Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vınn modemler falan

Fin

Öne çıkan mesajlar

şunlardan işe yarıyan var mı bi iki ay dağ başlarında olacağım gibi böyle wow oynatsın süründürmesin,
turkcell vodafone farketmez alternatif bişilerde olabilir tabi
kullandığınız memnun kaldığınız veya bi öneriniz var mıdır ?
3 aylık single player oyunumda var sdfsdf ama legion / ow oynatsın yeter :3
aylık 500-600lira bi bütçe var bide çok aşmasa sevinirim :<
Sosyal ağlarda paylaş

Gideceğin yere göre değişir. Modemden çok operatör sinyal kalitesine bağlı.

Telefon ile çekip çekmediğini kontrol etme şansın varsa kontrol et, sonrasında ona göre karar ver.

Mümkünse zaten usb dongle alma;
http://www.hepsiburada.com/tp-link-tl-mr3020-150mbps-n-kablosuz-tasinabilir-wan-yedekleme-destekli-3g-4g-wisp-client-router-ap-router-p-BD101320
http://www.hepsiburada.com/tp-link-m5250-3g-wi-fi-hspa-21-6-mbps-10-kullanici-ve-microsd-kart-destekli-tasinabilir-2000mah-dahili-pilli-3g-modem-router-p-BD501195
http://www.hepsiburada.com/tp-link-m5350-3g-wi-fi-hspa-21-6-mbps-10-kullanici-ve-microsd-kart-destekli-tasinabilir-2000mah-dahili-pilli-led-gostergeli-modem-router-p-BD303924

Şu tiplere bak. 4G destekleyen bir model al.
Sosyal ağlarda paylaş

subat ayina kadar erzurum erzincan kars sivas arasinda sehir merkezinden uzak daglarda olucam gibi :3 turkcell iyi cekiyor burda 3g var ofiste 720p upload falan iyi baya cok daha dusuk verimlisi vardi arabistanda mesela 4.5g kullaniyodum wow lol >100ms altiydi ama upload boktandi telefondaki kaliteyi yakalar umarim turkcell alicam buyuk ihtimal zaten
Sosyal ağlarda paylaş

İlk TPlink kötü onu geç. Ona USB olanlardan takmak lazım ki verimsiz onlar. Diğerlerini bilmiyorum ama şu an ben CepteWifi dediklerinden kullanıyorum ben, eski model. Cihazlar aynı aşağı yukarı, hat önemli.

Yeni nesil cihazlar bunlardan bayağı hızlı. Bayiden direk almak istersen de fiyatlar bu civarda zaten, Onlara bakabilirsin. Tam olarak ne kadar data ihtiyacın olur bilmiyorum ama Turkcell'in 3 aylık 15 gb kotalı paketi var 80 lira civarı. Bittikçe yenileyebilirsin onu diye düşünüyorum.

Ayrıca Vodafone'u denemeden hatta karar verme. Dağlık bölgelerde Turkcell'den daha verimli olabiliyor interneti.
Sosyal ağlarda paylaş

sms hattı gibi ekleniyor tekrardan 1gb 10gb ek paketleri mevcut
akşam 8gibi evde oluyorum data track ettim dün 105mb harcamış 4 saat falan wow ve overwatch oynadım kesinti falan yok çok düşük data harcıyor bu arada sadece oyun oynadım youtube facebook falan hep telefondan girdim özellikle
ilk gün 1.2gb bi download vardı wow ve ow patchleri indirdi işte hız konusu tatmin ediyor ama limitli yani hem oyun + youtube müzik olayında ping uçuyor tek bi oyun için optimum allahın siktirettiği bi lokasyonda çok çok iyi diyebilirim :<
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...