Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kulaklık Önerisi

dEaThMooN

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

Iphone kulaklığını kaybettim. Gidip aynısını almak yerine, mikrofonunu da kullanabileceğim, iş yerinde müzik dinlerken de kullanabileceğim ses kalitesi daha iyi bir kulaklık önerebilir misiniz?

100 TL iphone kulaklığı -> +50 tl de ben koyayım 150 tl üst limit desek..
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Biraz daha fiyat cikabilirsen: http://www.apple.com/tr/shop/product/H8964ZM/ ya da http://store.hifiman.com/index.php/earphones/re300i-inline-control-earphone-black.html

Cikamazsan $50 alti kaliteli cok sey yok. Xiaomi Piston 2 alip onunla idare et yenisini alana kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya konusu açılmış ben de sorayım.

Kulakiçi kulaklık istiyorum ama kulağımın içine tam girmesin istiyorum. Şöyle yani.

Ucu tam kulağın içine girenleri istemiyorum
Şöyle oluyor.

Markaya falan takılmayın, resimler temsili.

Bu benim istediğim (iphone tipi kulağa tam girmeyen) modellerin bir ismi var mıdır ? Baktım bir süre önce de iki tip kulaklık da aynı kategoride geçiyor.

Bana bu benim istediğimin kalitelisi lazım. Iphone iyiydi, ama gitti çöp oldu. Mikrofon da istemiyorum, sadece kulaklık lazım. Orta karar müzik keyfi yaşatsın, kablosu soyulmasın, kopmasın falan salak salak.

Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

Sadece apple diye geçiyor, sanırım apple ın kendi kulaklığı earpod diye gözüküyor ?

anlamadım mesajını. o ucunda silikon olmayanlar earpod, silicon olanlar in-ear.

en azından böyle aratınca makale, inceleme filan çıkıyor. heralde budur ayrı isimleri diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen abi. Bunlar işte. Ben sizin önerdiklerinizi kullanamıyorum garip bir sorun var kulağımda. İçeri sokunca çınlamaya başlıyor, ağrı yapıyor falan farklı farklı uçlarla da denedim. Genişçe olanlar direkt çınlama ağrı yapıyor, ufak olanlar ise 10 saniye sonra dışarı çıkıyor falan. Kulak temizliğim de iyidir hani ne alakası var bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...