Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Michael J. Fox strikes back!

geffen

Öne çıkan mesajlar

Öncelikle bu adam kimdir? cevap: Geleceğe Dönüşteki Elemanımız. Çoğumuz burdan tanımış ve hayran olmuşuzdur. Parkinson olmasaydı çok daha iyi işlere el atıcağından da şüphem yok hani. Ama işin güzel tarafı tekrar yüzünü görebilicez. Scrubs adlı dizinin iki bölümünde yer alıcak. Dizide süper yetenekli bir doktoru canlandırıcakmış. Hadi izleyelim.
3 şubat ve 10 şubatta yayınlanıcakmış bölümler.
[signature][hline]fordfocus driver..[/i] kalhiae

Sosyal ağlarda paylaş

yok adam atlatıyordu anımsadığım kadarıyla, herhalde daha iyi oldu da böyle ufak rollerle deniyor kendini.. :)

çok üzülmüştüm adamcağıza ya, gençliğinde kaçırdı fırsatları.. boşuna "her işin başı sağlık" dememişler..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Maedhros_Laorx, 29 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
hastalıktan öncemi sonramı çekilmiş bu bölümler...scrubs kaç sene önce çekilmeye başlanmış yaw:D

Yeni çekim bunlar.2005 olması lazım. Şimdiki hali yani.[signature][hline]fordfocus driver..[/i] kalhiae
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi izledim ve gerçekten çok güzel uymuş.Diziye farklı bir hava katmış bence.[signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

:hrr:"Öğretmek kendinde başlar.İlk önce kendine öğret sonra başkasına" :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

Bende biraz önce tekrarını izledim ve gerçekten de çok hoş olmuş. Kaçıran arkadaşlar muhakkak ikinci bölümü izlesin. Emini çok keyif alacaklardır. (Micheal J. Fox gerçekten başarılı bir oyuncuymuş burda bunuda görüyoruz)[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

ay bende dun gordum onu sok oldum.İyileşmiş demek[signature][hline]-Cömertlik ve yardım etmede akarsu gibi ol
-Şefkat ve merhamette güneş gibi ol
-Başkalarının kusurlarını örtmede gece gibi ol
-Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol
-Tevazu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol
-Hoşgörülülükte deniz gibi ol
-Ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol--Hz. Mevlana
Sosyal ağlarda paylaş

üff üzüldüm adamı bitirmiş hastalık ve çok yaşlanmış...bide o yürüyüşleri,konuşmasındaki gariplikler fln hastalığı yüzündenmii? ama tabi eski martini hatırlatmadı değil mimikleriyle.[signature][hline]I was born when you kissed me,
I died when you left me,
I lived a few weeks while you loved me.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...