlar.....[signature][hline] Erst wenn die Wolken schlafen gehen
kann man uns am Himmel sehen
wir haben angst und sind allein

Gott weiss ich will kein Engel sein
Heaven Must Be Hell in Sky
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...