Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Grand Tour (2016) - Amazon

dasaaa

Öne çıkan mesajlar

Biyik said:

sadece övgü yorumu zorunluluğu yok.
bence kimin ne yazacağına karışmak biraz komik.
neyse çok polemiğe girmeyeyim.

yaptığın yorumun bir yere bağlantısı da yok ki. herhangi bir nedenden dolayı laf atmış olmak için bir şeyler söylüyorusun sırf sevildiğini bildiğin için. ilgi çekmeye çalışıyorsun.

komik olmaya çalıştığı demişsin sana göre komik olmayabilir ben kahkahalar atarak izliyorum 15 sezondur bu adamların programını. (ilk sezonlar değil gerçi ozamanlar daha bir araba programıydı) sana göre değilse izleme, sevmiyorsan yorum yapma. yapıyorsan da yorumunu herhangi bir argümana bağla ki mantıklı bir diyalog oluşabilsin. eğer amacın bu değilse benim dediğime geliyorsun. yani boş ilgi çekme çabası.
Sosyal ağlarda paylaş

/ignore son sayfa

dun aksam izleyebildim ilk bolumu. cok sevdim. Celebrity F Off, Celebrity Brain Crash'ten daha iyi olmus asd

burada yazilmamisti sanirim gecen sene unlulerin programa gelemeden olmesinin sebebi BBC ile papaz olmamak icindi. araba tanitimi + unlu konukla talk show konsepti Top Gear'a ait oldugu icin BBC yapamazsiniz demisti. bu sene farkli bi work around bulmuslar.

Clarkson'in lady shaver (2-3 kez) ve tube up my arse (5+ kez) esprileri kekremsi tat biraksa da artik kendi karikaturu haline geldigi icin kimse takmiyor. Clarkson'in oynadigi karakter "misogynistic c*nt" olarak benimsendi ama maalesef Biyik gibi elestirelere kapiyi aciyor iste.

bu arada Rimac muthis arabaymis. yuzde yuz yerli ve milli hem de lel
Sosyal ağlarda paylaş

Oski said:

burada yazilmamisti sanirim gecen sene unlulerin programa gelemeden olmesinin sebebi BBC ile papaz olmamak icindi. araba tanitimi + unlu konukla talk show konsepti Top Gear'a ait oldugu icin BBC yapamazsiniz demisti. bu sene farkli bi work around bulmuslar.

bunu bilmiyordum valla ama top gear zamanında bazı ünlülerin muhabbeti (özellikle benim bilmediğim ingiliz kültürüne ait adamların) bayıyordu. brain crash onun yerine farklı bölümler koyduğu için hoşuma gitmişti. bundna sonra amazon olduğu için heralde en az bi hollywood ünlüsü olacaktır konuklar içinde.

ayrıca yine söylicem ama çok özledik

http://pixelvulture.com/wp-content/uploads/2017/11/The-Stig-1.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

The Stig <3

Top Gear araba konusunda hala daha iyi zaten ya. Grand Tour'u ben The Trip benzeri bi program gibi izliyorum arabadan ziyade.

bence 2 sene sonunda baktigimizda bu ayrilik iyi oldu. BBC 2. denemede kadroyu toparladi, Grand Tour da farkli bi tat yakaladi.

seyircilere de toplamda 20-25 episode'luk guzel bi show cikti.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
ikinci sezonu gayet güzel tavsiye ediyorum daha genel tayfaya. top gear yer yer sıkardı beni, bunun da ilk sezonu bazı bölümlerde bayıktı. ama ikinci sezonda 8/8 eksiksiz başarılı bölümler. teknoloji, kolpa centilmenşip, seksüel kıro şakalar, tarihten ilginç bilgiler falan çok dengeli. normalde car show izlemez araba bakmaz bir adamım ama bayağı başarılı buldum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
redditte dolanırken james may'in top gear'a katılmadan önce autocar diye bir dergiden kovulduğunu öğrendim. kovulma sebebi tam adamına uygunmuş :D

1992'nin yıllık araba incelemsi işini vermişler buna ama çok sıkılıp gizli mesaj koymuş dergiye afsdsadf

https://www.thepoke.co.uk/wp-content/uploads/2017/01/maycropped.jpg

“So you think it’s really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it’s a real pain in the arse.”

https://www.thepoke.co.uk/2017/01/16/why-james-may-sacked-autocar-need-spell/
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...