Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aranızda editörlük yapmak isteyen var mı?

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Tam zamanlı bir iş olarak değil ama canı sıkıldığında günde en az 1 yazı yazabilecek editör arıyorum.

Siyasi düşüncesini, teknoloji hakkında fikrini yada oyun tanıtımı gibi aklına gelecek şeyleri yazacak aynı zamanda yazarken para kazanacak editör veya editörler aramaktayım.

Nasıl para kazanılacak onuda anlatayım. Hali hazırdaki bir kaç editöre şu şekilde ödeme yapmaktayım.

Günde 1 yazı yazarsanız haftada 7 yazı eder. Sizden beklentim bu yazıları tamamen sizin yazmanız yani sizi temsil etmesi gerekiyor bir yerden kopyala yapıştır olmayacak.

Haftada 7 yazıya haftalık 50 TL ödeme yapabilirim. Belki düşük gelebilir ama sonuçta internette bedava yazdığnız fikirleriniz üstünden belki bir sigara parası kazanma şansınız olacaktır.

Şuanda günde bu şekilde dilediği konu hakkında kendi fikirlerini sunacak ve 1 adet yazı paylaşacak editörler aramaktayım.

Aynı zamanda kayda değer yazılarınızı facebook sponsor olarak paylaşıp güzel hit çekiyorum fikirlerinizi bir çok kişiye yansıtıp bir çok yorum almanızıda sağlıyorum.

Bir nevi kendi köşeniz olacak ve insanlardan fikirleriniz hakkında yorumlar da alabileceksiniz.

Sponsor girdiğimiz yazılardan bir örnek: http://goo.gl/b21wNW

Düşünen varsa bana ulaşsın. Güzel kitle yakalayan editör için aylık maaş bazlı çalışmaya başlayabilirim.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:

yazı uzunluğu bu şekildeyse haftada 7 yazı çok

kendini yazmak için zorlayacak değil gerçekten yazmak istediği için yazacak kişilere ihtiyacım var zaren yoksa 100 kelime / 0.75 kuruştan hizmet veren bir çok insan var ama yazmak için yazıyorlar.

Ben hem zevk alacak hem fikirlerini insanlara sunacak kayda değer kişiler arıyorum. Yazı kısıtlaması yok
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...