Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saat meraklısı patiler

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Giovanni said:

Rotweiler said:

Benim de en çok para harcadığım aksesuarım saatim büyük ihtimalle.
Şuan aktif kullandığım 7 tane var. Bunların bir tanesi otomatik, o da vacheron Constantin.

Oo beyler zengin alert.

Şaka bir yana saatseverlerin olduğunu görmek güzel.

fdsgfd
Estağfurullah. Tek lüksümüz bu var ya, kadınlar gibi bin çeşit takımız yok. Bi kravat bi saat. Hepsi o.
Sosyal ağlarda paylaş

Mekanik değil ama Burberry BU9902 kullanıyorum şuan. Kendime işe giriş hediyesi olarak almıştım :) Burberry'yi saat markası olarak görmeyenler var, hak veririm ama tasarımını çok beğeniyorum.

İlerleyen vakit bir mekanik saatim de olsun istiyorum. Şu içinde sıvı olan HYT saatler çok ilginç geliyor.(Tabi 1.16'dan pahalı :/ )
Sosyal ağlarda paylaş

dijital saat alin, koyun mekanik saat yuzunu. calissin iste

hem de harbiden ise yarar. konumunuzu gosterir, yakindaki restoranlari gosterir bilmem ne.

bitmesi gereken, ama henuz smartwatchlar tam gelismedigi icin silinememis sektorlerden.
https://www.youtube.com/watch?v=a59GYqKhG1s
Sosyal ağlarda paylaş

unutulmus el sanatlari..
"biz bu kucuk parcalari makinede urettirip topluyoruz. sonra millete 1000000000dolara kakaliyoruz diye seviniyorduk. smartwatchlar cikti mertlik bozuldu"

harbi gereksizligin daniskasi saat isi. 1700lerden beri ayni geyik. milim yol katteti sadece.

kadinlarin ayni yerde uretilen, ayni gorevi goren gozluklere 10000000000000usd para baymasi ile ayni sey.

verene "lol gerzek" gozu ile bakiyoruz sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

eskiden fena para harcamıyordum ben de saate sonra niyeyse öyle kendi kendine söndü saat aşkım. güzel bir aksesuar işte günümüzde pek fonksiyonu kalmadı; ama hayatı şantiyelerde geçen fakir mühendislerin anlamasını beklemediğimiz bir incelik aynı zamanda.
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

eskiden fena para harcamıyordum ben de saate sonra niyeyse öyle kendi kendine söndü saat aşkım. güzel bir aksesuar işte günümüzde pek fonksiyonu kalmadı; ama hayatı şantiyelerde geçen fakir mühendislerin anlamasını beklemediğimiz bir incelik aynı zamanda.

kac aliyorum bir bilgin var mi asdfsadf?
Sosyal ağlarda paylaş

maaş alan bir mühendisin alabileceği maks miktarın 10'da 1'i kadar aldığını tahmin ediyorum. benim açımdan dikkate değer miktar değil yani :D

yok lan emekçiye saygımız var her zaman ama saatten anlamaya yetecek kadar almadığını söyleyebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

huun kaçtan başlıo maaş, saatten anlamak için?

ota boka para harcayacak kadar almak lazım. yani saat gibi konuya "ya restoranların yerini gösterenleri var" diye yaklaşılınca biraz da duygusallıkla ben de alakasız yerden girdim. 20 fonksiyonlu çakı konuşurken "32'lisi de var onun" diyen de çıkabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...