Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

X-Files ---> Cnbc-e

Gallant

Öne çıkan mesajlar

çok güzel ve yaratıcı bi dizi, başlarda size her ipucunu verip binbir soru işaretine yöneltiyolar sonra scully ve mulder bunları mükemmel şekilde biraraya getirip sonuca ulaştırıyo.. bu arada geril geril bi hal oluyosun falan.

geçenlerde bi gazetede şey görmüştüm
X (ex) - Files'ı adamlar Eski Dosyalar olarak çevirmişlerdi, bizimkiler de az yaratıcı değil hani =)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Angelus, 30 Nisan 2004 23:32 tarihinde demiş ki:
saat konusunda bişi yapçaklarını sanmam
bi izleyicinin mail'i ve ona verilen cevabı yayınlamışlar bu ayki dergide x files ile ilgili
izleyici hamileymiş sağlığına dikkat etmesi gerekiyomuş ve gece geç saatte izleyemiyomuş
cevap:sağlığınıza dikkat edin,biz böyle diziler daha sonra da yayınlarız,ileride işallah çocuğunuzla beraber yanyana izlersiniz...

heh yapmazlar herhalde yayın saatiyle ilgili bi değişiklik...
[signature][hline]Rangermania
Fizban 25 Ocak 2004 00.01 tarihinde demişki:
valla hayatımı toplarla işkillendirmem ben

Fizban 30 Ocak 2004 22.00 tarihinde demişki:
evet 3 te toplaşalım
Sosyal ağlarda paylaş

Bone neyseki senin gibi l33t d00dlar yazmamış senaryoyu. Bafi olurdu dizi, Mulder da her bölüm ayrı bi bafi operasyonuna girerdi :)

Bu dizide ayrı bi tat var kardeşim. 10 yıllık olmasına, Scully ve Mulder ı sonraki bölümlerde de göreceğimi bilmeme rağmen ayrı bi geriyor. Olayların akışı ve çözümlenmeleri de çok iyi işlenmiş. Kalite farkı işte, gavurun 10 sene önce yaptığını hala yapamıyoruz.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

cuma günkü bölümle scully i fox un yanına döndü sonunda :)

Aslında keyifli oluyorda, sanki bütün büyük ipuçlarını 1. sezonda vermişler gibi hissediyorum. Sonraları bunları düşünerek bir sonuca varalım diye.

1. sezonu kaçıran adam sonra bağlantı kuramaz kolayca gibi geliyor bana[signature][hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

i me de be dat kam sitesinde (imdb.com) çok güzel quote'lar buldum, çok komikler, sizle paylaşıyım dedim:

*[A rainmaker is losing control of his powers]
Fox Mulder: I'll build the ark, you fetch the animals.

*Fox Mulder: He just wants some dating advice.
Dana Scully: From whom?
Fox Mulder: Yours truly.
[Long silence]
Fox Mulder: Hello? Scully?
Dana Scully: Mulder, when was the last time you went on a date?
Fox Mulder: I will talk to you later.
[hangs up]
Dana Scully: The blind leading the blind.

*[Upon seeing a body in two pieces]
Dana Scully: So, should we arrest David Copperfield?
Fox Mulder: Yes, but not for this.

*Dana Scully: According to the briefing, the prisoners escaped while hiding in a laundry cart.
Fox Mulder: I don't think the guards have been watching enough prison movies.

*Fox Mulder: He believes the government is out to get him.
Mr. X: It's tax season, so do most Americans.

*Fox Mulder: How was the opera?
Mr. X: Wonderful. I've never slept better.

*Dana Scully: Mulder, there something out there.
Fox Mulder: I know. I've been saying that for years.

*Fox Mulder: Will you let me drive!
Dana Scully: I'm driving! Why do you always have to drive? Because you're the guy? Because you're the big, macho man?
Fox Mulder: No. I was just never sure your little feet could reach the pedals.

*Dana Scully: Mulder, are you all right?
Fox Mulder: No, it's OK. My ass broke the fall.

*Dana Scully: [holding an Apollo 11 keychain] I actually was thinking about, uh, this gift that you gave me for my birthday. You never got to tell me why you gave it to me or what it means, but I think I know. I think that you appreciate that there are extraordinary men and women and extraordinary moments when history leaps forward on the backs of these individuals, that what can be imagined can be achieved, that you must dare to dream, but that there's no substitute for perseverance and hard work and teamwork because no one gets there alone; and that, while we commemorate the... the greatness of these events and the individuals who achieve them, we cannot forget the sacrifice of those who make these achievements and leaps possible.
Fox Mulder: I just thought it was a pretty cool keychain.

*Dana Scully: Spontaneous human combustion.
Fox Mulder: [grinning] Scully!
Dana Scully: Well, isn't that where you were going with this?
Fox Mulder: Dear Diary, today my heart leapt when Agent Scully suggested spontaneous human combustion.
Dana Scully: Mulder, there are one or two somewhat well-documented cases.
[Mulder nods, grinning]
Dana Scully: Mulder, shut up.

*[Mulder and Scully are undercover as newlyweds]
Fox Mulder: Can we make the honeymoon video now?[signature][hline]Silver Fang Ahroun
Worshipper of Gaia
Sosyal ağlarda paylaş

Diziyi takip edenlere kaçırdığım bir bölümle ilgili birkaç soru sorayım. Mulder'a başta yardım eden yaşlı adama ne oldu? Sanırım öldürüldü? Nasıl ve kim tarafından öldürüldü?[signature][hline]They feed on the living to stay undead.

[Bu mesaj Arnointed tarafından 27 Mayıs 2004 14:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh bone guzelmıs.
Arno, Tam olarak hangi geceki bölümden bahsediyorsun?
Hani şu Yaşlılar asia mantarlarından yapılmış bir ilaç kullanııyolar İyileşiyorlar Ruhların görulebıldıgı bı huzur evi falan var. Ordanmı bahsedıoysun?

Bu arada dun gecekı bölüm Daha çok korku film senaryolarına cok benzıyordu. Ama yinede Chris Carter abimiz kendi super fıkırlerını katıp mukemmellestırmeyı bılmıs o senaryoyu bıle. Genetik hafıza, Değişime uğramış genler vs.[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

Yaşlı bir adam vardı hani Mulder'a hep bilgi veriyordu. Devletin sırlarını ortaya çıkartması için. Sonra yok oldu artık onun görevini zenci bir adam yapıyor hani? Devletin içinde olan adamlardandı ama birkaç bölüm izlemedim yerine başkası geçmiş.[signature][hline]They feed on the living to stay undead.
Sosyal ağlarda paylaş

Mulderı kaçırdılar. Yaşlı adam da Scully ile işbirliği yaptı. Scully'e uzaylı bi bebeğin tutulduğu yeri söyledi. Ona clearence falan verdi. Scully gitti aldı uzaylıyı. Sonra bu adam uzaylıyla Mulder'ı takas yapacaklarını söyledi. Buluştular. Adam uzaylıyı verdi onlara. Adamlar bizim amcayı vurdular. Sonra da Mulder'ı yere attılar. Sonra bizim amca öldü.[signature][hline]Nail "Mirage" Avunduk
[Dreamsmiths]

We come,
We conquer,
You die.

***Kill for Curse Alliance***
Sosyal ağlarda paylaş

scully görünce korkuyorum kadından ya, bakışları deli gibi.. dün yaşlı adamın eve ilk gidişinde arabadayken eve öyle bir baktı ki, kaçtım yatağımın arkasına saklandım ehehe.

ama mulder süper adam ya, karşısına pit fiend çıksa bile adam aynı ciddi ve sırıtan (nasıl oluyorsa) bakışını korur eheh[signature][hline]Silver Fang Ahroun
Worshipper of Gaia
Sosyal ağlarda paylaş

ya zavallı Scully ya çok seviyorum o şirin kızı. Bütün olacak ne varsa onun başına geliyo.. Çok acıdım ona bu bölümde.. Orda ağlarken ne kadar şirindi ya..

Bu arada o adam Scully'nin ayağındaki olayı keserken şekil değiştirdiği anda tek kelimeyle

tırstım.. BAYA tırstım.

Sonra karanlıkta böyle yaratık gibi görünüşü falan yine tırstım.[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk
[Dreamsmiths]
Curse Alliance
Sosyal ağlarda paylaş

ilk başta adam tabutların yanında kalkarken doppleganger gibi gözüktü gözüme.. yoksa ben mi çok rpg oynadım ehehe..

aynı olay, scully'nin ipini keserken de oldu oha ehehueuh o ne öyle..

bir de scully'nin adamın gözüne bişi sıktığı sahnede kaçırdım,
mulder'ın kolundayken tekrar izleyebildim..
o arada scully'nin ne yaptığını anlatabilecek var mı? kısa bir kısımdı nasıl olsa[signature][hline]Silver Fang Ahroun
Worshipper of Gaia
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...