Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

i7 4790 + GTX 970 + Sıvı Soğutmalı Satılık Sistem

feverfeverray

Öne çıkan mesajlar

Yine ben ve yine bir şey satıyorum selam!

Phoenix Bilgisayar'dan aldığım özelleştirilmiş Oblivion kasamı nakite sıkıştığım için istemeyerek satıyorum. Henüz 9 aylık bir bilgisayar. Parça satışı yapmayacağım, zaten Phoenix'ten alınma olduğu için parçaların kutuları yok, tüm kasanın garantisi Phoenix'e bağlı. Bir sorun çıktığında fazla fazla yardımcı olacaklardır. 1 sene 3 ay daha garantisi var kasamın. Çok temiz kullandım kesinlikle hiçbir sorunu yok emin olabilirsiniz. 3700 TL istiyorum kasa için. Ankara içinden alacaklar gelip deneyebilirler bilgisayarı. Ankara dışından almak isteyen olursa kargo alıcıya aittir. Özellikleri:

Intel i7-4790 3.6 GHZ
Asus B85M Pro Anakart
G-Skill Ripjaws 8GB 2x4 1600 CL9 RAM
Gigabyte GTX970 GDDR5 Ekran Kartı
Samsung 850 EVO 120GB 540MB okuma/ 520 MB yazma SSD
Seagate Barracuda 1 TB 7200 RPM Harddisc
Corsair Bronze 650W Güç Kaynağı
Corsair H75 Sıvı Soğutma Sistemi
Fractal-Design Define Mini Kasa

2500-3000 TL aralığında bir Macbook ve üzerine nakit ödenmesi koşulu ile takaslayabilirim. Bana lazım olan esasen 1000-1500 TL nakit çünkü. Bunun yanında da ekipmanlarım var şöyle:

LG Flatron W2486L 24 inch monitör - 300 TL
Razer Deathadder mouse - 100 TL
Razer Blackwidow Ultimate 2013 klavye - 150 TL
Razer Kraken 7.1 - 200 TL
Logitech c920 Webcam - 200 TL

Ekipmanların webcam hariç hepsinin kutuları mevcuttur. Klavye ve kulaklığın garantisi 2 gün sonra bitiyor. Kulaklığı çok az kullandım zaten G930 kullanıyorum 1 senedir. Mouse'un garantisi ise 26 Ekim 2016'ya kadar devam ediyor. Klavyenin fonksiyon açısından hiçbir sıkıntısı yok fakat kozmetik açıdan (literally, ufak bir-iki tane oje lekesi var ok tuşlarımda) bozuk olduğu için ucuza veriyorum. Fotoğraf isterseniz yollarım gibi gibi.

Lütfen döner, tantuni, yarısı yenmiş tavuk döner ve bilimum yiyecek içecek ısmarlama teklifinde bulunmayın. İyi akşamlar dilerim.
Sosyal ağlarda paylaş

doğrudur ben ordaki fiyata göre hesapladım pardon

bide ben sıfır a bakim dedim
kendim yapım dedim fiyat çıkarttım
sıvı soğutma da eklesek yapıo 3600 TL sanırım... tabi..
http://ultraimg.com/images/Acrobat_2016-06-02_01-58-32.png

ha öyle birebir olsun diye kasmadım sadece bi örnek olsun
Sosyal ağlarda paylaş

tititi herkes gugil search atmis...a sahane grupmus vs vs demis ..grup diil abi solo bayan..kardesiyle the knife diye gruplari varmis..pek dinlediginizi de dusunmuyorum..

op un durumuna hic girmiyorum..onu da zaten 3 dakikanin altinda monoblok dokum olarak cikartabilecek tekil erkeklersiniz..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...